Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בהנעה וכיבוי מנוע באופן פתאומי גולף 2001

talali
שימו לב! השרשור הזה בן 5159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני צריך עזרה באיבחון תקלה.

אז ככה הרכב גולף דור 4 2001 1600 סמ"ק לפני כחצי שנה האוטו לעיתים כל בערך 3 4 ימים סרב להניע

לאחר כמה ניסיונות הוא היה מניע נגשתי למוסך מורשה הם אמרו לי כי כל עוד הרכב מניע אין הם יכולים לדעת מהיכן הבעיה

בכל מקרה ההשערה שלהם הייתה כי ממסר תקול גורם לבעיה, מאחר ולא הייתה וודאות כי הגורם הוא הממסר ומשום שהאוטו בסופו של דבר הניע המשכתי כרגיל, כחודש לאחר מכן האוטו סרב להניע באופן סופי, פניתי לשגריר והם שלחו לי מחלץ והוא פשוט עשה חיבור עקיף למשאבת הדלק והאוטו הניע ללא בעיה,

לאחר כמה חודשים הבעיה החריפה בנוסף לכך שהאוטו לא הניע בתחילת נסיעה הוא גם החל להתכבות במהלך הנסיעה בערך כל כמה ימים הוא התכבה באמצע הנסיעה, ע"מ להניע שוב הייתי צריך לחבר את המשאבת דלק באופן עקיף והאוטו מניע.

חזרתי למוסך המורשה עם כל הפרטים הנ"ל, והם טענו כי כנראה הבעיה בעלוקה של מערכת האזעקה, פנתי למתקני אזעקה ולאחר בידיקה הסתבר שאין לי עלוקה ואין לי ניתוק למערכת דלק. כלומר כנראה שהחשמלאי במוסך מורשה לא בדיוק יודע מה הבעיה.

מכל הסיפור הארוך הזה אני מבקש מחברי הפרום לעזור לי לאבחן את הבעיה, ולהמליץ על פיתרון תודה ושבת שלום

בברכה ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני דברים שאתה יכול לבדוק לפני שאתה מגיע למוסך

מעל למצבר יש בית פיוזים תבדוק את F5 שהוא 50A, תחזק את הברגים במידה והם משוחררים ותבדוק אם הוא חצי שרוף(צבע שחור)

ועוד דבר שאתה יכול לבדוק זה את ממסר המנוע הראשי שנמצא גם בתוך תא המנוע שמספרו 2 (מתוך 4 ממסרים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...