Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייל שקיבלתי - קורס נהיגת מירוצים של ממ"י

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע על זה משהו ?

מה בדיוק זה נותן ? איך זה מתממשק עם החוק החדש ?

איך בדיוק מתנהל הקורס ? על איזה רכבים ואיפה בדיוק ?

בקיצור - פרטים.

מבצע

קורס "ששת השלבים"

לנהיגת מרוצים

"מועדון מרוצי ישראל" (עמותה מלכ"ר) יוצא במבצע מיוחד בעקבות אישור החוק לנהיגה ספורטיבית

קורס "ששת השלבים" בנהיגת המרוצים.

המועדון העמיד לעצמו אתגר להביא מספר רב של אנשים לחשיפה בנהיגה ספורטיבית תחרותית

ויצר פעילות בא שני הצדדים מחויבים לעמוד על פי תקנון מבצע בכדי להוזיל את עלות לימוד נהיגת המרוצים.

להלן תוכנית הקורס:

שלב א' – מבחן מיון ביכולת הנהיגה.

שלב ב' – מסלול שליטה טכני.

שלב ג' – מסלול שליטה ספורטיבי.

שלב ד' – תקנוני המרוצים - מרשלים.

שלב ה' – קורס נהיגה תחרותי עיוני.

שלב ו' – קורס נהיגה תחרותי מעשי.

המחיר 3,500 ₪

(מחיר קורס נהיגת מרוצים 11,750 ₪)

על המשתתף להוציא ביטוח לתאונות אישיות כמוגדר בחוק לנהיגה ספורטיבית.

משתתף שנכשל בשלב כול שהוא יחויב לעבור את השלב בשנית.

על המשתתף להיות "חבר-עמית" במועדון,

דמי "חבר-עמית" הם 180 ₪ עד לסיום הקורס שבסופו העמית יהפוך לחבר מהמניין.

ביטול המבצע ע"י המועדון.

המועדון רשאי לבטל את המבצע תוך 21 יום מיום סיום תערוכת אוטומוטור 2010.

המעוניינים ימלאו את הפרטים האישיים (שם פרטי ומשפחה, מייל וטלפון) במייל חוזר

ויוזמנו לכנס משתתפים לאחר סיום תערוכת אוטומוטור 2010.

בכנס יוסבר תקנון התוכנית וכל אחד משלביה.

ההרשמה תיסגר בתאריך 9.4.2010

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה

למה אתה לא שואל את בעלי ממ"י? הם אלה שצריכים לענות לך,להם אתה אמור לשלם

בדוק רק דבר אחד

אם יש להם ביטוח מתאים לעריכת קורסים בהם אתה מכוסה מפגיעה בצד ג' כמחוייב בחוק ובגובה הכסוי שקבע המחוקק

בהצלחה

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל אתה יודע, זה תמיד עדיף לשמוע דיעה של אנשים מהתחום ולא מהצד של היזם (למרות שהם מוגדרים מלכ"ר..).

אני מניח שאת החלקים הפחות אטרקטיביים אני לא אשמע מהם.

זה כמו שתשלח מישהו שמבקש חוות דעת על טלויזיה לשאול את המוכר אם היא מומלצת :)

הנקודה של הביטוח טובה, דורש בדיקה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ניתן להירשם לזה ?

מול מי ניתן לקבל עוד מידע ?

אשמח לפרטים ..

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אזהר בדברי, אך ראוי לאמרם מכיוון שהמועדון נמצא בהתאחדות שלנו.

כיום עדיין אין אישור (למיטב הכרותי וידיעותי) לקיים קורסי הדרכה לנהיגת מרוצים.

אמנם התקנות עברו אך ישומם בשטח עדיין לא מלא.

אפשר להטיל אחריות ל"ביטוח ע"פ החוק לנהיגה ספורטיבית" אך הוא לא קיים,

במקביל, אין גם חובת ביטוח לנהיגת אופניים ב"DOWN-HILL" וזה הרבה יותר מסוכן מנהיגת מרוצים ......

האחריות השילוחית המחוקקת בארץ תופסת תמיד לגבי המארגן, והוא לא יכול להתעלם ממנה.

גם כשאתה מזמין חשמלאי הבייתה והוא עובד על מנורה בתקרה, ונופל - אתה אחראי על כך שעבד שלא ע"פ תקנות עבודה בגובה ......(כמובן מעל גובה 2.30 מטרים).

כל שלבי ההוכחות בבית המשפט - ואני לא שופט או עו"ד .....

ממליץ לא להיכנס לזה.

ודרך אגב, החוק אושר בשנת 2005, וניתנו 9 חודשים לישום התקנות,

זה לקח לצערי 5 שנים.

חלק (והמשמעותי לנהיגה) מהתקנות אושרו בחודש שעבר, יש עוד תקנות שנדרשות לאישור - לא הסתיימה מלאכה, ישומם לא הוגבל בזמן - משמע מתי יבוצעו הלכה למעשה ?

