Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'רו MK2 - איזה דיזל עדיף: 2.8/2.5 וחוו"ד כללי?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש יעוץ בקשר למנוע דיזל מומלץ עבור פ'גרו.

יש שני מנועים, טורבו דיזל 2.5 ויש 2.8. כמה שאני מבין 2.8 בעל שרשרת תזמון ו-2.5 רצועה.

ה-2.5 זה אותו מנוע כמו בפג'רו ספורט ו-L200, לאומת 2.8 שבגירסאות הבאות היה 3.2.

שמעתי שיש מקרים בהם שרשרת ניקרעת - האם יש אמת בדבר?

בנוסף אשמח חוו"ד כללי לדגם ידני.

יש אלטקנטיבות אחרות שמומלצות לשנתונים 94-00?

מבחינת סחיבה, דגם 2.5 ידני סביר על הכביש או שמדובר ברכב איטי מאוד?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך.

נתחיל מזה שאני מכונאי רכבי 4X4 כבר 10 שנים.

אני בחיים לא שמעתי אל (על) מקרה שהשרשרת הטיימינג נקרע(במיוחד לפג'רו).

אני כן ממליץ לך על הדגם 2.8, יותר אמין וכמובן שהסחיבה גם יותר טובה.

אבל מנוע לא כמו ה2.5 (פשוט). הראש מנוע שם בעייתי, התחממות אחד(אחת) (נמחקו מלא נקודות ואיפה נעלם המשך המשפט?)(אני מאמין שזה לא אמור להפריע לך. רצוי לא להגיע לזה). בגדול ה2.8 רכב מצויין ובעל (בעל מה? מגוון

? פוטנציאל?)שיפורים אדיר. כן יש עוד אלטרנטיבות כמו: TOYOTA

מכווה (מקווה) שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, עזרת לי מאוד.

רק הבהרה קטנה ברשותך, ראש מנוע בעייתי אתה מתכוון ל-2.8?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הנתונים (דיזל ידני) והשנתונים (סביב שנת 00) שאתה מדבר עליהם, אין לי בכלל ספק, אך ורק פאג'רו ספורט.

סוס עבודה אמין, פשוט ונח.

הוא עולה בערך חצי מפאג'רו "רגיל" ומאחר ואת רוב החלקים הוא חולק עם המגנום, אז האחזקה שלו גם זולה משמעותית מהפג'ארו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה. פג'רו ספורט אופצייה מאוד מעניינת, בערך באותו תקציב אפשר לקנות אחד משנתון יחסית מתקדם יותר.

זה שהוא חולק מכלולים משותפים עם מגנום, האם דבר הזה בא לידי ביטוי בננסיעה על כביש לאומת פג'רו הרגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורט מגיע ללא נעילה אחורית.

הפאג'רו Q הרגיל, גם הידני, מגיע עם נעילה אחורית. זה משמעותי. בנוסף ה Q מרווח משמעותית.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש ג'יפ לשטח טכני קשה, אלה קצת טיולים בטבע, נסיעה בשבילים, דרך עפר.

ראיתי אוצפייה מעניינת נוספת בערך באותו טווח מחירים: ניסאן טרנו. גיר ידני לפי מה שקראתי אמין מאוד, בקשר למנועים לא כ"כ הבנתי לגבי אמינות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורט אומנם לא מגיע עם נעילה אבל יש לו סרן אחורי של מגנום שכן מגיע עם נעילה (בדגמים מסוימים) ולכן סיבוב קצר בפירוקיות ואתה יוצא עם נעילה במחיר מגוחך.

למגנום קפיצי עלים אחוריים קשים ולא נוחים וספסל אחורי שמזכיר סד עינויים, למיצובישי ספורט קפיצי סלילים אחוריים וספסל הרבה יותר מרווח ובגאז' ענק.

