Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על דוח בדיקה לגרנדה פונטו 07- צריך להחליט מחר על רכישה

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 5140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מבקש ממכם חוות דעת על רכב מסוג גרנדה פונטו 2007, יד ראשונה פרטית, דגם אקטיב פלוס אוטומטית.

יש לרכב גם שלט רחוק לפתיחת הדלתות אך אין לו ESP

הרכב עבר כ24K קילומטר ויש לו טסט עד סוף השנה.

מחיר נידרש: 65,000 שקל

מצב הרכב חיצונית ופנימית הוא כחדש! בדקתי כל נקודה גלויה וסמויה ברכב.

מצרף לכם את הדוח בדיקה שעשיתי לרכב. תודה מראש והמשך שבוע מצויין וחג שמח!

1.jpg

3.jpg

2.jpg

4.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה מצויינת, לא רשומות תקלות או בעיות כלשהן. אתה אומר שמצב חיצוני פנימי כמו חדש אז מצאת רכב מצויין. לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב, על פניו נראית בדיקה תקינה, והרכב נשמע במצב מצויין,

למעט צמיגים שרשום שהם פגמים, אבל לא כתוב מה פגום בהם, ואם

כולם פגומים, או חלק מהם.

לא כתבת מה מחיר המחירון, אבל זה נשמע רכב שעונה על הדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב, על פניו נראית בדיקה תקינה, והרכב נשמע במצב מצויין,

למעט צמיגים שרשום שהם פגמים, אבל לא כתוב מה פגום בהם, ואם

כולם פגומים, או חלק מהם.

לא כתבת מה מחיר המחירון, אבל זה נשמע רכב שעונה על הדרישות שלך.

תודה לעונים

המחירון זה 60 אבל ביגלל שהרכב שמור כמו חדש- תרתי משמע! הם רוצים מעל המחירון

אני קונה מטרייד מוביל

בנוגע לספר טיפולים - לא היה ברכב והם אמרו שיוציאו את זה ממוסך של פיאט כי רק באותו יום קיבלו את הרכב.

וגם אחרי הכל הרכב עם פחות מ24K ק"מ ולפי מה שהבנתי בקושי עבר טיפול אחד :-) (כל 30K או כל שנתיים לא?)

כניראה שהרכב נישמר בחניה מקורה , הריפודים ופנים הרכב ממש חדש ורואים שלא עישנו גם והצבע מקורי וללא תיקונים אפילו לא בפגושים רק הפגוש הקידמי יצא קצת מהתופסן שלו כי לרכב היה פאנצר והמוביל כניראה הוריד אותו לא בזהירות והפגוש קיבל מכה קטנה ויצא מהמקום - בכל מיקרה זה יתוקן.

והגלגלים פגומים כי הם היו ממש ישנים- ככל הניראה היה לרכב גאנטים וצמיגים יקרים והמוכר הוריד מהרכב את הגלגלים וכניראה שם משהו ישן בימקום- האם אני אמור לידרוש שישימו גלגלים חדשים בימקום או לבקש הורדה של המחיר של עלות הגלגלים?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שאומנם הרכב שמור מאוד, אבל לפחות אם אתה משלם מעל המחירון לרכב כזה,

לפחות שייתנו אותו עם צמיגים נורמליים, ולא כאלה שאתה חייב לנסוע מהעברת הבעלות

לפנצ'רייה. אם אתה קונה אותו לכמה שנים, זה ישתלם לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המחיר ממש מוגזם.5,000 מעל המחירון?על מה?

לדעתי כדאי לך להוריד אותם לפחות 2-3k,מה גם שהצמיגים פגומים.

אני גם רכשתי פונטו מטרייד מוביל,הם דרשו מעל המחירון אבל הורדתי אותם למחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת שאתה קונה מטרייד מוביל.

עד כמה שידוע לי, טרייד מוביל מתקנים את הליקויים שמתגלים בבדיקה,

וזה צריך לכלול החלפת צמיגים פגומים.

מה הם ישימו לך - זה כבר סיפור אחר, מבחינתך עדיף לקבל קיזוז של 1000 ש"ח ולקנות צמיגים לבדך ומדגם שאתה מחליט.

אתה גם אמור לקבל אחריות לכמה חודשים.

לידיעתך, מחירון משוכלל של הרכב הזה הוא 63 אלף ש"ח לפי מחירון יד 2 (בגלל 24 אלף ק"מ):

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails_n.php?SubModelID=22970&Year=2007

ועם אחריות (מנוע\גיר\מכלולים ) לשנה זה עוד אלף ש"ח

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העוזרים!

הרכב נירכש בשעה טובה!!! :multi:

גרנדה פונטו 2007 דגם אקטיב פלוס 1.4L רובוטי 23K ק"מ

נירכש מסוכנות טרייד מוביל ראשל"צ! אחלה מקום ממליץ לכולם(כמובן עדיין ליבדוק הכל לפי הכללים)

שמור כחדש כולל שלט רחוק עם נעילה מרכזית ומרים שמשות

סה"כ 63K ש"ח- האוטו נישמע ומרגיש כמו חדש! ללא תיקוני צבע או פח או כל דבר אחר :-)

תודה מקרב לב לכל מי שעזר ומאחל לכולכם חג פסח שמח וכשר!

ורק שאלה קטנה: לרכב יש צמיגים ישנים במידה 175/65/15 וראיתי בספר הרכב שקיים לרכב גם צמיג 185/65/15 אם אני קונה צמיגים של 185 אני צריך לאשר במישרד רישוי או לעדכן איפשהו?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה רשום ברישיון הרכב - אם רשום 175.65.R15 אתה צריך לברר אם אתה יכול לאשר לרכבך מידה אחרת. ( AUTODATA או לחפש בשרשור שינוי מידת צמיגים ).

אם ישנן מידות נוספות אליהן אתה יכול לעבור, לאחר הרכישה של הצמיגים החדשים גש לכל מכון רישוי לאישור המידה החדשה ( בעלות סמלית של 20-30 ש"ח ). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

בקשר לצמיגים, אני מצי לך לבדוק קודם עם אחד ממכוני הרישוי אם אתה יכול לשים את המידה הזו.

הגיוני שכן, וזה עלות של כמה עשרות שקלים, אבל במדינתנו חסרת ההגיון, עדיף לבדוק קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

רק לפי הבדיקה נראה שכן יש תיקונים בצבע

חח כן כי גרמנו להם לירשום- יש נק' אחת בגודל של גרגיר אורז על הדלת (אני פדנט מה לעשות)

אז אני אבדוק בנוגע לצמיגים!

תודה מראש! חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...