Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להאט או לא להאט זאת השאלה ?

marlboro
שימו לב! השרשור הזה בן 7305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום סוף סוף אח שלי הסכים להביא לי ת'ZX636 שלו לשעה .

יצאתי מהקריות לכיוון תל אביב (תגידו זה רק אני או שהפחיות בכביש החוף נוסעות ברוורס ?)

שייטתי לי להנהתי ב 200 קמ"ש ואז ראיתי ניידת של מתנ"א, ישר הדבקתי ת'גז עד הסוף ועקפתי אותה :fist: ,הניידת לא היתייחסה אליי!

השאלה שלי מה אתם עושים במהירות כזאת מאיטים ? לא מיתייחסים לניידת ונותנים בגז ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש סיכוי להאט עד למהירות חוקית, ולא באמא של הבלימת חירום אז להאט.

אם גם ככה חייבים לעקוף אותה הפורענות, אז כדאי כבר לתת בגז, כי עד שאדון שוטר יחליט לתת גז, אתה כבר תהיה בבית......

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי מהקריות לכיוון תל אביב (תגידו זה רק אני או שהפחיות בכביש החוף נוסעות ברוורס ?)

שייטתי לי להנהתי ב 200 קמ"ש ואז ראיתי ניידת של מתנ"א, ישר הדבקתי ת'גז עד הסוף ועקפתי אותה :fist: ,הניידת לא היתייחסה אליי!

אההה..זה מזכיר לנשיא סיפור...

בזמנו..נסע לו הנשיא עם איזה דיהוו חבוטה באזור חדרה..והנה הוא רואה ניידת נוסעת להנאתה...מחליט הנשיא.."אני יעקוף את הניידת.".על הפרנציפ..ועוד במהירות החוקית.. הנשיא סוגר לאט לאט את הפער...מגיע לנידת של מתנ"א..ויוצא לעקיפה מסודרת..איתותים..בודק של הכל תקין...הכל יופי טופי...

איך שהנשיא מסיים את העקיפה..וניכנס במרווח ביטחון מהניידת..לפתע הוא שומע קול מוכר אפס..."דיאהו לבנה..תעמדי בצד"...קול מגפוני משהו...הנשיא ..לקח בחשבון שישר אחרי העקיפה יעצרו אותו...

ואכן..הנשיא עצר..השוטר מגיע..הנשיא שואל אותו "כן אדוני השוטר..במה חטאתי..במה עברתי על החוק..הרי נסעתי בדיוק 90"

השוטר שידע שזה נכון...שאל בתקיפות "למה אתה עוקף ניידת משטרה"

הנשיא " :lol: "

לאחר שקיבל הרצאה מהשוטר על זה שלא עוקפים ניידות (למרות שהוא לא היה בתפקיד (צ'קלאקות וכו')...המשיך הנשיא לדרכו הקלוקלת.

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 20 ק"מ בערך עצרתי לתדלק,(ואני חשבתי שאופנועים לא אוכלים הרבה דלק :shock: )

סיימתי לתדלק. זזתי הצידה לעשן סיגריה ולהירגע מהאופנוע המטורף ואז קלטתי במראה ניידת (נראה לי שזאת אותה ניידת )מיתקרבת אליי דיי מהר ,ישר בלי לחשוב פעמיים לבשתי ת'קסדה הנעתי וטסתי משם ,רק חבל ששכחתי ליזרוק ת'סיגריה לפני :drinking::loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לתדלק. זזתי הצידה לעשן סיגריה ולהירגע מהאופנוע המטורף ואז קלטתי במראה ניידת (נראה לי שזאת אותה ניידת )מיתקרבת אליי דיי מהר ,ישר בלי לחשוב פעמיים לבשתי ת'קסדה הנעתי וטסתי משם ,רק חבל ששכחתי ליזרוק ת'סיגריה לפני :drinking::loco:

הופה סטופה..פה עברת על תקנה מספר 3 באגודה א.מ.ב.ה. (אופנוענים מעשנים בצידי הדרכים)

מי מכבה סיגריה באמצע הפסקת סיגריה!??!

