Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(עזרה בבחירת רכב) 7 מקומות ישיבה

White-Night
שימו לב! השרשור הזה בן 7321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז זהו דוד שלי מעוניין להחליף את הרכב ששירת אותו 8 שנים בכבוד רב VOLVO 850 שקנה מהיבואן והחזיק עד היום , סיבת ההחלפה היא שהוא צריך יותר מקום באוטו .

המשפחה בת 5 נפשות +הסבתא כך שכולל זה יוצא 6 נפשות באוטו .

הוא חשב קודם כל לקנות ג'יפ כי הוא חובב שטח ומסדר תמיד ג'יפ לטיולים אבל אישתו לא הסכימה - וגם היא נוסעת ברכב רוב הזמן , כך שג'יפים מכל הסוגים ירדו מהפרק .

הוא חושב עכשיו לקנות מאזדה MPV אחרי מתיחת הפנים חדשה או בן שנה או משהו ( אם מישהו יודע מאיזה שנה שיפרו ומתחו את ה MPV זה גם יעזור ) .

הרכב חייב להיות אוטומטי - עוד תנאים של האישה :lol:

הוא בכלל לא ממש מבין בכלי רכב כאלה וגם אני לא ממש מבין בהן , ואני בכלל חשבתי למה בכלל מאזדה MPV - למרות שאני לא יודע איך האוטו הזה בכלל .

אם הוא חושב גם לכיוון MPV חדשה אז כנראה שהתקציב הוא עד 200 אלף שקל - אם פחות אז גם עדיף אבל זה כנראה הגבול .

אני בכלל מנסה למצוא אינפורמציה על רכבים שיכולים להתאים לו והוצאתי רשימה של מועמדות , אם מישהו יכול להעיר לי להוסיף משהו להוריד סוגי רכבים בגלל בעיות וכל השאר אז תודה .

ותגובות לגבי ה MPV שהוא חושב עליו מבעלי ניסיון וידע בו .

רשימת המועמדות הראשונה שלי :

1-אופל זאפירה

2- מאזדה MPV

3- קאיה קרניבל - אני מאוד מאוד שונא אבל לא יודע כלום עליו כך שאני לא פוסל בלי לדעת

4- קרייזלר וייאג'ר

5- פיג'ו 307 SW

6-הונדה סטרים

7-מיצובישי גרנדיס -שצפוייה להגיע בקיץ האם שווה להמתין ?!

בכלל כל עזרה בנושא .

תודה

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי פאדי,

למיטב הבנתי המובילות בקטגוריה הן ה-MPV, הסטרים, הזאפירה, ה-307SW והאוונסיס וורסו.

במכוניות הללו חשוב מאוד המרווח מאחור ובמיוחד בשורה השלישית, לכן חשוב לבדוק כל אחת ואחת בעצמך. כמובן שלגרור את דוד שלך לנסיעת מבחן יכול לתרום הרבה גם כן. תסביר לו שברכב שעולה כמעט 200K כדאי מאוד לבדוק את הסחורה מראש.

אני לא נהגתי באף אחת מהמתחרות, אבל נסעתי בזאפירה והיא נוחה ומרווחת, אבל מאוד סתמית מבפנים והאיבזור לא מאוד מרשים.

על הסטרים אומרים שהיא מאוד מהנה לנהיגה ושהמנוע-גיר מעולים (כראוי להונדה). ה-307 מאובזרת ביותר ונראית מצוין, אבל המקום מאחור נראה מעט קטן. יש גם את עניין השירות של לובינסקי...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך המזדה MPV שותה 98 אוקטן לפי הוראות היבואן (שלא במקרה הוא גם יבואן דלק....) :evil: .

ואם אני לא טועה החליפו את המנוע מ2.5 ל3.0 או בשנת 2002 או בשנת 2003.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-MPV

יש לו ספסל אחורי מאוד מרווח יחסית למתחרים

אני רוצה להגיד לכם

הוא ממש מרווח(יחסית)

ונוח...

יש תאי איכסון(די הרבה,לא כמו בקרניבל אבל בסדר)

הכיסאות קצת נוקשים(כנרא בגלל שזה חדש)

אבל לי זה לא מפריע...

