Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היפה והחיה - קליאו ספורט MK1 ו- קליאו ספורט MK3

roiei
שימו לב! השרשור הזה בן 5105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשבוע השתדרגתי בקליאו ספורט MK3 מבציר 2008, שחורה, יד ראשונה עם 35,000 ק"מ.

לא הספקתי לנהוג מספיק על הרכב ואלו רק רשמים ראשוניים.

אמנם ברמה הכללית הקליאו ספורט דור 3 שופרה בהרבה מקומות אבל הדור ה 1 נותן פייט ובעצם לכל אחד מהרכבים יש יתרונות וחסרונות.

הקליאו ספורט דור ראשון יותר פראית, קארטינגית ומורגשת מכל הבחינות - גם מבחינת קרקושים ואיכות תא נוסעים ובעיקר מבחינת תקשורת הגה. הקליאו ספורט 197 יותר בטוחה (ESP עם אפשרות לניתוק + 8 כריות אוויר וכו'), יותר אוחזת (ג'אנט 17 עושה את שלו) ויותר מרווחת ומודרנית בתא הנוסעים הפשוט (למרות שנוחות הנסיעה פחות טוב - ג'אנט 17 כבר אמרנו?). הגיר ב 197 נפלא, בעל שש הילוכים קצרים לעומת 5 ב 172. הביצועים נראה לי זהים בתאוצות פחות או יותר, אבל על מסלול אני משוכנע שה 197 תיהיה יותר מהירה למרות שהיא השמינה בכ 200 ק"ג. ההגה מצויין למרות חוסר התקשורת, מאוד מאוד מדוייק.

בשורה התחתונה אני מרוצה מהשדרוג, מרגיש שזה מתאים לי ולדרישות שלי.

לסיום תמונה של 2 הרכבים (תמונות נוספות בהמשך):

cliosportmk3vsmk1.jpg

נ.ב.

אני מקווה שעדיין לא הוציאו עליי חוזה כי אני תופס 2 מכסות :lol: (הישנה למכירה למי שמעוניין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תעשה טובה,

תחליף את הרדיו דיסק המקורי המגעיל הזה שבא עם האוטו.

אני פשוט מנחש שהוא עדיין שם. :-)

כבר הוחלף ;)

עופר, אני דווקא אהבתי את הכסופה שלך - שנתחלף? :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא מעפן, יש לך 2 קליאוס וזה התמונה שאתה עושה?

תן סט נורמלי! :)

אגב, אם כבר אז הMK1 היא החייה. :evil:

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...