חבוב, גם אם תחנת הדלק היתה עולה באש..ובמקביל היתה רואה אונס קבוצתי ברקע שהבחורה זועקת שיעזרו לה, ובצד היה מונח שטר של 200 שקל..ופסנתר כנף לבן היה נופל עלייך מהשמים..גם אז..אתה לא מכבה סיגריה באמצע...תסיים את הסיגריה כמו בן אדם..ואז תברח מהמשטרה..

בושה. :mad:

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה סטופה..פה עברת על תקנה מספר 3 באגודה א.מ.ב.ה. (אופנוענים מעשנים בצידי הדרכים)

מי מכבה סיגריה באמצע הפסקת סיגריה!??!

חבוב, גם אם תחנת הדלק היתה עולה באש..ובמקביל היתה רואה אונס קבוצתי ברקע שהבחורה זועקת שיעזרו לה, ובצד היה מונח שטר של 200 שקל..ופסנתר כנף לבן היה נופל עלייך מהשמים..גם אז..אתה לא מכבה סיגריה באמצע...תסיים את הסיגריה כמו בן אדם..ואז תברח מהמשטרה..

בושה. :mad:

:roflmao:

מישהו אמר שלא סיימתי אותה ?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה של הנינג'ה המדוברת .

שזה 636????

בדיוק רציתי לשאול את זה.

אגב, אתה מודע לעניין (מרלברו) כי אם הם רשמו את המספר אז הם כן יכולים להגיש דו"ח.

סתם מתוך סקרנות, יש לך בכלל רישיון לזה שאתה "משייט להנאתך 200 קמ"ש"?

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר, את מדבר על דו"ח מהירות ?

מפני שלרשום סתם דו"ח בגלל שהוא נסע יותר מהר מהם - את זה הם לא יכולים לעשות.

חייבים לספק הוכחה מצולמת על עבירת המהירות - או לעצור את הרכב במקום.

תמונה של הנינג'ה המדוברת .

שזה 636????

בדיוק רציתי לשאול את זה.

אגב, אתה מודע לעניין (מרלברו) כי אם הם רשמו את המספר אז הם כן יכולים להגיש דו"ח.

סתם מתוך סקרנות, יש לך בכלל רישיון לזה שאתה "משייט להנאתך 200 קמ"ש"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקווה שבניידת לא היתה מותקנת מצלמת מהירות - כזו שמותקנת בפגוש הקדמי. אם כן - אכלת אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקווה שבניידת לא היתה מותקנת מצלמת מהירות - כזו שמותקנת בפגוש הקדמי. אם כן - אכלת אותה.

או יותר נכון לא על זה.

הניידות עם המצלמות בפגוש הקדמי מצלמות אך ורק כשהן בעמידה. ניידת בתנועה יכולה לתפוס אותך על מהירות עם ווסקאר (תריץ חיפוש בפורום הכללי דיברו על זה לא מעט) אבל אז העצירה במקום, כמו בלייזר - לא עצרו אותך אתה בסדר.

אבל אם כן רשמו לו את המספר, אפשר בהחלט לתת לו דו"ח על נהיגה במהירות לא לפי תנאי הדרך גם אם אין צילום, הניידת נסעה 90-100 ונעקפה כאילו היא נסעה אחורה ככה שיש פה איזה שהוא בסיס חלקי, בכל מקרה יש גם סעיף על התפרעות בנהיגה שגם יתפוס במקרה הזה ככה שיש להם מה לעשות במידה ויש להם מספר. אם כי דו"ח כזה תמיד עדיף על דו"ח על 200 קמ"ש... ורוב הסיכויים שלא יעשו כלום במידה ולא עצרו אותך אם כי אין לדעת.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...