Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבת בבוקר יום יפה...

mendev
שימו לב! השרשור הזה בן 7318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואלה שבת בבוקר יום יפה ?

איזה יפה ואיזה נעליים. אני יוצא מהבית בשש וחצי... רק משוגעים כמוני שעובדים בשבת בבוקר ומוצלחי למינהם ערים בשעות כאלו בשבת, כל עם ישראל נם את שנת הלילה שלו עוד.

טוב מתניעים את האופנוע, שנהנה דווקא מאויר הבוקר הקריר ויאללה מתחיל להתנייד לכיוון פ"ת.

איך שאני מגיע לרוקח, אני מזהה משהו מוזר.. הרמזור שאמור להיות 100 מטר לפני נעלם בינות ערפילי הבוקר הסמיחים. אני נוסע עוד קצת ומגיע למסקנה שהבוקר להבדיל מהרבה בקרים קר לאללה והערפל סמיך כמו סמוחטה של שחקן כדורגל באמצע משחק (מישהו אמר שירה מודרנית על הבוקר ???)

טוב נע לאיטי לכיוון איילון ומשם לכביש 5 בואכה מזרחה... מה שכן אי אפשר לרכב עם המשקף סגור. המשקף הצהוב שבדרך כלל עוזר מאוד גורם לבעייות קשות בראיה. אם בלילה או ביום הוא מקטב בין שחור ללבן במצבי אפור הוא הופך הכל למריחה לא ברורה.

טוב נוסעים משקף פתוח.. כפפות קיץ(כי מישהו חשב שיהיה חמים היום) וקדימה לעבודה... נסיעה במהירות הקרובה לחצי מהמהירות הקבועה שלי לעבודה... המשקפיים מתמלאות באגלי מים כתוצאה מהערפל... ומצידי נהגי ישראל נוסעים כאילו לא קרה כלום וכאילו הראות היא יותר מחמישים מטר.

עצירה על גשר מורשה לניגוב עדשות וחימום פרקי אצבעות... וקדימה לעבודה.

מי אמר שהבוקר לא יפה ?

את נראית לי לחוצה קצת. אני גר קרוב רוצה לקפוץ לחרבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה שבת בבוקר יום יפה ?

איזה יפה ואיזה נעליים. אני יוצא מהבית בשש וחצי... רק משוגעים כמוני שעובדים בשבת בבוקר ומוצלחי למינהם ערים בשעות כאלו בשבת, כל עם ישראל נם את שנת הלילה שלו עוד.

טוב מתניעים את האופנוע, שנהנה דווקא מאויר הבוקר הקריר ויאללה מתחיל להתנייד לכיוון פ"ת.

איך שאני מגיע לרוקח, אני מזהה משהו מוזר.. הרמזור שאמור להיות 100 מטר לפני נעלם בינות ערפילי הבוקר הסמיחים. אני נוסע עוד קצת ומגיע למסקנה שהבוקר להבדיל מהרבה בקרים קר לאללה והערפל סמיך כמו סמוחטה של שחקן כדורגל באמצע משחק (מישהו אמר שירה מודרנית על הבוקר ???)

טוב נע לאיטי לכיוון איילון ומשם לכביש 5 בואכה מזרחה... מה שכן אי אפשר לרכב עם המשקף סגור. המשקף הצהוב שבדרך כלל עוזר מאוד גורם לבעייות קשות בראיה. אם בלילה או ביום הוא מקטב בין שחור ללבן במצבי אפור הוא הופך הכל למריחה לא ברורה.

טוב נוסעים משקף פתוח.. כפפות קיץ(כי מישהו חשב שיהיה חמים היום) וקדימה לעבודה... נסיעה במהירות הקרובה לחצי מהמהירות הקבועה שלי לעבודה... המשקפיים מתמלאות באגלי מים כתוצאה מהערפל... ומצידי נהגי ישראל נוסעים כאילו לא קרה כלום וכאילו הראות היא יותר מחמישים מטר.

עצירה על גשר מורשה לניגוב עדשות וחימום פרקי אצבעות... וקדימה לעבודה.

מי אמר שהבוקר לא יפה ?

סמיכים ולא סמיחים. :wink:

בצער רב וביגון קודר עכוז הרעם למכירה.

YZF1000R 1996 מושלם אף יותר מביום היוולדו.

לא ראה שטח!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכן...עובד גם בשישי בערב וגם בשבת בבוקר?

כואב הלב 8)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיפה ראית אותי ?

לא אותך - את הבנדיט.

תדלקתי מולו בשישי בערב

:lol:

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיפה ראית אותי ?

לא אותך - את הבנדיט.

תדלקתי מולו בשישי בערב

:lol:

ותדלק קטום מול בנדיט?

הגיעו ימות המשיח?

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...