Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשתות חברתיות ורנו.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רנו פתחו קבוצה בפייסבוק, "רנו לא רואה מוסך".

החלטנו כמה חבר'ה במועדון רנו להלחם בהם ולנסות להוריד את מחירי הטיפולים המופקעים.

הנה מה שכתבתי להם בפייסבוק:

שלום שלכם קרסו היקרים.

ברשותי רנו קליאו ספורט 2001. רכב נהדר.

חבל רק שטיפול 120,000 עולה כמעט 12,000 שקל כולל מע"מ. שתים עשרה אלף. אפילו מנהל מוסך מורשה רנו היה בהלם כשהוא שמע את זה, ואמר שבטוח יש טעות. עוד מעט אני צריך להחלי, מותחן לרצועת אביזרים. למה זה עולה לי 1360 שקל לפני מע"מ?! זה כולה קפיץ ומיסב.

יפה שאתם פותחים קבוצה בפייסבוק, אבל קודם כל תפסיקו לגבות מחירי חלקים מופקעים על רכבי רנו ספורט.

מה שאתם לא מבינים, הוא שכל בעלי רנו ספורט מכירים אחד את השני.

כולנו מגיעים לאירועים מוטוריים, איפה שאתם שמים דוכנים ומעמידים את רכבי התצוגה. לא נותרה לנו ברירה, וכבר באירוע הבא תראו מול הדוכן שלכם 20 קליאו ספורט עומדות בשורה עם שלטים שמספרים על המחירים במוסכים שלכם. כולנו נעמוד ליד הרכבים ונשמח להסביר על מה מדובר ואפילו להראות קבלות.

כמו שאחרי שלקחתי את המגאן ספורט לנסיעת מבחן, כתבתי עליה שבחים בכל הפורומים ויותר מאלף איש קראו את חוות הדעת שלי, ככה יותר מאלף איש קראו כמה עולה טיפול טיימינג. תבינו שחוות דעת חיובית של בעלי קליאו ספורט עדיפה על 10 פרסומות.

דרך אגב, הארטיקים במוסך שלכם טעימים, אבל בשקלול עם מחירי הטיפולים אלה הארטיקים הכי יקרים בארץ. אפילו יותר מהגזלן בחוף.

צפו לעדכונים. כמו שכתבתי ב-PSI, השלב הבא הוא ליצור קשר עם עיתוני הכלכלה (כל יומיים מתפרסמת בדהמרקר/כלכליסט כתבה על הרשתות החברתיות) כדי שיכתבו על רנו כמקרה בו פרסום ברשתות חברתיות יכול להיות כשלון.

אם יש פה בעלי רנו ספורט שלא רשומים במועדון רנו, אתם מוזמנים גם לכתוב שם בפייסבוק. איזה הרגשה נעימה לכתוב טוקבטים באתר של קרסו. :lol:

הם פשוט לא מודעים ליכולות של הפורומים. אם כתבתי 10 פעמים במקומות שונים כמה עלה לי טיפול טיימינג בפורום של היעוץ, ונניח 100 איש צפו בכל שרשור, מדובר ביותר מ-1000 הודעות. עכשיו בכיוון ההפוך: כל פעם שהיה שרשור על מגאן ספורט כתבתי על ההתנהגות הטובה שלה, על בקרת היציבות הליברלית, על העיצוב היפה ועל המנוע הגמיש. אותו חשבון.

ונסיים בקוריוז: כדי להגיב הייתי צריך להגדיר את עצמי כאוהד של קרסו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנס למועדון של רנו, ותראה על מה 12,000.

כשאני רואה את המילה SERVICE בפונט כתום בכל מקום באתר שלהם האסוציאציה היחידה שעולה לי בראש זה המנורת SERVICE הכתומה שהייתה נדלקת לי כל יומיים במגאן הצבאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השקעת במכתב יפה ומנומק, אך לא בעברית תקנית.

שתים עשרה אלף.

אלף זה זכר. אלף אחד, שני אלפים, שלושה אלפים וכן הלאה.

לכן: שנים עשר אלף.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שיצא מזה משהו אבל שווה ניסיון ..