נידרש להמתין .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש זמזום כמו בכוורת, אז לכול "הנשמות הטובות" להלן תשובתנו:

1. תקראו טוב את הכתוב, לאחר ההרשמה יהיה כנס שבו יוסברו הדברים.
  2. לשאלת הביטוח! כן, יש ביטוח.
  3. MISTERB אני לא יודע מי אתה ומדוע אינך חותם בשמך לשאלותיך, מה גם שאם קיבלת מייל שלנו בוודאי שיש לך את מייל שלנו לחזור ולשאול את שאלותיך, ניראה על פניו שאתה סתם פרובוקטור שמחפש כותרות, אז קיבלת את 3 דקות התהילה שלך.
  4. לחברי בהתאחדות, מבקש מכם להמנע מתגובות שאין לכם מידע עליהם, כבר היינו במקומות האלו וזה בוודאי לא עשה טוב לאף אחד.

חג שמח

ברוך שליט

העמותה לספורט מוטורי

מועדון מרוצי ישראל

[email protected]

03-5048686

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ברוך שליט אומר שיש ביטוח חוקי,מוכר ע"י המוסדדות המתאימים,עומד בתקנות הנהיגה הספורטיבית (בניגוד לכתבות שהיו בערוץ 2) ששם הוכח שלא היה כיסוי, אז הכל בסדר

זוהי התחייבות רשומה ולכל אחד מהנרשמים שמעוניין אני אישית ממליץ על קורס כזה

בהצלחה

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש זמזום כמו בכוורת, אז לכול "הנשמות הטובות" להלן תשובתנו:
  1. תקראו טוב את הכתוב, לאחר ההרשמה יהיה כנס שבו יוסברו הדברים.
  2. לשאלת הביטוח! כן, יש ביטוח.
  3. MISTERB אני לא יודע מי אתה ומדוע אינך חותם בשמך לשאלותיך, מה גם שאם קיבלת מייל שלנו בוודאי שיש לך את מייל שלנו לחזור ולשאול את שאלותיך, ניראה על פניו שאתה סתם פרובוקטור שמחפש כותרות, אז קיבלת את 3 דקות התהילה שלך.
  4. לחברי בהתאחדות, מבקש מכם להמנע מתגובות שאין לכם מידע עליהם, כבר היינו במקומות האלו וזה בוודאי לא עשה טוב לאף אחד.

חג שמח

ברוך שליט

על מה ולמה בדיוק אתה כועס ? לא לגיטימי לבוא לפורום רלוונטי ולשאול על קורס שמוצע לציבור הרחב אם מישהו יודע פרטים נוספים ? ככה גם אנשים שלא נמצאים ברשימת התפוצה מיודעים שבכלל קיים קורס כזה, וכל השאלות שעולות מעניינות את כולם, והתשובות שיכולות להגיע גם מטעם ממ"י וגם מכל אחד אחר שיכול לתרום - גם מעניינות את כולם.לא חשבתי שמדובר בקורס חשאי ליחידות עילית..

כתבתי כך :

"מישהו יודע על זה משהו ?

מה בדיוק זה נותן ? איך זה מתממשק עם החוק החדש ?

איך בדיוק מתנהל הקורס ? על איזה רכבים ואיפה בדיוק ?

בקיצור - פרטים."

זאת בעיניך פרובוקציה ? לא רואה פה שום דבר מעבר לשאלות לגיטימיות של לקוח פוטנציאלי.

למה להגיב ישר בתוקפנות מתגוננת ? אף אחד לא בא בשום האשמות או אמר מילה רעה, בסה"כ רוצים לדעת יותר במה מדובר.

ונכון שנאמר שהפרטים יינתנו בכנס, אבל גם להגיע לכנס מבחינתי זאת השקעה, אז אני מנסה לברר לפני זה אם יש טעם להגיע.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MISTERB - אין לך מה להתעצבן....

זו צורת הדיבור והתגובה של האנשים ,זו צורת ההתייחסות.

שים לב שבכל פעם שאחד מהם שואל\מגיב בשרשור כלשהו - ישר השני קם להתנפל עליו -לא חשוב באיזה נושא....

אני גאה להגיש שככה היה נראה הספורט המוטורי עד עכשיו במשך שנים-מעכשיו יהיה אחרת..תסיק מהדברים שלי מה שבא לך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?סליחה

?מה הקשר בין הספורט המוטורי לבין חברה כלכלית שמנסה להרוויח כסף

זה נכון שנזרק פה בעבר רפש, אבל ברוך שליט אדון לעצמו, מנסה למכור את מרכולתו ואם יש לך טענות תפנה זאת אליו

להתאחדות הספורט המוטורי אין שום קשר או זיקה לנושא

אנא מימך

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?סליחה

?מה הקשר בין הספורט המוטורי לבין חברה כלכלית שמנסה להרוויח כסף

הקשר זה שאלו הם אותם אנשים.

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלו שלא הפריע להם "להדריך" אצל "אותם אנשים"...

