Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר תקופה קצרה בתור ג'יפלס - רוצה לחזור...

בבו
שימו לב! השרשור הזה בן 5022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה חברים?

מכרתי את הטרופר המשופר שלי ואני עדיין מחפש מחליף..באתי לפה להתייעץ.

דרישות:

1. אוטומאטי

2. בעל יכולת שיפורים ועבירות

3. לא גדול(רכבים במרכב קצר)

4. כמה שיותר זול וחסכוני - ייסע בו לרוב בנאדם 1 מקסימום 2 לטיולים..

5. תקציב - עד ה35000 שקל.(רק לקנייה)

היות שהרכב הולך להיות רכב יומיומי ולא רק רכב טיולים, הקילומטראז' הולך להיות יחסית גדול...לכן חשבתי על בנזין קטן או על דיזל קצר..

והאופציות שעלו הן:

1. סוזוקי ויטארה - פתוח(יתרון מבחינתי), ניתן לשיפור בקלות יחסית, ואמור להיות זול לאחזקה..מישהו יודע לתת לי מספרים?

צריכת דלק עם צמיגי 215\75? אוטומטי כמובן...

2. סאניונג קוראנדו, יש עכשיו רכב למכירה, נראה מאוד יפה, שנתון 2003 ב35000 שקל, 240 אלף קילומטר..

אני זוכר שיש בחור באתר שמטייל עם רכב (מוסו)..אני אשמח לשמוע ממישהו מכם, על עלויות ואחזקה של הרכב.

האם הסרנים בדגמים החדשים ניתנים לנעילה בקלות כמו של הדגמים הישנים, ללא הטורבו?

בכל מקרה - מבחינת עבירות - המטרה היא לטייל טיולים, גם קשים יותר וגם פחות, ולא להיות זה שצריך לגרור כל הזמן, לכן שני הרכבים יקבלו הגבהה ונעילה אחורית לפחות...

אני אשמח לשמוע עצות ודעות נוספות מכולכם בתקווה לחזור לשטח כמה שיותר מהר.

תודה מראש.

שגיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הי , לי ניסיון מוצלח עם יוטרה 97 , ארוך , אוטומת , לא רכב מרוצים , אך גם ללא שיפורים מיוחדים צולחת שטח בינוני .

אמינות ללא רבב , אחזקה זולה מאוד . רכב נוח גם בנסיעת כביש .אפשרות להגבהות טובות . עזוב אותך שטויות , אתה רוצה תעשה סיבוב בשלי . האופציה השניה יקרה משמעותית באחזקה וביטוח וכן גם בדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאניונג קוראנדו, יש עכשיו רכב למכירה, נראה מאוד יפה, שנתון 2003 ב35000 שקל, 240 אלף קילומטר..

אני זוכר שיש בחור באתר שמטייל עם רכב (מוסו)..אני אשמח לשמוע ממישהו מכם, על עלויות ואחזקה של הרכב.

האם הסרנים בדגמים החדשים ניתנים לנעילה בקלות כמו של הדגמים הישנים, ללא הטורבו?

.

הסרנים בדגם הטורבו זהים לישנים, מדובר בדנה פשוטים ואמינים.

נעילות מואוד זמינות ומאוד זולות.

הרכבים מפגינים אמינות מרשימה, התחזוקה השוטפת ממש זולה (לא שום דבר שמתקרב לפאג'רו, טרופר ודומיו) וכל עוד מקפידים על משטר טיפולים כראוי (שים לב, טיפולים רק כל 15K ק"מ) ועל תחזוקה מונעת (במיוחד החלפות סדירות של שמן גיר ושמן סרן אחורי) אז פתאום גם נעלמות "נקודות הטורפה" של הדגם.

באופן כללי, דגם הטורבו הרבה יותר זריז מהאטמוספרי שהוא איטי בצורה מזעזעת.

לרכבים עבירות מצוינת, נעילות, מיגונים והגבהות זמינים וזולים, שילדת סולם, הילוך כח, כל מה שצריך מרכב שטח טוב ואם לא הסטיגמות המפגרות על רכבים קוראנים, אני בטוח שהיצרן היה מקבל את מלוא הכבוד שמגיע לו.

בקשר לעיצוב, על טעם ועל ריח... בכל מקרה, אני אוהב את העיצובים שלהם ולו רק בגלל התעוזה לייצר משהוא בעל עיצוב שונה מהמיין-סטרים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...