Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מרצועת אביזרים בפז'ו 206

Riquelme
שימו לב! השרשור הזה בן 5165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי פז'ו 206 1.4 אוטומט ויש לי בעיה.לפני משהו כמו 7 חודשים אחרי שקניתי את האוטו החלפתי רצועת אביזרים שהייתה שחוקה וכבר הייתה משמיעה שריקות.חודשיים אחרי ההחלפה שמתי לב שיש רעש מהרצועה,לא שריקה אבל רעש מוזר שלא צריך להיות.אחרי שפניתי לאותו מוסך שהחליפו לי את הרצועה,הם החליפו לי אותה לחדשה בגלל שהיא עוד הייתה באחראות אבל אמרו שיש בעיה עם המדחס ובגלל זה הבעיה.הראו לי שכאשר מפעילים את המזגן והקלאץ' של המדחס נכנס פנימה יותר הרעש כמעט מפסיק וכאשר מכבים אותו חוזר.היום כבר הרעש מתחיל להיות כבר מלווה בשריקות ולפני שאני פונה לסדר את זה רציתי לקבל מחברי הפורום עצה האם זאת באמת הבעיה ואני חייב להחליף מדחס כדי לפתור את הבעיה ואם מישהו יודע אולי לכוון אותי לערכת מחיר של בערך לפחות.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגניסט רכב ישמע אם הרעש הנו אכן מהמדחס ולא תמיד צריך להחליפו בחדש, כי אולי ניתן לשפץ או לתקן את המדחס שלך או להתקין מדחס משופץ מוכן.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי,תוכל להמליץ על מזגניסט טוב באיזור ראשל"צ,חולון,בת ים בבקשה?

בקר טוב

לפי התאור שלך הבעיה כמעט בודאות נובעת מפולי בלוי. אך שלא רואים בעינים אין לאמר בוודאות מהו הגורם. יש לנו נסיון רב במכוניות פיג'ו וסיטרואן, אתה מוזמן לבדיקה חינם אצלינו אם אתה בסביבה.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...