אתה יכול גם לרשום שרוב בעלי הקליאו ספורט מזמינים חלקים מחו"ל כדי לחסוך עלויות, וההבדלים במחיר מגיעים גם ליותר מ 50%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על קליאו B רגילה רצו בזמנו על טיפול 120,000 ק"מ לא פחות מ3600 ש"ח.אז ני באמת לא מתפלא.

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות מקבלים ארטיקים.:wink: אצלי במוסך מורשה UMI ראשל"צ בקושי קפה יש (לא מוסך מרכזי)

ומחירים גם בשמים.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, הם לא שמים לב שאף קליאו ספורט לא עושה אצלם טיפול גדול?

זה לא מדליק נורה אדומה למישהו?

לא חבל לפרנס מוכרים באיביי, גם אם זה חצי מהמחיר? :)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, כל נושא הטיפול 120K בלקליאו ספורט ב- 12K ש"ח הוא דמגוגיה לשמה.

רצה הגורל את ז'אן פייר הצרפתי וב-120K ק"מ מתרכזים מספר דברים יחסית יקרים שצריך להחליף בקליאו ספורט. בודדים האנשים שעשו את כל הדברים האלו בפעם אחת ולרוב המרכיבים היקרים שכוללים בטיפול הזה מוחלפים לפני 120K ק"מ.

חלק מהטיפול היקר הזה הם פלגים יקרים מאירידיום, בקליאו מחליפים אותם פעם ב-120K ק"מ ולכן הם יקרים, כלעצמם לא מדובר בהוצאה מיוחדת אם משווים זאת להחלפה תדירה יותר ברכב רגיל. צרכן נבון גם יזמין את המצתים האלו מחו"ל וישלם 300 ש"ח.

קיט טיימינג בקליאו זה יקר ביחס לרכב רגיל, ידוע, נטחן עד דק בכל מקום אפשרי...נקסט.

החלפת פולי מנוע, מותחן רצועת אביזרים וכו'...לא זול, לרוב אין הכרח אמיתי לעשות זאת ומדובר בללכת על ה-safe side.

קחו את כל המרכיבים שעושים בטיפול הזה ובקשו הצעת מחיר לרכב ספורטיבי אחר ותגלו שאתם גם מגיעים לסכומים לא נמוכים. אולי לא ל-12K ש"ח אבל לא רחוק מסכום חמש סיפרתי.

מכאן ולעשות את כל הטררם הזה...מיותר ומטעה.

קליאו ספורט עדיין נותרה אחת המכוניות הספורטיביות הזולות ביותר לאחזקה שאפשר לרכוש בישראל. תכניסו את כל המרכיבים כמו ביטוח, צריכת דלק ועלות רכישה ותקבלו תמורה מדהימה לכסף.

לבכות לקרסו לא יעזור לאף אחד, 100 מכוניות בהגזמה בארץ לא מזיזות להם את השייבה של הקרטר. מכעיס...אבל זה המצב. לא סופרים את בעלי המכוניות הספורטיביות בקרסו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אני איתך ב100 אחוז, לכן כתבתי שמוזר לי שלקרסו לא נדלקה נורה אדומה שאף אחד לא עושה אצלם טיפולים.

בפועל הרנו קליאו מאוד זולה לאחזקה ולא יעזור לאף אחד לצעוק מספרים גדולים מבית היוצר של קרסו.

אבל אם מישהו היה מטפל ברכב במורשה בלבד בלי לשאול שאלות או להזמין פה ושם חלק מאיביי העלויות שהוא היה מגיע אליהן היו מגוחות ביחס למחיר הרכב.

אני לא מכיר אף MK1 שטופלה בקרסו בלבד, וטוב שכך.

אישית, אני מאוד מרוצה מהאלטרנטיבות וממליץ עליהן לכל אחד.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמגוגיה?!

נכון שהביטוח מקיף של הקליאו בדיחה (אני משלם 1800 שקל), ונכון שהרכב מאוד חסכוני, גם יחסית לרכבים משפחתיים, וזה מדהים. זה לא נותן לאף אחד סיבה לקרוע אותנו.

כשמשווים את העלויות לחו"ל יוצא שקרסו קורעים אותנו. זו הנק'.

סתם נטפלת לפלאגים, חלקם בעלות (700 שקל) זניח יחסית ל-12,000.

טיפול 120,000 כולל את מה שהיבואן ממליץ להחליף ב-120,000. מי שמחפף מסתכן, ולא אמור לעשות זאת. רוב החבר'ה אצלינו במועדון דווקא הגיעו ל-7-8K שקל, כי הם עשו לא במורשה.

