Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי סוגי קסנון

yossilevi
שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ובוקר טוב,

יש ברשותי סובארו B4 שנת 2009 צורה אחת לפני האחרונה ורציתי לדעת מכיוון שיש לי מישהו שנמצא עכשיו באזור של סין ויאטנם ותאילנד.

ביקשתי ממנו שיחפש לי קסנון בשביל האוטו אבל לא אמרתי לו איזה סוג מנורה שכחתי ואני גם לאדע איזה סוג הכוונה H4 H 7 וכל זה.

אם תוכלו לענות לי בהקדם האפשרי אני ממש אודה לכם כי הוא צריך להתקשר אלי משם כל רגע!

תודה והמשך יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דרך אחרת לדעת?? אינלי פשוט את הספר רכב ולהתחיל להסתכל על המנורה ועניינים זה סתם יסבך לי תצורה.

אין איזה דרך לדעת??אתר של סובארו או משהו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך H7 קח את הסוג 8000K הסוג הכי טוב.

יש בשדרה הסינית בבנקוק בתאילנד חנות שם עם מוצרים איכותיים ואמיתיים אני גם קניתי משם,רק תבדוק לפני שהם פועלים.

C!V!C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשדרה הסינית בבנקוק בתאילנד חנות שם עם מוצרים איכותיים ואמיתיים אני גם קניתי משם,רק תבדוק לפני שהם פועלים.

רק אני רואה פה סטירה קטנה :roll:.

לפותח השרשור, מקווה מאוד שלא תצליח להתקין ברכב שלך שום קסנון.

אין לי בעיה עם שום שיפור ברכב, אבל עניין האורות פשוט עבר כבר את גבול הטעם הטוב, עוד מעט אני אצתרך לצאת עם משקפי שמש בלילה לכל נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אליכם,יש כאלה שאומרים שקסנון חוקי לרכבים עם פנסי אנג'ל אייז מעל מודל 2003 ויש כאלה אומרים שאם השוטר רואה את המגבר של הקסנון אז אכלת אותה?השאלה מה מבין השניים נכון?ואם כן מה הקנס?או הורדה מהכביש?

C!V!C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכוניות שהן באות עם קסנון נגיד הסובארו בספיישל יש לה קסנון 6000 שזה ממש עדין אז אם אתה שם 6000 לא יעצרו אותך.

יש לי חבר עם קסנון 10000 וזה עושה לו המון המון בעיות!!..

בכל מקרה אתה חושב שכדאי להביא 8000?? כי אמרו לי 6000 זה כמו המקורי וזה מספיק לא צריך להשתולל אחרי זה זה באמת מסנוור אחרים ומעצבן

ואיך הוא יוכל לבדוק שם אם זה עובד????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר עם 6000K פנס חמוד יפה,לפי דעתי תביא את ה-8000K,תמצא מקום להחביא את הבלסטרים והכל יהיה בסדר,פנס חזק יפה,ויעשה לסובארו שלך מראה מפחיד.

C!V!C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלסטרים זה המתאמים?ה2 קופסאות האלה שיושבות במכסה מנוע??

שמע אני מפחד רצח מ ה8000 לאדע למה חבל שזה יצור לי סתם בעיות כי אני מאמין שגם ה 6000 ישב עצבני במיוחד בגלל התוספות שיש אצלי באוטו.

הוספתי כריש חלונות כהים וכל מיני שטויות כאלה זה ישב רצחני על האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות אחי.

יש סובארו שמגיע עם 6000 מקורי מהחברה אז למה אותם לא יורידו??

באותה מידה שאותי לא יורידו!

יש בסובארו B4 עדשה מרכזת לא מפזרת אז הקסנון לא מסנוור ברמה גבוהה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש לך עדשות ובוצעה התקנה נכונה הסבירות ששוטר יוריד אותך מהכביש די נמוכים ושואף לאפס.

אבל !!!! אל תשתמש עם 8000K בשום מצב..כי על זה יורידו אותך.

קח גוון תיקני עד 5000K

כמו שכתבתי בעבר... אני פועל במרץ לאישור תקנות לקסנון, והמסר די ברור..שעדשות יהיו תיקניות

אשמח לדווח , לאחר פגישות מול משרד התחבורה ומשטרת ישראל

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכוניות שהן באות עם קסנון נגיד הסובארו בספיישל יש לה קסנון 6000 שזה ממש עדין אז אם אתה שם 6000 לא יעצרו אותך.

יש לי חבר עם קסנון 10000 וזה עושה לו המון המון בעיות!!..

בכל מקרה אתה חושב שכדאי להביא 8000?? כי אמרו לי 6000 זה כמו המקורי וזה מספיק לא צריך להשתולל אחרי זה זה באמת מסנוור אחרים ומעצבן

ואיך הוא יוכל לבדוק שם אם זה עובד????

אין קשר בין הגוון לבין רמת ההארה או הסינוור עליו אתה מדבר, כשאומרים 6000K זה בעצם שיטת מדידה שנקראת "קלווין" שמודדת את הגוון של האור.

בארץ מותר לעשות שימוש בנורות שמפיצות אור צהוב \ לבן בלבד, לכן מעל 5500K האור מתחיל לקבל כבר גוון כחול כשכל שעולים זה נהפך אפילו לסגלגל וזה מה שהופך את העניין לבעייתי ומושך את העין אצל החבר'ה הכחולים.

בעיית הסינוור נובעת משימוש בעדשה שאינה מתאימה לפיזור נכון של האור או פיזור לא אחיד של האור וזה מה שגורם לאותו סינוור ושימוש בקיטים זולים.

מערכות קסנון שמגיעות עם הרכב מהחברה זה מערכות יקרות מאוד שבשילוב עדשה מתאימה, כיוון גובה האלומה ונורות איכותיות גורמות לפיזור אחיד וממוקד של האור בניגוד לקיטים זולים שעלולים לגרום לאפקט סינוור רציני במיוחד בשילוב עם עדשה לא מתאימה (בעקבות פיזור לא אחיד של האור).

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...