Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות נפלו בבורה - המשך להמשך(אין גבול לחוצפה של צ'מפיון)

maxim
שימו לב! השרשור הזה בן 7913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מה שהיה זה ככה - בשעה 8:30 בערך הגעתי למוסך המרכזי של צ'מפיון מוטורס ברמת גן. הפקידה אמרה לי שאני צריך לדבר אם מישהו שם שקוראים לו צורי, חיכיתי בערך עד 9:00 ואז נכנסתי אליו.

על זה שהוא לא רוצה להחליף לי את המנגנון של החלון השני וזה שהוא אמר לי לחזור לקחת את האוטו שלי ב 4:30(כתבתי בהודעה הקודמת) לא עשיתי יותר מידי רעש.

מה שקרה זה שבשעה 13:45 מתקשרת אליי איזה פקידה ואומרת שחסר במלאי המנגנון של החלון, שבינתיים יקבעו לי את החלון למטה ועוד כמה ימים כשיגיע החלק יקראו לי שוב וירכיבו לי אותו.

מה הם מטומטמים או מה!?!?!?!??!??!?!??!

גם לא רוצים להחליף לי מנגנון בחלון שעוד לא נשבר(מחכים שזה ישבר, ואז אני אצרתך לבוא שוב). גם אומרים לי לבוא ב 16:30 - כמה זמן צריך בשביל להחליף מנגנון של חלון!??!?!?! אמא שלי דיברה עם איזה מוסכניק והוא אמר לה שזה לוקח מקסימום שעה וחצי.

וגם אחרי שהשארתי להם את האוטו, נסעתי בחזרה הבייתה ב 2 אוטובוסים, הם אומרים לי לבוא שוב ושעוד פעם אני אפסיד יום שלם!!!!!!!!!!!!

ממש אין גבול לחוצפה שלהם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ועוד ההורים שלי קנו את האוטו בגלל שחיפשו אמינות.

למה מגיע לי שירות כזה פחות משנה אחרי שאני קונה מכונית ב 120 אלף בערך?!???

מה עושים עם הצ'מפיון מוטורס האלה!??!?!?

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_nah::mm_nah:

הנה דוגמא לגועל הישראלי....

אין לי מה להגיב על מה שאמרת... פשוט שירות חרא

אין מוסך אחר באיזור?

אגב זה נכון שצ'מפיון נותנים 3 שנים אחריות לחלונות (אני יודע שזה נכון לבורה וגולף, לא יודע לגבי אחרות) מכיוון שהיצרן מכיר בהוצאות כי הרי זאת פשלה שלו

כשמחליפים לך את המנגנון כדאי שתהיה שם, שים לב שהתושבת ממתכת ולא פלסטיק

זה חשוב, כי הבנתי שלפעמים הם מחליפים שוב למנגנון הישן

בנוסף, לידע כללי השבירה נוצרת בעיקר מטריקת הדלתות כשהחלון פתוח (אפילו במעט)

אופטופיק קטן: אין צורך לפתוח ת'רד חדש כל פעם (המשך להמשך), פשוט תוסיף הודעות לת'רד הקודם :idea:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_nah::mm_nah:

הנה דוגמא לגועל הישראלי....

אין לי מה להגיב על מה שאמרת... פשוט שירות חרא

:idea:

זה לא דוגמא לגועל הישראלי, זה דוגמא לגועל של שירות צ'מפיון...

מקסים- אין לי מה הגיד לך חוץ מזה שהשירות של החברה שלך פשוט גרוע!!! :evil: אני גם מכיר מישהו עם גולף ששנה אחרי שקנה אותה נפל לו החלון של הנהג ועד שתיקנו לו את זה... יצאה לו הנשמה!!!

פשוט בושה לפולקסוואגן, שלא רק שהם נותנים שנה של אחריות, האחריות עצמה שווה ל#$*!!!

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמחליפים לך את המנגנון כדאי שתהיה שם, שים לב שהתושבת ממתכת ולא פלסטיק

זה חשוב, כי הבנתי שלפעמים הם מחליפים שוב למנגנון הישן

כשהיתי פעם ראשונה, ביקשתי לראות איך הם מחליפים, הוא אמר שאני לא יכול.

בקשר למוסך אחר באיזור, יש, אבל ההורים שלי רוצים ללכת למוסך המרכזי, אבל אחרי כל מה שהם עשו לנו כנראה שנלך למוסך אחר.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בושה לפולקסוואגן, שלא רק שהם נותנים שנה של אחריות, האחריות עצמה שווה ל#$*!!!

טוב במקרה הזה אני בכלל לא מסכים.

נכון שהם נותנים אחריות לשנה אחת בלבד, אבל כל אחד שקונה את הרכב יודע את זה ורק מקטר אחר כך

הם נותנים שנתיים נוספות על המנוע והגיר שברוב המקרים הם מחסים על תקלות

לגבי השירות של צמפיון בשנה הראשונה, השירות מעולה!!!

לא היתה שום תקלה בגולף הקודמת שלי שזה תוקנה באותו היום ולא עד שעה 16:30 אלא עוד לפני הצהריים, התקלות הם:

מנגנון פתיחה האיטית של תא הכפפות נדפק, אשמתי תמיד הייתי פותח אותו בכוח, תוקן ללא תשלום

פנס תאורת פנים ברכב, נוצר רווח בין המגעים שם, תוקן ללא בעיות

יחידה שמדליקה שיושבת על דוושת הברקס ומדליקה אור ברקס, הוחלף ללא שום בעיה

מצבר אחרי שנה וחצי, לא באחריות, הוחלף ללא שום בעיות ושום עלות

מנסיון עם צמפיון למדתי שהמוסך יכול לחייב תיקון על קודים מסויימים שלהם, וכך הוא יכול להכניס חלקים על חשבון האחריות למרות שהרכב לא באחריות.

אני חושב שהבעיות שלך נבאו ממוסך גרוע בלי שום קשר ליבואן

המלצה שלי, נסיון מר ורע עם ג.ג.ג רעננה (נעשו שם שינוים ואולי הם בסדר עכשיו), תנסה את המוסך בבת ים, שירות מעולה ואדיב

תודה

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות הוא באמת חלק שתלוי במוסך.... הוא כבר ציין שהוריו התעקשו לטפל במוסך המרכזי (שכנראה לא הכי סימפטי)

היבואן רק משלם למוסך על התיקונים שבמסגרת האחריות כמובן

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...