Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוקיה E72- מישהו התנסה ויכול להמליץ או להמליץ לא לקחת ?

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 5167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בעקבות תקלה מעצבנת ויקרה בנוקיה E71 שלי החלטתי שעדיף לי כבר להשתדרג מאשר לתקן את המכשיר הקיים.

בדקתי את הנוקיה N97M, מכשיר מדליק אבל קצת מגושם מבחינת גודל +לא מת על טאץ' סקרין.

ראיתי את הנוקיה E72,העיצוב שלו פחות מוצלח לטעמי מזה של ה-E71 שיש ברשותי,אבל כרגע הוא נראה לי היורש הטבעי של המכשיר שברשותי.

מישהו התנסה איתו ויכול לומר איך הוא בהשוואה ל-E71 ?

ההבדלים בין המכשירים לא משמעותיים (מצלמה איכותית יותר ושקע אוזניות סטנדרטי ב-E72),השאלה אם התפעול השתנה.

רוב תודות.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותו כבר חודשיים, מכשיר מצוין לדעתי. חיי סוללה ארוכים , הוא מהיר יותר מה E71, מצלמה טובה ומקש הגלילה נחמד.

אני ממליץ עליו בחום.

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה באגים באמת מדברים ב E71 ?

יש לי אותו כבר יותר משבוע ועדיין לא מצאתי באגים. מה שכן - עשיתי לו עדכון גרסא מהאתר של נוקיה מה ש"פירמט" את המכשיר והתקין את הגרסא העדכנית ביותר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאג היחידי שזכור לי הוא שלפעמים התפריט נתקע ורואים במקום חלון שקוף קטן.

העדכון של נוקיה משפר משהו חוץ מתיקוני באגים?

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרינה מקסימלית אתה מתכוון.

עוצמת השידור של המכשיר תלויה במרחק מתחנת הבסיס הקרובה, לכן מי שגר באיזור בו אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם התנגדו להצבת אנטנות סלולריות, אכן יגיע להספקים הקרובים למקסימום.

הבאג היחידי שזכור לי הוא שלפעמים התפריט נתקע ורואים במקום חלון שקוף קטן.

העדכון של נוקיה משפר משהו חוץ מתיקוני באגים?

הוסיף כל מיני פיצ'רים ותוכנות שלא היו קודם וגם שיפר את המהירות של המכשיר.

לא עבדתי מספיק זמן לפני העדכון כדי לדעת מה עוד השתפר.

העדכון שהתקנתי הוא עדכון שייעודי לאורנג' כי המכשיר שלי הוא מאורנג'. יתכן שאם אשנה לו את הקוד לנוקיה כללי, אני אקבל שינויים נוספים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי E72 מספר שבועות.

זה הסמארטפון הראשון שלי, כך שאין לי בסיס להשוואה לכלום וההשוואה שלהלן היא התרשמות נטו מהטלפון.

יתרונות: רדיו מצויין (שבזכות פתח האוזניות הסטנדרטי, הטלפון מחובר לרמקולים של המחשב וכך אני שומע רדיו במשרד), מצלמה מצלמת מצויין ביום, פנס (שימושי כשאני מקריא לבן שלי סיפור לפני השינה), קליטת אינטרנט אלחוטי טובה (שימושי כשהבן שלי מתחיל להירדם ואני צריך להעביר את הזמן לפני שאני יוצא מהחדר שלו ולא יכול להדליק את האור בשביל לקרוא), צפייה מצויינת ב GMAIL (עוד לא התחברתי לאאוטלוק של העבודה).

