Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמעתי שמועה שמישהו הזמין את הפורשה קאררה GT...

urime
שימו לב! השרשור הזה בן 7320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והוא מישראל!!!

היא עלתה לו 3 מיליון ועוד 4 מיליון מיסים וכ'ו... או ההפך.

יש מצב?! אני אישית לא מאמין... כי עלה 22 מיליון שקל לבן אדם לקנות את הבית הכי יקר בישראל אז מישהו יוציא 7 מיליון על מכונית ?!?

במחשבה שניה... כן... :lol::o:lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהבית הכי יקר בשיראל עולה 22 מיליון, ואני בספק שזה המחיר הכי יקר, לא אומר מאומה, יש אנשים שיכולים לקנות בית גם ב-100 מיליון שקל, פשוט אין כנראה בית כזה למכירה.

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא מישראל!!!

יש מצב?! אני אישית לא מאמין... כי עלה 22 מיליון שקל לבן אדם לקנות את הבית הכי יקר בישראל אז מישהו יוציא 7 מיליון על מכונית ?!?

1. נמכרו בתים במחיר גבוה מ-22 מיליון שקל בישראל, כיום מוצע למכירה בית בהרצליה פיתוח (רח' גלי תכלת) ב-10 מיליון דולר, שזה גם גבוה מ-40 מיליון.

2. אני לא מאמין שרכשו את ה-GT בישראל.

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה רשום היום בעיתון..

הבןאדם שילם 100 אלף שקל מקדמה..

בעוד כשנה הרכב ימסר לו במפעל פורשה בגרמניה,

עבור שארית הסכום בסך 2,900,000 ש"ח.

בתחילה הרכב ישהה באירופה (מסתבר שיש לבןאדם בית שם..)

ורק בשלב מאוחר יותר הוא יביא אותו לארץ ביבוא אישי, ואז יאלץ לשלם תוספת של 4 מליון ש"ח מיסים

(איפה נשמע כזה דבר שמיסים עולים יותר מהאוטו עצמו?! ועוד במליון שקל יותר מהאוטו!! :mad: )

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(איפה נשמע כזה דבר שמיסים עולים יותר מהאוטו עצמו?! ועוד במליון שקל יותר מהאוטו!! :mad: )

מה זאת אומרת איפה ? בישראל.

על כל רכב אתה משלם 120 אחוז מיסים , לא כולל בולים ואגרת רישוי.

רק שעל 3 מליון ש"ח זה נראה הרבה יותר... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לו שום סיבה להביא את הרכב הנ"ל לארץ.

שישאיר אותו בגרמניה, בחניה מקורה עם שמירה 24X7, וכל סופ"ש אם מתחשק לו לנקות את הראש עם קצת נהיגה כיפית, נוסעים (בב.מ.וו הפושטית שהוא בטח מחזיק כבר בארץ...) לנתב"ג, עולים לטיסה הראשונה לגרמניה, נהנים מהפורשה בכבישים עליהם היא נועדה לנסוע (בלי לפחד מאיזו הפתעה בדואר רשום ממתנ"א שתגיע כמה חודשים אחרי הפלאש), וחוזרים לארץ בגמר השימוש.

העלות הכוללת של הסידור הנ"ל היא להערכתי פחות או יותר שקולה למחיר הריבית על ה4 מליון ש"ח שיישארו עכשיו בבנק במקום לעבור לקופת מדינת ישראל.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישאיר אותו בגרמניה, בחניה מקורה עם שמירה 24X7, וכל סופ"ש אם מתחשק לו לנקות את הראש עם קצת נהיגה כיפית, נוסעים (בב.מ.וו הפושטית שהוא בטח מחזיק כבר בארץ...) לנתב"ג, עולים לטיסה הראשונה לגרמניה, נהנים מהפורשה בכבישים עליהם היא נועדה לנסוע (בלי לפחד מאיזו הפתעה בדואר רשום ממתנ"א שתגיע כמה חודשים אחרי הפלאש), וחוזרים לארץ בגמר השימוש.

העלות הכוללת של הסידור הנ"ל היא להערכתי פחות או יותר שקולה למחיר הריבית על ה4 מליון ש"ח שיישארו עכשיו בבנק במקום לעבור לקופת מדינת ישראל.

אם הוא טורח לקבל אותה בחו"ל, מן הסתם יש לו בית שם..

ועם כל-כך הרבה מכוניות כמו שיש בגרמניה ושאר אירופה, אני באמת שלא חושב שצריך שמירה 24X7 :wink:

מה גם שאם ביטוח של המייבאך עולה 350 אלף שקל לשנה..

מעניין כמה עולה הביטוח לקררה GT שעולה יותר.. באיזה 1.8 מליון יותר :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לכם להיות יועצי מס.

תמליצו לו שאם הוא מקבל אותה בחו"ל, ומשאיר אותה בחול - שגם כבר יקנה אותה בחו"ל ולא ישלם מס קניה בארץ.