יש קצת בעיה להיכנס למושב האחורי(לי היה...;) )

כי צריך לעבור דרך האמצעי...אבל ניסלח לזה...

חוז מזה הוא שווה את הכסף...

הוא מפואר,יפה

אהבתי אותו

הוא מהיר וחזק

אז בקיצור הוא יכול לעשות נסיעת מבחן ואז יראה מה מתאים לו

צחי

ראיתי איך ענייך היפות דיברו בלי קול,במבטך בחיוך סיפרת לי את הכל,בכל מילה היכול צחוקך עולם אחר לא שלך!!!

רצית לדעת מדוע נישארתי טוב ונחמד איתך!!!

שלאא תעצביי עודד,לאא תכאביי עודדד,לא תהיה לבד יושבת בעולם אכזררר

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ה 307 SW ירדה מהרשימה בגלל מושבים אחוריים קטנים מאוד .

אני יודע אף אחד לא יודע כלום על הרכב מנסיון אבל האם לדעתכם שווה לחכות למיצובישי גרנדיס על פי הביקורות שלו בלבד ?

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

MPV - מובילת הקטגוריה, דוחות מצוינים ממספר מבחני דרכים.

קארניבל, לדעתי אם אין צורך בשילוב דיזל + אוטומטי הMPV טוב ממנו בהכל. חוץ ממרווח פנימי, הקארניבל גדול מאוד. אבל גם הMPV יהיה שיפור מול הוולוו.

307SW - אם הוולוו קטנה לו זאת בטוח תהיה קטנה לו, 2 המושבים בשורה האחרונה הם לילדים בלבד, אין מקום למטען בתצורה של 7 מושבים, האופציה הזו טובה רק אם יש ילדים קטנים או שלרוב לא נוסעים מעל 5 ברכב.

סטרים - כמו שרוני אמר מנוע גיר מעולה, אופציה לא רעה, שוב נקודת מרווח אם כי המצב טוב יותר מול הSW.

אופציה נוספת היא האוונסיס וורסו, אני לא מכיר אותה מספיק.

השאלה באמת כמה מקום הוא צריך, או שהוא פשוט צריך 6 מושבים מדי פעם ולרוב יסתפק בפחות. במקרה הזה יכול להיות שעדיף לו ללכת על רכב שיהיה פחות גדול כמו הסטרים או ה SW ולא על ה MPV. אבל אם רוצים מקום מרווח ל 6 נוסעים + אופציה למטען הייתי הולך על הMPV, חדשה צריכה להיכנס לתקציב, אפשר גם למצוא משומשת בת שנה שנתיים בשביל להוזיל עלויות.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MPV

יש כזאת לדוד שלי הוא קנה אותה לפני חודש וחצי מ AVIS.

זאת הואן הכי נוחה שישבתי בה והיה לנו GMC וטויוטה פריוויה.

האוטו גדול אבל אין לו "אף" שזה נוח לתימרונים וגם היקף הסיבוב קטן יחסית (לא יודע איך קוראים לזה), מקדימה יש לו 2 כיסאות נוחים מאחור ספסל עם מרווח דיי גדול לרגלים ובשורה השלישית יש עוד 2 כסאות לא מי יודע מה נוחים אבל אפשר לשבת עליהם.

לאוטו יש באגז' לא גדול אבל אפשר לקפל את המושבים האחוריים ואז ניהיה לך באגז' ענק.

חוץ מזה האוטו חזק מאוד יחסית למתחרות רק צריך להתחשב בזה שצריכת הדלק שלו גבוהה.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הפיאט אוליסה?

מרווח, מפנק, חסכוני ובערך במסגרת התקציב.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הפיאט אוליסה?

היא די יקרה...

220,000 ש"ח +

אבל סה"כ היא מצויינת....

ראיתי איך ענייך היפות דיברו בלי קול,במבטך בחיוך סיפרת לי את הכל,בכל מילה היכול צחוקך עולם אחר לא שלך!!!

רצית לדעת מדוע נישארתי טוב ונחמד איתך!!!

שלאא תעצביי עודד,לאא תכאביי עודדד,לא תהיה לבד יושבת בעולם אכזררר

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הפיאט אוליסה?