חסרונות: כל הזמן פתוחות המון אפליקציות ומאוד מסורבל לסגור אותן, פתח כרטיס הזכרון נפתח כל הזמן ואני צריך לסגור ולהגדיר מחדש את תמונת הרקע, לא נוח לדבר איתו לעומת מכשיר עם פומית נפתחת, לא ניתן לצפות באתרים כמו YNET, כל הזמן מחפש רשתות אינטרנט אלחוטי, גם כשאני לא מעוניין, המכשיר לעיתים איטי, צילום לא מוצלח בתנאי חושך, הכפתורים באזניות לא יכולים להעביר שירים בנגן או תחנות ברדיו (לפני 5-6 שנים היה לי מכשיר מוזיקה נוקיה 3300 ודווקא הכפתור באזניות היה מעביר שירים ותחנות), כפתורים קטנים מידי, האפור של ה E72 נראה פחות מכובד מהשחור של ה E71.

שורה תחתונה: אף אחד לא שאל אותי כי זה מכשיר מהעבודה, אבל הייתי מעדיף אייפון ואולי ארכוש אחד, אבל אמתין כבר לדור הרביעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור, כי כרגע אני כבול ל E72:

אני רוצה להשתמש ב E72 כנגן לריצה.

האם מישהו התנסה בכרטיס זכרון 16 ג'יגה?

בנוסף, לא הצלחתי למצוא באתרים הישראלים נרתיק לזרוע. האם נרתיק זרוע של אייפון/ אייפוד טאץ' יתאים?

אשמח גם להמלצה על אפליקציות להורדה, גם בתשלום.

אני אכול קנאה מכל הכתבות על מגוון האפשרויות לבעלי אייפון ואני רוצה לפחות את המעט שיש לנוקיה להציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי העמוד הראשי עולה רק בחלקו. כנ"ל ב"הארץ" ובדה מרקר.

הפתרון שלי הוא כניסה ישירות ללינקים בתוך האתרים האלה ("חדשות"/ "הי-טק" / "כל כותרות היום") ושמירתם במועדפים.

קארספורום, אגב, עולה לא רע :-) (אבל אני לא יכול לרשום הודעות כי הטלפון לא מתמודד עם שם המשתמש שלי. אולי עם שם משתמש באנגלית או ללא "_" הוא כן מתמודד).

בכתבות ב YNET יש בעייה שלפעמים הטוקבקים הם בג'יבריש וצריך לפתוח אותם אחד אחד (אבל זה כבר נושא לפורום "מכורים אנונימים לקריאת טוקבקים").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סימביאן זה באג אחד גדול.

אם אתה רוצה טלפון אמיתי תחפש אחרי אחד עם מערכת הפעלה אנדרואיד או IPHONE OS.

אל תגזים, בגרסאות האחרונות ממש לא.

הE71 ו E72 הם מכשירים יציבים מאוד בניגוד לבלאגן שהיה עם הסימביאנים הראשונים.

זה נחמד ופופולארי להמליץ על אייפון, בערך כמו להמליץ פורד פוקוס מקבוצה 2. אבל הוא לא מתאים לכל אחד .

לא מתאים לכל אחד להיות מוגבל לטאץ' בלבד ולהשתעבד לבלטה במשקל כ150 גרם. למרות ששם לא תהיה בעיה של סגירת אפליקציות שרצות במקביל כי למרבה הבושה אין שם מולטיטאסק.]

בקשר לאנדרואיד, אין אותם למספיק אנשים והם לא מספיק זמן בשוק כדי להמליץ עליהם (אלא אם כן אתה משתמש באחד ואני בספק)

אגב,אם כבר מדברים, אני חייב לציין שה WIFI של הE71/72 קולט משמעותית יותר טוב מזה של האייפון .

איתן, אני לא נתקל בבעיות גלישה בכלל , אולי כדאי שתבדוק אם זמין עדכון עבור המכשיר שלך און ליין ?

נ.ב. הדבר שאישית אותי מאכזב ב E71 (ובטח גם ב E72) הוא שהרמקול לא מספיק איכותי (אפילו פחות ממה שהיה במכשירים הקודמים שלי : 6288 ו6500C), זה מתבטא באיכות המנגינה של הצלצול וגם אם רוצים להאזין למוזיקה דרכו (למשל רדיו).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...