Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לתת למישהו שלא מבוטח על המכונית לנהוג בה כשבעל המכונית יושב לצידו?

נהג יחידה
שימו לב! השרשור הזה בן 7324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ביטוח מקיף, האם מותר לי לתת למישהו (בעל רשיון) לנהוג במכונית שלי למרות שאין לו ביטוח עליה (אך יש לו ביטוח על המכונית שלו)??

זאת אומרת: במידה ואחד החברים שלי יבקש ממני לתת לו סיבוב על המכונית (כשיש לו רשיון וביטוח על המכונית שלו אך אין ביטוח על המכונית שלי) האם זה יהיה חוקי? (גם אם אני אשב בכיסא ליד וזה יהיה בהסכמתי?) אם לא, איזה עונש ניתן לקבל על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקיף האוטו שלך מבוטח ולא אתה,

במילים אחרות נניח ואתה נהג צעיר והאוטו שלך מבוטח במקיף + צעיר, אז כל צעיר יוכל לנהוג ברכב שלך עם ביטוח מקיף מלא. (גם בלי קשר לזה שאתה יושב לצידו)

מעבר לכך, עונש על אי קיומו של ביטוח מקיף לא קיים, כי המקיף איננו חובה ורק בגדר המלצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקיף האוטו שלך מבוטח ולא אתה,

במילים אחרות נניח ואתה נהג צעיר והאוטו שלך מבוטח במקיף + צעיר, אז כל צעיר יוכל לנהוג ברכב שלך עם ביטוח מקיף מלא. (גם בלי קשר לזה שאתה יושב לצידו)

מעבר לכך, עונש על אי קיומו של ביטוח מקיף לא קיים, כי המקיף איננו חובה ורק בגדר המלצה.

בגדר המלצה - תלוי לאיזה אוטו.. יש כאלה שלא שווים את עלות הביטוח המקיף :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, וזה יהיה חוקי??

כי הסתכלתי עכשיו בפוליסת הביטוח שלי וכתוב שם שהאנשים הרשאים לנהוג באוטו הם אני ואבא שלי - לא כתוב שאפשר לתת לעוד מישהו לנסוע :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הביטוח - הביטוח יהיה תקף אך ורק אם ינהג ברכב נהג העונה על התנאים

מחבינת החוק - אין בחינה כזו, זה מה יש, לא חובה לבטח רכב אז לא משנה מי ינהג, לא יאסרו אותך.

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ביטוח מקיף, האם מותר לי לתת למישהו (בעל רשיון) לנהוג במכונית שלי למרות שאין לו ביטוח עליה (אך יש לו ביטוח על המכונית שלו)??

זאת אומרת: במידה ואחד החברים שלי יבקש ממני לתת לו סיבוב על המכונית (כשיש לו רשיון וביטוח על המכונית שלו אך אין ביטוח על המכונית שלי) האם זה יהיה חוקי? (גם אם אני אשב בכיסא ליד וזה יהיה בהסכמתי?) אם לא, איזה עונש ניתן לקבל על זה?

מה שמשנה זה ביטוח החובה - תבדוק מה הוא אומר.

Fazer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמשנה זה ביטוח החובה - תבדוק מה הוא אומר.

Fazer

ביטוח החובה מכסה כל נהג שהיה בעל רישיון בר-תוקף ב-12 החודשים שקדמו למקרה הביטוח ובלבד שרשיונו לא נפסל.

כל נסיונות חברות הביטוח השונות להגביל את הנוהגים בכל צורה שהיא, נפסלו ע"י המפקח על הביטוח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם

יש לאמא שלי את כול הביטוחים על האוטו כולל ביטוח צעיר

אני הייתי בטוח שכול אבל כול אחד יכול לנסוע באוטו וגם עם (חס וחלילה טפו טפו טפו... ) יהיה תאונה עדיין נקבל את כול הכסף כי יש ביטוח

זה לא נכון ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן אתה צודק

מה שיש לך נקרא ביטוח לכל נהג וזה מה שיש לרוב האנשים ( אבל לדוגמא ברכבי ליסינג זה לא נכון ... ) ואומר שלא משנה מי ינהג במקרה של חס וחלילה תאונה אתה מכוסה מכל הכיוונים

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לך לתת לו לנהוג, אבל - במקרה של תאונה, המקיף לא יכסה את עלות התיקונים.

יובל.

רגע לגבי זה יש לי שאלה, מאיפה הם יודעים מי נהג אז במידה ותיהיה תאונה, הוא יגיד שהוא נהג, הוא יוכל לסדר את העיניין עם בעל הרכב השני גם..

צריכה להיות בעיה לגבי העיניין הזה??

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה

יובל.

רגע לגבי זה יש לי שאלה, מאיפה הם יודעים מי נהג אז במידה ותיהיה תאונה, הוא יגיד שהוא נהג, הוא יוכל לסדר את העיניין עם בעל הרכב השני גם..

במידה ותסובב אותם כמו שצריך לא אמור להיות בעיה רק שתדע שחברות הביטוח ממש אבל ממש לא פרירים....

חבר שלי פעם עשה תאונה בגם האוטו החליק והוא דפק את כול האוטו באיזה עמוד

סיפק לחברת ביטוח שלו שזה היה אמא שלו והוא קיבל את כול הכסף ( לא היה ביטוח צעיר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל.

וואי זה רעיון מצויין... אפשר גם לשדוד בנק להגיד שלא אתה עשית את זה... איך הם ידעו? :D ובקיצור רב, לא כ"כ קל לרמות את חברות הביטוח בייחוד בתאונה שמעורב בה נהג אחר או חס וחלילה הולך רגל אחר... אם לקחת את האוטו ואין לך ביטוח ונכנסת בקיר בחניון של הבית אתה יכול להגיד שאמא נהגה יותר מזה זה כבר לא קל בכלל.

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 דברים:

- אתה צריך ל"לסדר" את זה קודם כל עם בעל הביטח מקיף, לא חבל על אמא..שתצבור עוד תביעת ביטוח לזכותה, וכך יעלה הביטוח שלה שנה הבאה ? (טוב תאמת תלוי בנזק)

- במידה ומגיעה ניידת של דרדסים לארוע, קשה יהיה לעבוד על הביטוח, מכיוון שיש רישומים שלהם.

שבוע טוב.

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...