Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ימי מכירות אלפא 159

aviraistlin1
שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע מידע לגבי ימי המכירות המיוחדים של אלפא 159 בסוף השבוע הבא?

מה המבצע כולל? האם יש הנחה במחיר (או שעדיין דגם הבסיס יעלה 206K לערך)?

האם יש הטבות במימון, בטרייד אין וכו'?

אשמח לכל מידע בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי שם להתעניין בדגם הטורבו החדש ולפי מה שהבנתי יהיו הנחות בימי המכירה וגם טרייד אין במחיר מחירון ומסלולי מימון שונים.

חוץ מזה אמורה להגיע לאולם התצוגה המיטו QV כך שבלי קשר שווה ללכת לראות:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי שם להתעניין בדגם הטורבו החדש ולפי מה שהבנתי יהיו הנחות בימי המכירה וגם טרייד אין במחיר מחירון ומסלולי מימון שונים.

חוץ מזה אמורה להגיע לאולם התצוגה המיטו QV כך שבלי קשר שווה ללכת לראות:-D

תודה על התשובה. אתה יודע כמה עולה הדגם הבסיסי של ה- 159 (2.2 קלאסיקו פלוס)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.alfaromeo.co.il/CarTechnical.asp?CarThreadId=4

הסתכלתי במפרט הטכני, האם יש טעות בנתון צריכת דלק של ה-1.75 טורבו? כי אם לא, היא די מזעזעת! 7.6 ק"ם לליטר בממוצע?! יותר גרוע ממנוע שלהם שהוא 3.2 אטמוספרי, לא נראה הגיוני כל כך.. איך ב-VAG הצריכה הממוצעת (גם לפי נתוני יצרן כמובן) של 1.8 טורבו היא כ-12 ק"ם לליטר (פאסאט)? הוא יותר חלש, אבל עם צ'יפ מגיע לאותם 200 סוסים בלי פגיעה רצינית בצריכת דלק. תתקנו אותי, אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשמעתיקים נתונים בלי לקרוא... באירופה נהוג לספור לפי ליטרים ל100 ק"מ ולא בק"מ לליטר כמו אצלנו. 7.6 ליטר ל100 ק"מ זה בערך 13 ק"מ/ליטר. זה יותר הגיוני למנוע יורו 5.

כנראה שהנתון הועתק בלי לשים לב ליחידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, אז המנוע מרשים מאוד! בגולייטה הביצועים שלו בטח יהיו עוד יותר טובים. רק חבל שמגבילים אותו באבזור, יש לא מעט אבזור זמין רק עבור 2.2 אלגנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'ולייטה הוא יוציא 235 כ"ס לעומת 200 ב159 עם פחות משקל.

זה כנראה הולך השילוב האולטימטיבי של כח אליו אנחנו רגילים בגרמניות החזקות אבל עם שילדה אמיתית :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...