Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבריולט עם 4 מושבים

idanpl
שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מתעניין ברכישה של רכב קבריולט עם 4 מושבים (ברוך השם המשפחה גדלה, ולהחזיק שלושה רכבים על 2 מבוגרים...זה ממש לא בא בחשבון).

האם יש כאלה במחיר סביר (עד 100,000 שקל), וגם אמינות?

תודה רבה,

עידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הבעיות בקבריולטים עם ארבעה מושבים זה שהמושבים מאחורה לא באמת מושבים למבוגרים.

המרווח מאחורה לא משהו ואנשים מעט גבוהים (1.80+) מרגישים קצת דחוסים

יש לך את הסדרה 3 של BMW, מרצדס CLK, סאאב 9-3, אאודי A4, פיג'ו 307

השאלה גם כמה אתה מוכן להתפשר על השנתון...

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן עוד קצת פרטים לא מספיק להגיד קבריולט 4 מושבים ב100,000. על איזה שנתונים אנחנו מדברים? איזה עוד דרישות יש לך ? רכב ספורט? צריכת דלק? וכו...

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים.

מאחורה צפויה להיות ילדה בת שנה עם כסא לאוטו/בוסטר.

שנתון : 2000 ומעלה...

צריכת דלק : פחות חשוב (כי יש ליסינג, ואת הנסיעות הארוכות עושים בכלל איתו).

רכב ספורט : יכול להיות נחמד, אבל לא חייב.

ראיתי את הפיג'ו 307, והיא אכן מעניינת, ובתחום המחירים שלי.

השאר נראה לי שהן לא סחירות בעליל או לחילופין אני אצטרך לקנות מכונית עם מנוע קיטור :lol:

יש המלצות נוספות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול יחסי, גם הביקוש לרכבי קבריולט ארבעה מושבים.

עד כמה שזה נשמע טוב על הנייר, הרכבים האלה לא ממש פרקטים למשפחות למרות שורת מושבים נוספת מאחור.

ה 307 נראת לי בחירה עדיפה עקב שנתון גבוה יותר, ואולי גם אחזקה פחות יקרה.

אבל אני הייתי ממליץ לך לנסות רכב בקטגוריה שונה.

אם אתה מחפש באמת רכב מהנה לנהיגה שהוא גם פרקטי אני הייתי מנסה את קטגורית המנהלים- פרימיום

או הסלון של BMW ומרצדס מתחילת שנות ה- 2000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...