Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות נוחות (בעצם אני שואל על נוחות המושבים ברכבים שונים יחסית לרכבים צרפתיים)

chariker1
שימו לב! השרשור הזה בן 5108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לישאול למה יצרניות הרכב לא משקיעות בעניין נוחות המושבים כמו הצרפתיות. אני חושב שאחוז הבחירה הגבוה לרכב קשור לרוב לזה. יש מישהוא שמכיר רכב בסדר גודל של מחיר כמו הצרפתיות שמגיע לנוחות שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתעורר, כיום יש רכבים שיותר נוחים מהצרפתיות. ויש צרפתיות שלא נוחות בכלל. זה לא מה שהיה לפני 20שנה.

תבחר לך כמה רכבים שאתה מעוניין בהם, גש לנסיעות מבחן ותראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות היא לא תכונה אקסקלוסיבית לצרפתיות - מעולם לא היתה, ובמיוחד לא כזאת היום, בתקופת הגלובליזציה וחלוקת הפלטפורמות עם ניסאן. סובארו B3 היא מכונית נוחה מאוד. פורד פוקוס גם נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהוא שמכיר רכב בסדר גודל של מחיר כמו הצרפתיות שמגיע לנוחות שלהם?

אני מכיר.

LEXUS

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתעורר, כיום יש רכבים שיותר נוחים מהצרפתיות. ויש צרפתיות שלא נוחות בכלל. זה לא מה שהיה לפני 20שנה.

תבחר לך כמה רכבים שאתה מעוניין בהם, גש לנסיעות מבחן ותראה.

מכיוון שמחקו לי את התגובה הקודמת שלי אז אני יחזור על מה שרשמתי,אתה פשוט קשקשן ליגת על.

רכבים יותר נוחים מהצרפתיות.מה המזדה?? יש לה נסיעה של קרש גיהוץ עם גלגלים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים יותר נוחים מהצרפתיות.מה המזדה??

נשמע כאילו אתה מבסס את הטיעון שלך על סטריאוטיפים במקום על עובדות.

Daihatsu Charade 1.5i Classic

♦♦♦○○○♦♦♦○○○○○♦♦♦○○○♦♦♦

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמחקו לי את התגובה הקודמת שלי אז אני יחזור על מה שרשמתי,אתה פשוט קשקשן ליגת על.

רכבים יותר נוחים מהצרפתיות.מה המזדה?? יש לה נסיעה של קרש גיהוץ עם גלגלים..

פגעת בי:cry:

בגללך אני עכשיו מוכר את המאזדה ועובר לבגט ''נוח'' כמו הc4:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי היתה פיג'ו 407 וכרגע יש לו מאזדה 3 ולי ולו יותר נוח וכייף במזדה. אז זה לא נכון להגיד שהיא לא נוחה.. אולי לא נוחה לך. ואם היה לי כסף הייתי גם קונה אחת אבל אני כנראה אקנה פונטו ספייס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום אוטו שמשתווה לנוחות של הצרפתיות(כל קטגוריה בפני עצמה)

גם BMW 5 לא משתווה לC6, תחפש את ההשוואה בטופגיר ותבין.

ספציפית C6 יש לה מערכת מתלים מיוחדת בעלת יתרונות בנוחות יחסית לשאר רכבים בקטגורייה (יש אנשים שיודעים להעריך את היתרון הזה ומוכנים לשלם אליו, יש כאלה שבמקום זה מעדיפים להתמקד ביתרונות אחרים כמו הנעה אחורית למשל). עיקר היתרון הזה בא לידי ביטוי בדרכים משובשות (כאן גם נכנסת לתמונה העכולת להגדיל מרחק גחון ברגע שיש צורך).

מבחינת רכבים של סיטרואן עם מערכת מתלים "רגילה", יש לדגמים האלה לא מאט מתחרות בקטגורייה ואף טובות יותר בנוחות.

לפוקוס מבחינת נוחות יש יתרונות רבים על C4 (לפחות לטעמי), כולל רמת בידוד (לפחות בגירסאות ליסינג), כמות מקום ליושבים מאחור ותא מיטען של פוקוס גדול יותר בתנאי שכיסאות לא מקופלים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקי, הוא ניראה לי איזה סוכן שעובד במזדה. ממש רואים כמה שהוא מבין

לא מאזדה, Infinity... :)

Daihatsu Charade 1.5i Classic

♦♦♦○○○♦♦♦○○○○○♦♦♦○○○♦♦♦

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...