Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולמ"ז (משופרים?) למרצדס C240 שנת 98 (W202 M112)

שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב כי הרכב שלי אינו חד ומדויק מבחינת היגוי וכי זוויות הגלגול של הרכב בפנייה גדולות מדיי, עד כדי כך שאני מאבד את תחושת היגוי בפניות חדות. (כמו לדוגמה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=294793)

כרגע הרכב נעול בצמיגי 195/65/15 Dunlop מדגם SP Sport 200 בני שנה וחצי אך הם אמורים להיות מוחלפים בזמן הקרוב מאוד ליוקוהמה 195/65/15 C-Drive. הרכב כעת עם 135K ומעולם לא הוחלפו לו הבולמים לפי תיעוד הטיפולים. בבדיקה האחרונה במוסך לא נמצאו תקלות במערכת המיתלים או נזילות בבולמ"ז, אבל לפי התנהגות הכביש הנוכחית של הרכב נראה לי כי הם בסוף חייהם.

לאחר קצת עזרה מהפורום השכן "טכני, אחזקה וטיפולים", החלטתי להחליף אותם בבולמי בילשטיין המיוצרים עבור מרצדס אך קשיחים יותר. כאן נתקלתי במספר בעיות ושאלות:

1. לאחר שדיברתי עם "כלמוביל", נאמר לי כי בולמים לדגם הרכב שלי (202.026) מופיעים במקט"ים הבאים:

בולמ"ז קדמי: 2023233900

בולמ"ז אחורי: 2023262700

בולמ"ז אחורי עם בקרת גובה: 2023200113

היכן ניתן לתרגם מקט"ים אלה למק"ט בילשטיין? למיטב הבנתי מק"ט בילשטיין לבולמ"ז סטנדרטי לרכב שלי (לפי מה שנאמר לי מהמאגר בראשון) הוא B4-B36-185X-H0(כאשר ה X הוא 6 לבולמ"ז קדמי ו 7 לבולמ"ז אחורי)

2. במפרטים של בילשטיין מופיעות מספר משפחות בולמים:

הדגמים הרגילים COMFORT © - B4

דיגמי הספורט הרגילים B6 Sport - Sports suspension

דיגמי הספורט המונמכים SPORT (S) - B8 Sprint - Shortened.

איזה מהדגמים מומלץ יותר בהנחה שהדרישות שלי הן הצמדת חרטום טובה יותר והיגויי רגיש ומדויק?

3. האם דגמים אלה תואמים מבחינת ההרכבה? כלומר החלפה של אחד לאחד או שידרשו שינויים נוספים בזמן ההחלפה?

4. האם לאחר החלפת הבולמים בבולמים משופרים נדרש טיפול נוסף (כיוון פרונט למשל)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...