Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי להניע (בעצם אני רוצה לדעת כיצד להניע רכב בצורה נכונה אבל אני חושש מבלאי למקדלת)

packrat
שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לברר אם אני מניע נכון - אחרי שאני עושה חצי סיבוב עם המפתח, מתחיל להיות צליל של מתח חשמלי שנמשך 10 שניות בערך ורק אחרי שנגמר אני מניע...זה נכון מה שאני עושה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה, אצלי במאזדה 3 כל נורות הבקרה נכבות מהר יחסית אבל לא זאת של כריות האויר.

נורת הביקורת של כריות האויר נדלקת לדי הרבה זמן וזה מעצבן לחכות עד שהיא תכבה, האם זה יכול להזיק

כאשר אני מניע לפני שהיא נכבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא פשוט תסובב את המפתח עד שהאוטו מונע? אולי גם אל תעביר הילוכים תיסע כל הזמן לאט על ראשון כדי לא לעשות בלאי לגיר, ותכנס מהחלון כדי לא לשחוק את הציר של הדלת, אהה כן גם אל תיגע בכפתורים של הרדיו הם יתקלקלו בסוף, פשוט תשאיר על התחנה שזה נמצא וזהו :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא פשוט תסובב את המפתח עד שהאוטו מונע? אולי גם אל תעביר הילוכים תיסע כל הזמן לאט על ראשון כדי לא לעשות בלאי לגיר, ותכנס מהחלון כדי לא לשחוק את הציר של הדלת, אהה כן גם אל תיגע בכפתורים של הרדיו הם יתקלקלו בסוף, פשוט תשאיר על התחנה שזה נמצא וזהו :|

++++++1

תפסיקו לחקור את הדברים השוליים האלה, הנזק הוא מזערי ואפילו כלום.

Citroën C3 shine pk 1.2T 2022 BLACK&WHITE

למכירה! לחצו כאן לפרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום נזק ושום בלאי.....פשוט כנסו ותניעו...

לא תופס לגבי מנועי דיזל כי שם כן צריך להמתין שהסליל יכבה

בהצלחה עופר

HU-Alpine 9887R FRONT-rainbow profi line265cs SUB-critical mass ss122 AMP1-zapco refernce 360.4

AMP2-MONO-zapco reference 500.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...