Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להחליף ל106 חדשה....

אביעד 106
שימו לב! השרשור הזה בן 7315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי 106 xs שנת 96... האוטו שמור מאוד יד 3 , טיפול אוברול למנוע , קלא'ט בן שבוע , מנוע של ההגה כוח חדש , צבע לאוטו (לא בגלל תאונה אלא צבע שרוף) , אגזוז דראגון , פילטר של SIMOTA , טסט לפני חודשיים... האוטו עבר 120 אלף ק"מ....

אני לא צריך לדבר על המחירון של פיג'ו כי כולכם מכירים את יצחק לוי אבל כמה לדעתם אני צריך לדרוש עבור האוטו???

ואם יש מצב שבעל הxsi טורבו השחורה מוכר את האוטו??? :D

איביזה טורבו 20VT

190 סוסונים עושים את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה לי שיש לך הרבה מה לדבר על סביבות מחירון.

בגדול הXS הוא לא בדיוק היהלום הספורטיבי ושנת 96 המחירון שלו לא עד כדי כך בקרשים , ככה שלדרוש מעל המחירון מעבר לאיזור ה1000 2000 עבור התוספות לא נראה לי כזה ראלי , אבל אולי מישהו אחר היה רואה את זה אחרת.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביעד, אני חושב שבעל ה-106 המדוברת (עם חישוקי 15" של ה-205 1.9

צבועים בלבן) לא יתנגד למכור את הרכב, משיחה קצרה שעשיתי עימו לפני כמה שבועות.

בקשר לאוטו שלך: לא חבל למכור לאחר ששפכת עליו כל כך הרבה כסף?

הרי אתה יודע שלא תקבל קמצוץ ממה ששילמת עליו בעת המכירה.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביעד, אני חושב שבעל ה-106 המדוברת (עם חישוקי 15" של ה-205 1.9

צבועים בלבן) לא יתנגד למכור את הרכב, משיחה קצרה שעשיתי עימו לפני כמה שבועות.

בקשר לאוטו שלך: לא חבל למכור לאחר ששפכת עליו כל כך הרבה כסף?

הרי אתה יודע שלא תקבל קמצוץ ממה ששילמת עליו בעת המכירה.

מסכים עם דניאל...

מעל המחירון אתה לא תקבל, הדגם די נפוץ ללא כל קשר האם הוא יהלום או לא....

אני גם חושב שכל ההשקעה של זמן וכסף תרד לטמיון.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מציאים לי לעשות?? מצד אחד אני יכול להישאר עם האוטו ולהמשיך לחסוך ואולי כבר להביא (להביא=לרכוש) 106 GTI... אבל מצד שני אני יכול למכור עכשיו ולנסות ליקנות את ה106 המדוברת....

דרך אגב בעל הרכב גולש פה בפורום?? אם לא מישהו יכול בבקשה לפרט לי קצת על הרכב בפרטי?

איביזה טורבו 20VT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מציאים לי לעשות?? מצד אחד אני יכול להישאר עם האוטו ולהמשיך לחסוך ואולי כבר להביא (להביא=לרכוש) 106 GTI... אבל מצד שני אני יכול למכור עכשיו ולנסות ליקנות את ה106 המדוברת....

דרך אגב בעל הרכב גולש פה בפורום?? אם לא מישהו יכול בבקשה לפרט לי קצת על הרכב בפרטי?

לא שווה לך כבר להשקיע כסף בקיימת ולשפר אותה?

אם אתה כל כך רוצה אחת יותר טובה ושלך שמורה כמו שאתה כותב כאן אז אולי כדאי

שתשפר את הקיימת.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי 106 xs שנת 96... האוטו שמור מאוד יד 3 , טיפול אוברול למנוע , קלא'ט בן שבוע , מנוע של ההגה כוח חדש , צבע לאוטו (לא בגלל תאונה אלא צבע שרוף) , אגזוז דראגון , פילטר של SIMOTA , טסט לפני חודשיים... האוטו עבר 120 אלף ק"מ....

אני לא צריך לדבר על המחירון של פיג'ו כי כולכם מכירים את יצחק לוי אבל כמה לדעתם אני צריך לדרוש עבור האוטו???

ואם יש מצב שבעל הxsi טורבו השחורה מוכר את האוטו??? :D

אני הייתי הולך על GTI ולא על רכב משופר. להוסיף טורבו לרכב לא מוגדש זה סיפור יקר מכיוון שגם הבלאי גבוה יותר וגם הרכב "שותה" הרבה יותר דלק. אומנם התוצאה כנראה ממש מדהימה (אני שמעתי ממקור אמין, "מפרפר בהילוך רביעי") אבל תקח בחשבון שצריך לשפר הרבה מערכות מסביב בשביל שיתמודדו עם הכח (מערכת קירור, ציריות/היגוי, גיר, צמיגים, בלמים וכו'). לכן אני הייתי מעדיף לקנות 106 GTI, היא כנראה תהיה חלשה יותר אבל פה מדובר ברכב שתוכנן להסתדר עם כמות כזו של כח ולא צריך לשפר או להחליף חלקים כי הם לא עומדים במעמסה של הכח ...

זה עוד לפני שהתחלנו לדבר על אופי של מנוע שאתה אוהב (לינארי או מוגדש) ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים אני נשאר עם האוטו עד שיהיה לי כסף לאוטו חדש... (כנראה 206 GTI)

תודה לכולם על העזרה.

איביזה טורבו 20VT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...