שי

לא מכיר , אני אעשה חיפוש על הרכב כדי לבדוק .

אתה יכול להרחיב קצת על האוטו אם יש לך עוד ידע בקשר לאוטו .

תודה על התוספת

אחרי בדיקה , האבזור נראה בסדר , חוץ ממה שיש על הנייר אני לא יכול לדעת הרבה אבל האם המנוע מספיק ?? 107 כ"ס !

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הפיאט אוליסה?

שי

לא מכיר , אני אעשה חיפוש על הרכב כדי לבדוק .

אתה יכול להרחיב קצת על האוטו אם יש לך עוד ידע בקשר לאוטו .

תודה על התוספת

אחרי בדיקה , האבזור נראה בסדר , חוץ ממה שיש על הנייר אני לא יכול לדעת הרבה אבל האם המנוע מספיק ?? 107 כ"ס !

פיאט אוליסה.

לדעתי יקרה מאד יחסית לתמורה, ובמחיר הזה (של 220000+) אפשר לקבל קרייזלר וויאג'ר חדש מהניילון.

ה-MPV קוצר שבחים מכל עבר, והמגרעת העקרית שלו שהיא שתיינות דלק היא לא בעיה במקרה הזה כי:

1) הגיר הוחלף באחרונה בגיר בן חמישה הילוכים מה שמקטין את צריכת הדלק.

2) צריכת הדלק היא בסביבות מה שהוא מכיר מהוולוו 850.

אם יש לו היום וולוו, זו פחות או יותר האופציה היחידה שמשתווה מבחינת ביצועים, כל שאר המחרים יהיו נרפים משהו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה: לא שווה לחכות למיצובישי גרנדיס.

אתה יכול להרחיב קצת !

למה ? על סמך מה ?

כדי לדעת :)

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי מגיעה לארץ הגראנד סניק?

לפי מה שראיתי באוטומוטור זה אמור להיות רכב די מרווח (אם כי לא ישבתי בו). כמו כן, אחד מה"שוסים" שלו זה שאפשר להכנס לשורה האחורית של המושבים בלי קיפול השורה האמצעית. כמובן יש לציין את הבטיחות שרנו מצטיינת בתחום (ראיתי לפני כחודש רנו סניק מהדגם הישן מתהפכת פעמיים על הגג. הנהגת יצאה בלי פגע והרכב שמר פחות או יותר על צורתו החיצונית בצורה מעוררת התפעלות).

השאלה היא מתי מגיע הרכב הזה לארץ, מה יהיה מחירו וכמובן כמה דוד שלך לחוץ על רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום למצב עד עכשיו :

לפי מה שקראתי ממבחנים והשוואות ההונדה גם ירדה מהפרט בגלל מרווח קטן מאוד יחסית למיניוואן ולא מספיק ל 6 אנשים מבוגרים .

גם ה פ'יגו לא ממש מתאימה מאותה סיבה .

את האוונסיס וורסו לא הצלחתי למצוא שום מבחן כלשהו ( או שלא חיפשתי בצורה נכונה אבל בסופו של עניין אין לי מושג אפילו איך נראה האוטו הזה שלא לדבר על תכונות - אם מישהו יכול לעזור לגבי עניין זה אודה לו מאוד )

ה MPV כנראה הכי טובה אבל זללנית דלק לפי תאורכם ולי נראית דיי מיושנת ( אני לא יודע אם הם הולכים להחליף בקרוב אבל בכל זאת נדמה לי שהיא כבר מיושנת וזה כל החשש אצלי )

לגבי הקרניבל הדיזל לא יעזור אלא אפילו יפגע כנראה כי השימוש ברכב לא יהיה בקצב כל כך גדול שמצריך דיזל כך שעלויות שוטפות יהיו גבוהות יותר מרכב בנזין .

לגבי הגראנד סניק אין לי מושג לגבי רכב זה .

מיצובישי גם לא יודעים כלום על הרכב הזה .

נ.ב.

אם מישהו מכיר אתר שמשווה מכוניות כאלה או אחרות אודה לו מאוד אם ישלח לי אותו ( חוץ מMOTOCAR ) .

תודה,

פאדי

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...