כל אחד וה"אמת" שלו בכל זמן נתון.

אני לא אתייחס לקורסים - רק אומר - שלפי מיטב הבנתי - כדיי להוציא רישיון נהיגת ראלי במדינת ישראל לא יהיה צורך בקורס ככל הנראה אלא רק במבחן עיוני (אמריקאי) שתערוך כנראה רהשות לנהיגה ספורטיבית. אולי ההתאחדות הרלוונטית תחליט לבצע משהו נוסף (מבחן, הכשרה עיונית וכו'). כמו בכל העולם (או ברובו) גם כאן הנהג יחשב בתחילה "נוביס" ל מספר מירוצים (שלושה?).

אם כדאי לעשות קורס כדיי להיות נהג ראלי - זה כבר עניין אישי של כל אחד. תלוי במדריך, בתוכן, במספר הק"מ שנוהגים, ברכב עליו מתאמנים וכמובן בסכום לתשלום. כל זה בהנחה שאכן הכל מסודר (ביטוח וכו').

עכשיו - למי ששאל את השאלה - אני ממליץ שאלו הכיוונים שתתמקד בהם בבדיקות שאתה מבצע:

1. אילו רכבים?

2. מי המדריכים?

3. מה התכנים המועברים? כמה אנשים בקורס?

4. מה פרק הנהיגה? כמה ק"מ? איפה?

5. כמה זה יעלה?

6. מה הביטוח מכסה? מה קורה אם אתה הופך רכב בקורס? וכו'...

7. מה הכיסוי הביטוחי לך ולצד ג'?

אחרי זה תעשה הערכת מצב ותחליט.

חשוב להבהיר וזה בעקבות השאלות ששאלת והרמיזות המכוערות של חלק מהכותבים פה - אין אף התאחדות ספורט מוטורי שקשורה להדרכות כיום. אף הדרכה לא נעשית בהסמכת התאחדות כלשהי (למיטב ידיעתי) ובטח שלא תחת התאחדות נהגי המרוצים בישראל (IRDA) - את זה אני יכול להגיד בוודאות. לגבי איכות ההדרכות - אתה יכול לשאול פה - לפחות אחד מהעונים הציניים פה - הדריך שם בעבר ואולי יוכל להאיר את עיניך. פעם הוא היה תומך נלהב בנושא, משום מה היום אני חש בהסתייגויות בתגובתו.

אלון

נ.ב.

אני הייתי מעדיף הכשרה אחד על אחד - אבל זה כנראה יקר מאד. לבוא ולהתחיל לנהוג על רכב ללא הדרכה - זה יקר עוד יותר. אז כל שנשאר הוא באמת להשוות את הקורסים הקיימים ע"פ הקריטריונים שציינתי (ואולי יש עוד שלא חשבתי עליהם) ולהחליט מה כדאי. שווה לזכור - תמיד יש גם אופציית חו"ל. זה בטח הרבה יותר יקר - אבל צריך לזכור שזה הרבה יותר ממוסד שם.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MISTERB

אני לא רוצה להביע דעה מקצועית כי יש כאלו שעלולים לפרש אותי שלא כהלכה , כפי ששמת לב, ולכן אני מציע לך כך :

אם אתה בחור חדש בתחום והניסיון שלך בנהיגה תחרותית בשטח דלה , לדעתי בשלב הראשון לך למדריכים המוכרים בתחום נהיגת ראלי (עפר) ובהשתלמות אחת או שניים תוכל לקבל מושג מה התחושה והחיבור שלך לעניין .

אם יש לך את זה , רק אז תתחיל לשאוב אינפורמציה על התנהלות מירוץ ראלי וכאשר תבין ותאמין שאתה יכול לעמוד באתגר תתחיל ללמוד מחברים בתחום את העניין (יש לא מעט כאלה שישמחו לעזור לך) ובשלב האחרון אני מאמין שתדע מצויין היכן לבזבז את כספך ומה תהיה התמורה עבור !

אם אתה לא טירון בעניין צור איתי קשר בפרטי.

לגבי רישיון , זו וודאי לא תהיה בעייה

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלו שלא הפריע להם "להדריך" אצל "אותם אנשים"...

כל אחד וה"אמת" שלו בכל זמן נתון.

אני מעולם לא הדרכתי בממ"י - הייתי חלק מצוות הניהול לפני כ 5 שנים.

האמת שלי היא די פשוטה - מי שבא לתרום כפי יכולתו לא צריך לקבל כל התנהגות כמובנת מאלייה ,רק לשם קידוש המטרה.

אני לא בא לזרוק רפש על אף אחד - רק להצביע על עובדות חותכות שאולי פותח השרשור לא שם לב אליהן...תמיד אותן תגובות ואותו טון דיבור מאותם אנשים ...שכל אחד ינהל את "החברה" שלו כראות עיניו.

אני גם מעולם לא הצבעתי על שום קשר בין IRDA לבין ממ"י - זו כבר גרסא עקומה שלכם למה שנכתב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...