Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה| על ההבדלים בין הגולף GTI לבין הגולף R

ZionH
שימו לב! השרשור הזה בן 5165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית כל, כמו שניתן להבין, שמי ציון ואני חדש בפורום. אני בן 17, בדרך להוציא רשיון בעז"ה, ושמחתי למצוא את הפורום הזה ברשת, שהוא באמת, אחד מהפורומים היותר רציניים ואיכותיים שיש בארץ בנושא הרכב. כל הכבוד לכל העוסים במלאכה ואני מקווה להשתלב כאן יפה והכי חשוב להשכיל וללמוד.

בגלל שלא הצלחתי לנסח את עצמי כמו שצריך בכותרת כמו שרציתי, אני ארחיב כאן את שאלתי:

לפני כמה ימים יצא לי לקרוא את מבחן הרכב שעשה כתב וואלה! רכב , ירון אדרי, לשלוש מכוניות ספורטיוביות, ואלה מהן הייתה הפולקסווגן גולף R. בתור אחד מרבי חובבי הקונצרן המעולה הזה, היה כיף לקרוא על הרכב הזה.

השאלה שעלתה לי ישר בראש (ומשום מה לא הצלחתי למצוא לה תשובה עד כה), היא איזו מכוניות היא מכוניות יותר ספורטיבית ות'כלס, מי משתי המכוניות הללו יותר טובה ויותר מהנה לנהיגה (אני מצטער על הדיבור הילדותי, פשוט אני לא מצליח לנסח את עצמי כמו שצריך), הפולקסווגן גולף R, או הגולף GTI?

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף R ספורטיבית יותר ומתאימה יותר לנהיגה קיצונית. יש לה מנוע חזק יותר ומערכת הנעה כפולה. יתר על כן, יש לה את המנוע המצוי באודי S3. אאל"ט, מדובר בגרסה מחוזקת של מנוע 2.0 הליטרים המוגדש שנמצא בגולף GTI היוצאת. ל-GTI החדשה (MK6) יש גרסה מעודכנת של מנוע זה (CCZB).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש בכ"ס הוא רק 55 (265 מול 210) לטובת גולף R, אבל היא הרבה יותר מהירה, לפחות על פי נתוני יצרן.

5.5 שניות למאה בגרסה עם DSG מול 6.9 ב-GTI הרגילה. כמעט ביצועים של מכונית על. ואחרי ביקור באחת הסדנאות רכב באירופה ה"כמעט" נעלם.

למשל זאת: http://www.automobilesreview.com/auto-news/bb-vw-golf-r/20493/

וזה לא נחשב שדרוג קיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את גרסת 650 כ''ס שהיא ניקראת GOLF W12

http://www.youtube.com/results?search_query=golf+w12+650&search_type=&aq=1&oq=golf+W

Head Unit: Pioneer DEH5450SD amp1: sierra f250.4 amp2: dc audio monoblock 2.0k alternator: 120amp Battery deep discharge: xs power 6500 Wiring: 0 gage knu consept

VW Golf MK3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף R ספורטיבית יותר ומתאימה יותר לנהיגה קיצונית. יש לה מנוע חזק יותר ומערכת הנעה כפולה. יתר על כן, יש לה את המנוע המצוי באודי S3. אאל"ט, מדובר בגרסה מחוזקת של מנוע 2.0 הליטרים המוגדש שנמצא בגולף GTI היוצאת. ל-GTI החדשה (MK6) יש גרסה מעודכנת של מנוע זה (CCZB).

אתה צודק בהחלט.

5.5 שניות למאה בגרסה עם DSG מול 6.9 ב-GTI הרגילה. כמעט ביצועים של מכונית על. .

על מה אתה מדבר ?

רוב מכוניות העל העדכניות יעשו מתחת ל-4.5 שניות למאה ומהירות סופית שתשאיר הרבה עשן ל-R.

אפרופו הגולף R, מגזין CAR עשה מבחן השוואתי בינה,בין רנו מגאן 250RS ובין.....פורשה 911GT3.

ראשית, בתור פתיח בוצעה השוואה בין הגולף GTI לבין הגולף R (שורה תחתונה קבעו שהפער שעומד על כ-6K פאונד מוצדק).

המבחן,שבוצע בתנאים קשים (גשם ושלג במסלול הררי) קבע שבתנאים האלה ה-R וה-250 יהיו מהירות יותר מה-GT3.

בתנאים טובים יותר ה-GT3 תספק את הסחורה ותשאיר להן עשן.

אגב, המנצחת בסוף המבחן היתה........המגאן.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט.

על מה אתה מדבר ?

רוב מכוניות העל העדכניות יעשו מתחת ל-4.5 שניות למאה ומהירות סופית שתשאיר הרבה עשן ל-R.

