Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סימולטור| נהיגה ב GT5P עם הגה G-25.

R3load
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה, אשמח לשתף אתכם בשיגעון שלי.

למי שמכיר ולא מכיר ואוהב קצת סימולטורים ובייחוד נהיגה אני ממליץ על סימולטור הנהיגה GT5P שכרגע הוא גרסאת בטא למשחק המקורי שנידחה לסוף השנה ובתקווה שיצא סוף השנה ללא שינויים.

ממליץ מאוד לאנשים שאוהבים סימולטור נהיגה ולא יכולים להרשות לעצמם במציאות =] ואפילו אנשים שיכולים להרשות לעצמם ורוצים לשפר את יכולות הנהיגה שלהם והשליטה ברכב, ואיך לא גם את ה-הקורדינציה.

אגב, שלא תטעו הסימולטורים האלה הם ממש ממחישים מציאות וגם משפרים יכולת נהיגה ושליטה ברכב ברמה של קריאת מסלול/כביש, יציאה לעקיפה תוך כדי לקיחת סיכון וכדומה.

יש לציין שהמישחק הנ"ל מאפשר לך ליצור לעצמך "Tune" או "Setup" של מסלול או דריפט.

ה Tune מציע מגוון אפשרויות כגון:

כיוון TOE-IN TOE-OUT, CASTER, חלוקת משקל, דיפרנציאלים, הספק, משקל, סוגי צמיגים, כיוון גיר וכדומה.

נ"ב קיים גם משחק בשם FORZA MOTORSPORT 3 שהוא גם מעולה וריאליסטי,ומדמה סימולטור נהיגה.

המישחק קיים לקונסולת ה XBOX360, וגם לו קיים הגה של PORSCHE מסוג FANATEC, בעל 900מעלות.

לעומת זאת למחשב קיימים כמה משחקים ששמותייהם הם LFS, rFactor, WWCC וכדומה, והם גם נחשבים בתחום הריאליסטיות אך על גדר הריאליסטיות בלבד וללא סביבה מודרנית, ז"א לא מודרני.

ה G-25 נתמך ב PS3, וב PC.

ישנו פורום לקהילה הזאת שתוכלו להיכנס ולהתרשם:

www.lfsisrael.com

(רוב חובבי הסימולוטורים נמצאים שם ויכולים לעזור לכם בכיוונים וכדומה).

ישנם שני סוגים של הגאים מקצועיים שמאפשרים לך להגיע לרמות מדוייקות ורגישות מקסימלית והנאה בתחום המוטוריקה.

אחד מהם G-25 שעולה כיום 1500 והוא כולל הגה עם 900DEGREE, ידית הילוכים ודוושות כולל קלא'ץ.

כנ"ל לגביי ה- FANATEC שהוא הגה ל XBOX360, שהוא כמעט זהה ל G-25.

סירטון ממצא של המשחק GT5P שבו אני נוהג על SUZUKI CAPUCCINO שעברה "TUNE" לדריפט:

נ"ב, קיימת קבוצה של אנשים שמשחקים באופן קבוע במשחק הזה וישמחו לשתף אתכם ולשחק איתכם וגם שתוכלו להנות בייחד ולא תשתעממו.

אם גם אתם מתחברים לסגנון הזה אתם מוזמנים לרשום פה ומי ידע ויום אחד יהיה קהילה גדולה של זה.

לצערי להתעסק בספורט מוטורי בארץ זה דבר עם הרבה קשיים וצריך הרבה סבלנות בשביל שמשהו יזוז פה, לבינתיים אפשר להנות מתחביב כזה עד שמשהו פה ישתנה.

ולא יזיק גם לקדם את הספורט המוטורי בתחום הסימולטורים.

שבת שלום, מור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעוררת "קצת מאוחר" הייתי אומר....

ה-GT5P כבר קיים בשוק מעל שנתיים ול-G25 כבר יש גירסה חדשה יותר העונה לשם G27.

אגב, ה-GT5 המלא לא נדחה לסוף השנה, הוא עתיד לצאת (לפחות במזרח) בסוף מרץ-אפריל,בארה"ב ייצא קצת מאוחר יותר.

תהנה.

עידן

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אני מחזיר את הG25 לחבר. הGT5P מתסכל, רק אם שמים את המנועים (של ההגה) בדחף מלא ואז הסיכוי שלך להשתלט על הגה שיותר חזק ממך אפסים.

מיישר קו עם כללי החתימה באתר, כעת החתימה שלי לא עקומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חולק עלייך,אני משתמש ב-G27 עם ה-GT5P והוא מתפקד מצויין ואין בעייה לשלוט על המכונית.

מה שכן, ה-LFS הרבה יותר מהנה מבחינת חווית הנהיגה, מאוד מציאותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעוררת "קצת מאוחר" הייתי אומר....

ה-GT5P כבר קיים בשוק מעל שנתיים ול-G25 כבר יש גירסה חדשה יותר העונה לשם G27.

אגב, ה-GT5 המלא לא נדחה לסוף השנה, הוא עתיד לצאת (לפחות במזרח) בסוף מרץ-אפריל,בארה"ב ייצא קצת מאוחר יותר.

