Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש פה (לא קראתי את הכללים) מבקש עזרה בקניית רכב (לא סתם רכב, רכב ספורט עד 25K ש"ח)

Gunner
שימו לב! השרשור הזה בן 5160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קוראים לי רותם אני בן 22 מבאר שבע.

מעוניין ברכב ספורט בטווח מחירים 20-25 אלף.

ראיתי לאחרונה מספר רכבים ביד 2 של פיג'ו 306 XSI בטווח מהחירים הזה.

מה דעתכם? איך המחיר? איך הרכב? מכירים תקלות או בעיות ידועות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה חיפוש, יש המון חומר על הרכב הנ"ל.

בקצרה: מנוע 2.0 לא חזק, היתנהגות כיפית ומאוזנת, הרכב נוח מאוד ובטח יחסית לרכב ספורטיבי.

בדוק טוב סימני קורוזיה במנוע ובמרכב.

רובן עברו חיים מאוד קשים וחלקי הפלסטיקה הפנימית לא באיכות טובה.

לחיוב הרכב מאוד מהנה למרות החוסר בכח, צפוי בתגובותיו, מגיב מצויין להעברות משקל וגם התקשורת מהשילדה וההגה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה רכבים מעניינים, כגון: אלפות, 205GTI, תמה טורבו ועוד.

אבל אני חושב בתקציב כזה עדיף לקנות רכב משנתון יחסית מתקדם ובמצב טוב. רכבי "ספורט" במחירים האלו לרוב שחוטים ומוזנחים. הבעייה זה לא לקנות רכב כזה, אלא לתחזק אותו. יש טעם לקנות רכב כזה רק בתנאי שאין לך בעייה להוציא עוד 10~15K ביישור קו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה רכבים מעניינים, כגון: אלפות, 205GTI, תמה טורבו ועוד.

אבל אני חושב בתקציב כזה עדיף לקנות רכב משנתון יחסית מתקדם ובמצב טוב. רכבי "ספורט" במחירים האלו לרוב שחוטים ומוזנחים. הבעייה זה לא לקנות רכב כזה, אלא לתחזק אותו. יש טעם לקנות רכב כזה רק בתנאי שאין לך בעייה להוציא עוד 10~15K ביישור קו.

מסכים לחלוטין, ועל זה נאמר:"לא להכניס ראש בריא למיטה חולה". לדעתי תשאר בכיוון של הXSI, נכון שהיא איננה מכונית דראג, אבל מבחינת יחס הנאה/שקל היא נותת את התמורה הטובה ביותר. ובנוסף ניתן למצור מס' לא מבוטל של אקזמפלרים שהיו שייכות לידיים אוהבות וטיפלו בהן כראוי, והן מזדקנות בכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה חיפוש, יש המון חומר על הרכב הנ"ל.

בקצרה: מנוע 2.0 לא חזק, היתנהגות כיפית ומאוזנת, הרכב נוח מאוד ובטח יחסית לרכב ספורטיבי.

בדוק טוב סימני קורוזיה במנוע ובמרכב.

רובן עברו חיים מאוד קשים וחלקי הפלסטיקה הפנימית לא באיכות טובה.

לחיוב הרכב מאוד מהנה למרות החוסר בכח, צפוי בתגובותיו, מגיב מצויין להעברות משקל וגם התקשורת מהשילדה וההגה טובה.

תודה על העזרה.

מכיר את זה שאין לה הרבה כוח- 110 סוסים בערך נכון?

חשבתי להשקיע התחלתית באיזה פילטר ופורק לחץ, לזה לא תהיה לי בעיה אני חייב קצת כוח.

עם זאת, בעיות פשוטות של כל רכב ישן ברור לי שיהיו, מכיר אולי עוד בעיות שיש ספציפית ברכב הזה?

אני יודע שהוא יציב ברמות מטורפות והנהיגה בו כיפית לחלוטין, במיוחד עם הכיסאות שמגיעות עם הגירסא

הזו, מאוד נוחים בסיבובים ופניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן וולקן נותנת יחס תמורה לשקל גבוהה גם כן,אחרי הכל היא בעלת מכלולים זהים מכנית,הסלון זהה גם הוא(מושבים זהים לXSI)מהנה אך נסחרת במחירים נמוכים משמעותית מהתאומה 306 XSI דור ראשון.

אני אמנם משוחד כבעלים של אחת ואף(גילוי נאות) מציע אותה למכירה בלב כבד עקב טיול ארוך שלי (שנה + -) לחו''ל בעוד כחודש.

מנוע ה2.0 ליטר 8 שסתומים המצוי ברכבים הללו הפיק כחדש כ123 כ''ס.

פילטר ופורק לא שיפור שיגרום לך להרגיש משהו,אולי רעש פסיכולוגי,תחקור ותחפור תמצא פרויקטים שנעשו על XSI\וולקן ,החל מהחלפת מנוע לאחד תאב סל''ד ועד הגדשה(טורבו).

כנס גם לפורום PSI (אוצר בתוכו את פיג'ו ,סיטרואן ורנו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן וולקן נותנת יחס תמורה לשקל גבוהה גם כן,אחרי הכל היא בעלת מכלולים זהים מכנית,הסלון זהה גם הוא(מושבים זהים לXSI)מהנה אך נסחרת במחירים נמוכים משמעותית מהתאומה 306 XSI דור ראשון.

אני אמנם משוחד כבעלים של אחת ואף(גילוי נאות) מציע אותה למכירה בלב כבד עקב טיול ארוך שלי (שנה + -) לחו''ל בעוד כחודש.

מנוע ה2.0 ליטר 8 שסתומים המצוי ברכבים הללו הפיק כחדש כ123 כ''ס.

פילטר ופורק לא שיפור שיגרום לך להרגיש משהו,אולי רעש פסיכולוגי,תחקור ותחפור תמצא פרויקטים שנעשו על XSI\וולקן ,החל מהחלפת מנוע לאחד תאב סל''ד ועד הגדשה(טורבו).

כנס גם לפורום PSI (אוצר בתוכו את פיג'ו ,סיטרואן ורנו)

אני חופר כבר חודשים על הפרוייקטים פה ולPSI נכנסתי לא מזמן.

הבעיה שלי שאני לא רוצה להשקיע את כל החיים כמו אנשים שהשקיעו 40-50K על הרכב.

כי במחיר הזה עם כל הכבוד אני מביא איביזה טורבו 01-02 שאותה אני רוצה הרבה יותר.

אגב מה הסיפור עם הדורות ב306? דור ראשון? שני? מה פשר הדבר? מה ההבדלים ?

אגב בלי לפגוע בוולקן שלך, קשה לי לנסוע ברכב שאני לא אוהב את החיצוניות שלו.

ואת האמת שאני פשוט מאוהב ב306 תהיה אשר תהיה... זוהי נקודת המוצא שלי- 306.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...