אפרופו הגולף R, מגזין CAR עשה מבחן השוואתי בינה,בין רנו מגאן 250RS ובין.....פורשה 911GT3.

ראשית, בתור פתיח בוצעה השוואה בין הגולף GTI לבין הגולף R (שורה תחתונה קבעו שהפער שעומד על כ-6K פאונד מוצדק).

המבחן,שבוצע בתנאים קשים (גשם ושלג במסלול הררי) קבע שבתנאים האלה ה-R וה-250 יהיו מהירות יותר מה-GT3.

בתנאים טובים יותר ה-GT3 תספק את הסחורה ותשאיר להן עשן.

אגב, המנצחת בסוף המבחן היתה........המגאן.

שקרן , הצרפתית לא התקלקלה בדרך ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטון מרטין DB9, למשל, לא נחשבת למכונית על בעיניך (4.8 למאה)? ובכל מקרה,לא אמרתי שביצועים של גולף R משתווים לאלה של מכוניות על, אלא רק הגרסאות המשופרות מאוד. ובכללי הכוונה היתה שיש לה ביצועים מאוד מרשימים עבור הצ'בק.

לגבי המבחן: ל-GT3 יש הנעה אחורית, שזה מסביר את ההפסד בתנאים קשים, 911 טורבו עם הנעה כפולה היתה יוצאת מנצחת כמובן. והמגאן נראית לי קיצונית מדי או שהיא סתם לא מוצאת חן בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקרן , הצרפתית לא התקלקלה בדרך ?

אז זהו שכן

בסוף המבחן שהיה בטופ גיר הרכב פירק את עצמו לדעת [הטמבון הקידמי השתחרר]

וגרמי קלארקסון צחק על זה שהרכב אומנם חזק יותר וקל יותר אבל לא יחזיק יותר ממספר סיבובים על המסלול. :-)

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש בכ"ס הוא רק 55 (265 מול 210) לטובת גולף R, אבל היא הרבה יותר מהירה, לפחות על פי נתוני יצרן.

5.5 שניות למאה בגרסה עם DSG מול 6.9 ב-GTI הרגילה. כמעט ביצועים של מכונית על. ואחרי ביקור באחת הסדנאות רכב באירופה ה"כמעט" נעלם.

למשל זאת: http://www.automobilesreview.com/auto-news/bb-vw-golf-r/20493/

וזה לא נחשב שדרוג קיצוני.

האוטו הזה הוא אחד היפים שראיתי 8)

זה MK5 או MK6?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שכן

בסוף המבחן שהיה בטופ גיר הרכב פירק את עצמו לדעת [הטמבון הקידמי השתחרר]

וגרמי קלארקסון צחק על זה שהרכב אומנם חזק יותר וקל יותר אבל לא יחזיק יותר ממספר סיבובים על המסלול. :-)

למיטב זיכרוני הנ"ל אינו נמנה עם צוות הבוחנים (הרציני) של CAR.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את גרסת 650 כ''ס שהיא ניקראת GOLF W12

http://www.youtube.com/results?search_query=golf+w12+650&search_type=&aq=1&oq=golf+W

אין גרסא כזאת.

מדובר על רכב קונספט יחיד ובודד שיוצר לתצוגה באירוע חובבי VW באוסטריה לפני כמה שנים.

אין שום כוונה לייצר אותו או למכור אותו לציבור הרכב.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cluth כתב:

הגולף R ספורטיבית יותר ומתאימה יותר לנהיגה קיצונית. יש לה מנוע חזק יותר ומערכת הנעה כפולה

באמת? אתה בטוח? ואומר את זה על סמך מה?

לגולף R יש יותר כוח מאשר ל-GTI - נכון

יש לה הנעה כפולה - נכון

ממתי אלו הופכים מכונית לספורטיבית או מהנה יותר? ומה זאת אומרת מתאימה לנהיגה קיצונית? זו המכונית של ברוך מרזל?

הגולףR היא סך הכל מכונית חזקה, מהירה עם צליל מנוע משגע ותיבת הילוכים מצוינת. מלבד ההגה והמושבים יש לה תא נוסעים מדכא, היא לא נוחה (גם כשהמתלים האדפטיביים שלה במצב "קומפורט"), היא מתנהגת בכבדות והרבה פחות "עליזה" ומתגמלת מאשר ה-GTI, הבלמים שלה לא הרשימו אותי במיוחד, ובכלל, אם מה שמחפשים זה הנאה מנהיגה - דווקא הגרסה החלשה יותר היא זו שכדאי ללכת עליה.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון 6.9 כבר הופרך כמה פעמים ע"י "אוטו".

השירוקו עם המנוע הזהה עשתה 6.5 ואילו הגולף עשתה 6.7.

(בכלל, רוב מכוניות עם הDSG קיצצו מעט מזמן התאוצה המוצהר שלהן).

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...