תהנה.

עידן

התעוררתי בטוח לא הייתי אומר, אני עוד מהוותיקים של פורזה הראשון שייצא, פורזה 2, PGR4, פורזה 3, LFS, GT5P, זה שהוא קיים בשוק מעל לשנתיים אומר עליו משהו? שמה? שהוא כבר לא ריאליסטי? חחח..

ולא הבנתי באת לקטול או מה? אתה רוצ לחדש לנו שיש גירסא של הגה שהיא יותר חדשה בשם G27?

אחשלי השינויים ב G27 לעומת ה G25 הם רק במד סל"ד, ועוד משהו הם לא שווים את ההפרש מחירים המטורף.

נ"ב ה G-25 לא מספק?

או שבאת לקטול ואמרת ניכנס בו או שאתה בא לתמוך ולדבר על מישחק, נ"ב בהקשר למשחק תבדוק את עצמך שוב, הוא כן נידחה ויצא בסוף השנה ולא בסוף החודש הזה או חודש הבא.

אמרת מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק המלא נדחה לחודש יוני במזרח הרחוק ואיפשהו בין יולי-ספטמבר ביתר המדינות.

בלי קשר,די מבאס כבר כל הקטע של הדחיות בהוצאת המשחק, לי האמת כבר די יצא החשק ממנו (בהתחלה זה באמת היה גורם לך לחשוב "וואי,איזה משחק עומד לצאת", עכשיו זה כבר גורם לחשוב "יאללה,שי**נו,אני פשוט אקנה מירוץ אחר").

לגבי לקטול\לא לקטול,אף אחד לא קוטל שום דבר,אף אחד לא אמר שה-GT5P משחק לא טוב, מה שכן כתבתי זה שהתעוררת די מאוחר כי כבר דובר פה רבות על המשחק,נפתחו לגביו (ביחד עם הקומבינציה של G25) לפחות 10 טופיקים שונים,המשחק נטחן לאורכו ולרוחבו.

לגבי ה-G27, הדבר היחיד שבאתי לחדש זה שכבר יש דגם שמחליף את ה-G25 ובקרוב יהיה קשה למצוא אחד חדש.

ובכל זאת,השינויים ב-G27 זה לא רק במד סל"ד,הם בין היתר בהגה שעכשיו הרבה יותר שקט,והם בידית ההילוכים שעכשיו מרגישה יותר "אמיתית".

מצדיק את הפער במחיר ?

כל אחד והכיס שלו.

האם ה-G25 לא מספק ?

אני חושב שהוא כן מספק,אבל אין לזה קשר, השיווק שלו הופסק כי יצא דגם חדש יותר ולמעט מקומות שיש להם עדיין סטוק "ישן" של G25, מה שתוכל כעת למצוא זה G27.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באת בגישה של ניזכרת מאוחר מידיי ואתה כבר מיושן וה G25 כבר ישן, בגישה של קטילה ככה הבנתי אותך.

נ"ב המישחק הזה רק משתבך עם השנים.

לעלות את המישחק חזרה לא יזיק, להפך.

ליצור קהילה של אנשים שמשחקים בסימולטור נהיגה יהיה מצויין, ובגלל זה פירסמתי אשכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש, הG25 הוא ההגה במחיר ההכי טוב שתוכל למצוא עם האיכויות האלה.

אבל כן, הידית הילוכים פלסטיקית מדי, מרגישה לא אמיתית וההגה רועש.

מיישר קו עם כללי החתימה באתר, כעת החתימה שלי לא עקומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

ההגה דווקא כן רועש, לא שזה משנה לי אישית. אגב - בקשר למציאותיות של המשחק הסימולטור שציינת כאן, לא ברור לי איך סוזוקי קפוצ'ינו מגיעה ל- 220 קמ"ש ולא נראה לי שאם בדריפט תעוף לדשא\עפר יהיה לך כזה קל להשאר בשליטה על הרכב. לא שיחקתי במשחק אבל יותר מדי מציאותי הוא לא נראה לי. LFS בשבילי.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי קפוציני ועוד עם גיר מקוצר ובעלת TUNE עם הילוכים קצרים, 170כוח על בערך 450קילו ומה הסיבה שלא תגיע ל 220?

ועד שלא תשחק לא תבין, אני גם באתי מאזור ה LFS ומאזור הפורזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה דווקא כן רועש, לא שזה משנה לי אישית. אגב - בקשר למציאותיות של המשחק הסימולטור שציינת כאן, לא ברור לי איך סוזוקי קפוצ'ינו מגיעה ל- 220 קמ"ש ולא נראה לי שאם בדריפט תעוף לדשא\עפר יהיה לך כזה קל להשאר בשליטה על הרכב. לא שיחקתי במשחק אבל יותר מדי מציאותי הוא לא נראה לי. LFS בשבילי.

לא יפה להגיד זה ככה!

אני גם קצת רגיש כי גמרתי את הפרולוג ומחכה לגרסא המלאה והמאחרת. סימולטור הנהיגה הכי מציאותי ומגוון שאפשר להשיג.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...