Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים פשוטים וטובים לסיאט איביזה 2001 185/60/14

smallars
שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברי הפורום היקרים

אחותי לא העברה היום טסט בגלל שהצמיגים שלה עשו את שלהם , אני רציתי לדעת איפה אפשר להשיג צמיג טוב עושה את העבודה לא יקר !!! ובטיחותי ועל איזה חברות ללכת , יש לי הצעה על maxxis ב250 ש"ח לצמיג

או להוסיף עוד 30 שקל ולקנות dunlop

בבקשה עזרה

בתודה מראש

בן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להוסיף ולקנות משהו מאלה:

http://www.tires4u.co.il/?search=1&iGarageID=&ar=1&r=14&a=60&s=185&sc=&mm=18&mm=27&mm=5&mm=11&mm=113&mm=50&mm=6&mm=26

רק לא מקסיס.

את הצמיגים שבלינק בטח תוכל למצוא במחירים יותר זולים בפנצ'ריות בסביבתך.

נ.ב.

את הדנלופ SP490 אני לא כל כך ממליץ לקנות (רק הדגם הספציפי הזה).

אם זה לא רחוק מדי, תפנה ל"צמיג ישיר" בפ"ת:

http://www.d.co.il/63264820/42570/

יש לבדוק תאיריכי ייצור על הצמיגים .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לכוון לtoyo , dunlop, falken ?

ופשוט לראות מה הכי זול מהשלישיה הזאת ? בגלל שבאמת אחותי נוסעת נסיעה הכי רגועה שיש לעבודה ללימודים והביתה .

אתם יכולים בבקשה להפנות אותי לפנצ'ריה אמינה וזולה שיש לכם ניסיון איתה ואתם יכולים להמליץ עליה בחום ?

יש אחת ברמת גן שהוא זול ואני פשוט ברח לי השם שלו ואני לא יכול להגיע אליו כי אני לא זוכר את השם

בתודה מראש בן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי שואף (רמת גן)

כתובת:ז'בוטינסקי 37 רמת גן(בתוך תחנת דלק פז) צמוד למגדלי התאומיםטלפון:03-7515089טלפון נוסף:052-2952555פקס:03-7515089איש קשר:יוסי,אריקאימייל:[email protected]אתר:www.tires4u.co.ilסוג השירותים: מכירת צמיגים,תיקון תקרים,תיקוני דרך,מכירת ג'נטים מגנזיוםשעות פתיחה: 7:00 עד 17:30,יום ו' 7:00 עד 14:30

אתה יכול לבדוק באתר את המחירים, לי יש נסיון טוב עם FALKEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר שהפלקן זה תוצרת תאילאנד ועדיף לקחת את הדאנלופ שזה תוצרת יפן אבל מישהו פה אמר שהדגם הספציפי הזה של הדאנלופ לא שווה את הכסף ולא כדאי אני מבולבל אז בבקשה ממכם קצת יותר עזרה ושוב אני מזכיר זה לרכב הכי סטנדרטי שיש זה כאילו המלצה לצמיגים ששמים על האוטו של אמא פשוט ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צמיגי דנלופ SP490 מנסיון שיש לי על שתי מכוניות פוקוס ואוקטביה.

צמיג שמיוצר באינדונסיה והוא לטעמי בינוני מאד, קשה ומרעיש.

החלפתי לצמיגי פולדה וההבדל מורגש מיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צמיגים איכותיים:

מנסיון עם שתי רכבים-יוקוהמה C DRIVE

או GOODYEAR DURAGRIP

או BRIGESTONE לא זוכר שם דגם.

שתי נקודות נגד צמיגים זולים:

א.נוחות הנסיעה תפגע ואתה תרגיש נוסע כמו "על קרשים"

ב.מרחק עצירה יגדל-יצרנים גדולים משקיעים מליונים בהקטנת מרחק עצירה ,

ניקוז מים יעיל יותר וכדומה-ההבדל בין תאונה ללא תאונה הוא הבדל של 1/2 מטר בבלימה.

לכן תשקיע בצמיגים.יש מבצעים על גודייר לעיתים באוטודיפו ,או אצל אנטון (יפו ראשל"צ)

כרגע בשתי המכוניות יש 6 גודייר ו2 יוקוהמה ואני מרוצה מאוד!

תחשוב כמה זמן אתה הולך להחזיק את הרכב אם מעל שנתיים -תשקיע בצמיגים

אם לא תסתפק בדנלופ -בהצלחה.

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם באותה דילמה לגבי הצמיגים באותה מידה רק שאני צריך לאיביזה 94.

אשמח לקבל פה גם הצעה לצמיגים יותר טובים וספורטיבים באזור ה300-400 שקל לצמיג.

תודה לעזורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר שהפלקן זה תוצרת תאילאנד ועדיף לקחת את הדאנלופ שזה תוצרת יפן אבל מישהו פה אמר שהדגם הספציפי הזה של הדאנלופ לא שווה את הכסף ולא כדאי אני מבולבל אז בבקשה ממכם קצת יותר עזרה ושוב אני מזכיר זה לרכב הכי סטנדרטי שיש זה כאילו המלצה לצמיגים ששמים על האוטו של אמא פשוט ככה

FALKEN הוא מותג קוריאני, ארץ הייצור מצויינת על הצמיג. לרוב המותגים יש מספר מפעלים בארצות שונות. אני קניתי לדוגמא צמיג Kleber שמיוצר בספרד. לדעתי אתה לא צריך לחפור יותר מדי , בסך הכל מדובר על צמיג לשימוש בתנאים רגילים ואתה לא מחפש צמיג ספורטיבי במיוחד. עדיף להצמד ליצרן בעל שם ולחפש את ההצעה האטרקטיבית ביותר המתאימה לתקציב שלך. חשוב לוודא שתאריך הייצור אינו ישן וכל הצמיגים מאותו תאריך ייצור. סע לשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...