בכ"ז, 4 מליון לא הולך ברגל...

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא טורח לקבל אותה בחו"ל, מן הסתם יש לו בית שם..

ועם כל-כך הרבה מכוניות כמו שיש בגרמניה ושאר אירופה, אני באמת שלא חושב שצריך שמירה 24X7 :wink:

מה גם שאם ביטוח של המייבאך עולה 350 אלף שקל לשנה..

מעניין כמה עולה הביטוח לקררה GT שעולה יותר.. באיזה 1.8 מליון יותר :wink:

חבל שעבר כבר ה1 באפריל...

היינו עושים סבב טלפונים בין חברות הביטוח

סוכן ביטוח: ביטוח ישיר שלום, במה נוכל לעזור

אני: שלום, אני מתכוון לרכוש רכב חדש ובודק עלויות ביטוח

ס: אני שמח שבחרת להתקשר אלינו, באיזה רכב מדובר?

א: פורשה קאררה GT

ס: רגע אני בודק במחשב... פורשה בוקסטר? אני רואה שזה רכב מאוד יקר.

א: לא לא, הדגם נקרא קאררה GT. ק-א-ר-ר-ה-ג'י-טי.

ס: עוד רגע בבקשה. (שם מוזיקת המתנה)

ס (אחרי מספר דקות): אוקיי, בדקתי עם אחראי המחלקה שלנו, נוכל לבטח את הרכב הנ"ל, עבור 2 נהגים מעל גיל 40 עם היעדר תביעות מלא, עבור פרמיה שנתית של 433,800 ש"ח. יש 12 תשלומים בכרטיס אשראי.

א: וכמה יעלה לי עם תוספת נהג חדש?

ס: :shock:

א: אה כן, וגם אין לי היעדר תביעות... אני קונה את הרכב הזה כי לצערי בשבוע שעבר ריסקתי לאבא את המייבאך :?

ס: :shock::shock::shock:

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא מישראל!!!

טוב, אז אתה טיפלה מתבלבל הבית הנ"ל עלה אותו מספר רק בדולרים...

22 מיליון דולר!!!

פולו 16V - רק אם אתה מתאים לה...

(מודה - נגנב מאלפא..)

http://www.pbase.com/itays

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לכם להיות יועצי מס.

תמליצו לו שאם הוא מקבל אותה בחו"ל, ומשאיר אותה בחול - שגם כבר יקנה אותה בחו"ל ולא ישלם מס קניה בארץ.

בכ"ז, 4 מליון לא הולך ברגל...

כנראה שבעתיד הוא מתכנן בכל זאת להביא אותה לארץ..

מה גם שבחו"ל יש רשימת המתנה ארוכה יותר :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה 22 מיליון דולר. וד"א הבית הוא ברחוב גלי תכלת בהרצליה פיתוח וזה כן הבית עם השטח הכי יקר שנמכר אי פעם במדינת ישראל.

בכל מקרה אז לא הבנתי אם הבן אדם ישראלי או לא ? או שהוא ישראלי שגר בחו"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ראיתי את התכנית של קירשנבאום ולונדון לפני כמה ימים בה התארח מנהל מותג פורשה בארץ (ששכחתי את שמו). הוא באמת סיפר שישראלי כלשהו, שהוא תעשיין ושוהה רוב זמנו בחו"ל (כמובן לא מסר פרטים מזהים) קנה את ה-GT הנ"ל, תמורת הסכום האמור. הוא אמר שהרכב ישמש את הישראלי הנ"ל בעיקר באירופה.

אני משער שההזמנה נעשתה דרך ישראל כדי שאם ירצה יוכל גם להוביל אותו ולנהוג בו בארץ: "הממ... מה אתם אומרים, בשביל רק עוד 4 מיליון ש"ח אני אוכל גם לקבל מספר רישוי צהוב? שווה !!!"... כנראה שמדובר במישהו שמבחינתו מדובר על החלטה שמקבילה ל"יאללה נהיה לארג' היום, נאכל קבב בצלחת במקום בפיתה".

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו אם הייתם זוכים ב-10 מיליון בלוטו הייתם הולכים וקונים קאררה ג'י טי ?

בכל אופן אני הייתי שם 4 מיליון בבנק וחי מהריבית וככה הכסף היה מתנפח, בשתי מיליון הייתי קונה בית חמוד ויפה וה-4 מיליון הנוספים היו משמשים להשקעות שונות ומשונות בהתחלה נתחיל בהשקעות קטנות אח"כ נתקדם.

ורק אח"כ אחרי תקופה מסויימת ובמצב של עלייה הייתי קונה כל אוטו שאני יחפוץ בו :oops:

בקיצור העשירים רק הופכים להיות יותר עשירים והעניים רק הופכים להיות יותר עניים (שאני אומר עשיר אני לא מתכוון לעשיר שהולך לרכוש לו מנות סמים, והולך להמר בלילות- כי ככה הכסף יכול לעוף כמו כלום.)

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...