"קיט טיימינג בקליאו זה יקר ביחס לרכב רגיל, ידוע, נטחן עד דק בכל מקום אפשרי...נקסט."

לא, לא נקסט. זה בדיוק נושא השרשור. זה לא רק הטיימינג, זה כל מה שמסביב.

בוא נעשה דבר כזה: בדוק עלות טיפול גדול (הכי גדול) לרכבים הבאים: אימפרזה WRX והונדה S2000 (רמז: ב-S2000 אתה יכול לבדוק באתר של הונדה. לך על הטיפול הכי גדול, זה שכולל החלפת שמן דיפרנציאל. את ה-WRX אתה יכול לבדוק עם החבר'ה ב-TIG). תחזור לכתוב מה העלות (אני כבר בדקתי). אל תשכח שהקליאו היא רכב ספורטיבי עממי, בניגוד ל-S2000 שהיא מכונית ספורט. :arrow:

וזה שב-S2000 לא צריך לבצע החלפה יזומה למותחן ב-1300 שקל ולפולי ב-1000, זה סיפור אחר. אבל בזה לא קרסו אשמי.

תבין, אני לא אוהב שדופקים אותי. זה שהקליאו אחלה רכב ואני נהנה ממנו כל דקה, זה משהו אחר. למרות שממש בקרוב אעבור ל-STI, ולמרות שאת הטיימינג אצלי כבר עשיתי, אני לא אוותר להם.

אגב, קרסו מחקו לי את ההודעה מהפייסבוק. אפילו לא יצרו קשר. זה שירות לקוחות איכותי.

לדעתי, כל נושא הטיפול 120K בלקליאו ספורט ב- 12K ש"ח הוא דמגוגיה לשמה.

רצה הגורל את ז'אן פייר הצרפתי וב-120K ק"מ מתרכזים מספר דברים יחסית יקרים שצריך להחליף בקליאו ספורט. בודדים האנשים שעשו את כל הדברים האלו בפעם אחת ולרוב המרכיבים היקרים שכוללים בטיפול הזה מוחלפים לפני 120K ק"מ.

חלק מהטיפול היקר הזה הם פלגים יקרים מאירידיום, בקליאו מחליפים אותם פעם ב-120K ק"מ ולכן הם יקרים, כלעצמם לא מדובר בהוצאה מיוחדת אם משווים זאת להחלפה תדירה יותר ברכב רגיל. צרכן נבון גם יזמין את המצתים האלו מחו"ל וישלם 300 ש"ח.

קיט טיימינג בקליאו זה יקר ביחס לרכב רגיל, ידוע, נטחן עד דק בכל מקום אפשרי...נקסט.

החלפת פולי מנוע, מותחן רצועת אביזרים וכו'...לא זול, לרוב אין הכרח אמיתי לעשות זאת ומדובר בללכת על ה-safe side.

קחו את כל המרכיבים שעושים בטיפול הזה ובקשו הצעת מחיר לרכב ספורטיבי אחר ותגלו שאתם גם מגיעים לסכומים לא נמוכים. אולי לא ל-12K ש"ח אבל לא רחוק מסכום חמש סיפרתי.

מכאן ולעשות את כל הטררם הזה...מיותר ומטעה.

קליאו ספורט עדיין נותרה אחת המכוניות הספורטיביות הזולות ביותר לאחזקה שאפשר לרכוש בישראל. תכניסו את כל המרכיבים כמו ביטוח, צריכת דלק ועלות רכישה ותקבלו תמורה מדהימה לכסף.

לבכות לקרסו לא יעזור לאף אחד, 100 מכוניות בהגזמה בארץ לא מזיזות להם את השייבה של הקרטר. מכעיס...אבל זה המצב. לא סופרים את בעלי המכוניות הספורטיביות בקרסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על היוזמה אך בשביל להפעיל לחץ צריך גם פרסום אמיתי על הרכבים ואף לעמוד מול האולם בכל מקום בארץ עם השילוט של המחירים,רק ככה זה יעבוד ,אילו הסניק הייתה עדיין אצלי (וברוך שפטרנו מרכב של רנו) אז גם אני הייתי איתכם בכיף .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...