הייתי אמור לקנות אחד (בורדו שנת 2001, מהדגם המפואר), הם ביטלו את המכירה, קניתי מוסו, יומיים אחרי זה הם מתקשרים אלי,החליטו שהם בכל זאת מוכרים! :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטראנו נחשב לרכב אמין יחסית, וכמובן שגיר ידני רק מסייע. שים לב שלטראנו מזגן חלש. כמה חלש? מאוד. עוד יותר. עוד. ככה.

ביום קייצי המזגן ממש עלוב. קריטי? לא קריטי? לא יודע. קח בחשבון.

בין טראנו לפאג'רו לא היתה לי התלבטות. פאג'רו.

כמו בהרבה מקרים שהוזכרו כאן - מצא את הרכב השמור ביותר, המטופל והמטופח ביותר ולאו-דווקא שם זה או אחר.

האם בכוונתך לרכוש רכב ארוך או קצר?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר מדברים על מצב האקזמפלרים, קח בחשבון שהרבה מאוד מהפאג'רו ספורט היו ניידות בשרות המשטרה אז לפקוח עין טוב טוב מה מציעים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בכוונתך לרכוש רכב ארוך או קצר?

לי לא כ"כ משנה אם הוא קצר או ארוך (למרות שאישית אוהב יותר את הדגם הארוך). לרוב אני נוסע לבד. ממה שהתרשמתי בפג'רו קצר יש מספיק מקום גם ליושבים מאחור, פשוט כניסה/יציאה לא כ"כ נוחה.

הבעייה שהרבה פג'רו קצרים באים עם גג ברזנט - אקזמפלר כזה אני לא יכול לקחת (מקום שאני גר לא מאפשר זאת).

בקשר לטראנו - מזגן זה שיקול חשוב מאוד.

אני אשתדל למצוא פג'רו ספורט מיד פרטית, בעדיפות שנייה יהיה פג'רו רגיל של סוף שנות ה-90'. טראנו אני לא יפסול לחלוטין, אם יהיה אקזמפלר שמור במיוחד, למשל אחד שלא ראה שטח (ראיתי מודעה כזאת) אולי אשקול גם אותו.

טרופר, מבחינת יכולות שלו הרשים אותי, אבל יש לא מאט שרשורים בנוגע לבעיתיות שלו, לכן אני חושב שארד ממנו לגמרי.

מניח שעיניין יצא לפועל בזמן הקרוב (זה מותנה בהצלחה של עיניין אחר).

חברים, תודה רבה לכם. עזרתם לי מאוד. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור :oops:

מבחינת יכולת שטח ושיפורים,מי יותר טוב הטרנו או הפג'רו ספורט?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים בין המכוניות זניחים. עיקר העבירות תלויה בנהג.

אם אתה מתלבט בין אחד מהשניים - חפש את זה שהוא שמור יותר, עם נתונים "טובים" יותר, במחיר טוב יותר, תוספות בעלות ערך (מגן חזירים הוא בעל ערך שלילי...ואינו נחשב לתוספת) וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם עוד שאלה.

ראיתי עוד רכב מעניין - גאלופר. לפי מה שהבנתי הוא מבוסס על פגרו ואפילו בשווקים שווק תחת השם מיצובישי.

אני שואל כי יש מבחר גאלופרים יותר גדול מפג'רו ספורט וגם המחיר מאוד אטרקטיבי ביחס לשנתון.

אני מניח שזה אותו דיזל של פג'רו 2.5/פג'רו ספורט עם 100 כ"ס.

איך רכב הזה באופן כללי מבחינת אמינות, עבירות בשטח, נוחות נסיעה בכביש, סחיבה ביחס לפג'רו 2.5/2.8 וטראנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאלופר הוא אופציה לא רעה, ואני מעריך שהוא ברמה של הספורט.

שניהם מבחינת שטח נחותים בהשוואה לפאג'רו Q.

הגאלופר מבוסס על הפאג'רו שהיה בסוף שנות השמונים / תחילת שנות התשעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...