Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות ליסינג רמה 3 בתמחור 2008, לעומת דרגה 2 בתמחור 2010

דניאל1
שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ישנם הבדלים גדולים?

אני יכול לקחת עכשיו רכב משנת 2008 דרגה 3, ואני אקבל את התכנית הישנה של הליסינג.

או לקחת רכב חדש דרגה 2 אך בשיטה החדשה.

האם ההבדלים הם משמעותיים?

ואם לא, כיצד אוכל לדעת מה הבדל המחירים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל כמה שקלים בחודש תיסע ברכב 2008 שקרעו לו את הצורה במקום ברכב חדש?

לגבי מה ששאלת אין יותר דרגה 2 מ2010, שווי השימוש הוא באחוזים ממחיר הרכב, בכל מקרה לגבי רכב ששויו 120K (רוב הרכבים שהיו פעם קבוצה 2) תשלם פחות מס מאשר על דרגה 3 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני יכול רק להמליץ לך לבדוק את כדאיות השימוש בליסינג [אני לדוגמא החלטתי שלא כדאי לי ועדיף לי לרכוש רכב חדש באותו הסכום].

כלל האצבע, פחות או יותר, הינו אם אתה נוסע פחות מ 22000 - 25000 קילומטר בשנה אז הכלכליות של ליסינג לא משתלמת.

אם הנושא מעניין אותך יש מחשבוני ליסינג באינטרנט [חפש CCALCS בגוגל].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם, חשבתי על זה, ואני אשב עם מחלקת חשבונות ואברר אתם בדיוק כמה זה יוצא לי בחודש.

ואני נוסע בממוצע בין 20 ל 25 K בשנה, ואני גם צריך לשלם כביש 6 , הליסינג כולל כביש 6 (שזה יוצא בחודש בערך 700 ש"ח בחודש).

ולכן כן נראה לי שבסופו של דבר כן ישתלם לי לקחת ליסינג,

תודה על ההמלצה על המחשבון מצאתי את קובץ האקסל הזה.

ונראה לי שאם אקח ליסינג, כן אזמין רכב חדש ולא רכב שעשה 70K קילומטר. תוך שנתיים.

נ.ב. SHLOMUB בחתימה שלך יש פיאסטה החדשה, יש לך את זה? אתה ממליץ?

טל, איזה רכב קנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ואני נהנה מכל רגע. הבעיה היא שאחוז ההחדרה של הרכב הזה לליסינג נמוך מאוד כיוון שדלק מוטורס לא נותנת עליו לציי הרכב הנחות כמו שהיא נותנת למאזדה 2. הסיבה לכך היא שלמרות התמחור הדומה על הפיאסטה הרווח נמוך יותר והם לא יכולים לתת את ההנחות המקובלות (15-20 אחוז לפי הפרסומים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...