Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת רקע פנסי חזית וחיבור לדים [ פרוייקט מצולם ]

komkom
שימו לב! השרשור הזה בן 5165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

הינה חג הפורים הגיע והחלטתי לחפש קצת את הדהייו לגנצה שלי .

מזמן כבר רציתי להשחיר את פנסי החזית אך חשבתי שזה סיפור גדול ושאין לי זמן לכל זה .אז הינה היום היה לי זמן והחלטתי לפנק אותכם בפרוייקט הארוך הזה :]הוספתי גם לדים .

שלב א' :

פירוק הפנס מחזית הרכב בפנס שלי זה רק 3 ברגים לשחרר זה לא כזה סיפור

mdymkzzkmznb.jpg

שלב ב':

שליפת הגומי המחסה את הקליפסים הפנס .

mxn0gknzqtz3.jpg

שלב ג':

הוצאת הקליפסים על ידי מברג מינוס 4 קליפסים אולי יותר אצלכם

rtaziywmzzjm.jpg

שלב ה':

פתיחת הפקקים מאחורי הפנס ושליפת החוטים של מינוס ופלוס כולל המנורות

yozjzx5aetd3.jpg

wymyqjyjqj2v.jpg

1dhoamnwld2i.jpg

שלב ו' :

הנחת הפנס על מגש של תנור אם נייר כסף לחמם את התנור עד לט'מ של 270 מעלות .ועדיין לא להכניס את הפנס .העדשה של הפנס מודבקת לבית הפנס אם סיליקון וצריך להוריד את הסיליקון הזה על ידי רמת חום גבוה מאוד .

ongzdq4zzdly.jpg

שלב ז':

לקחת סמרטוט שלא צריך אני במקרה השתמשתי בחולצה ישנה .לקרוע אותה לצורה של הפלסטיק של העדשה מקדימה .

להרטיב את הסמרטוט ולשים על העדשה . כעט אפשר להכניס את הפנס לתנור .

yjem32e2hyxz.jpg

לחכות 3 דקות וכל דקה לעבור על הסמרטוט שעל העדשה על סמרטוט אחר רטוב זאת בכדי לא לפגוע בעדשה שלר תימס ותעבד את הגוון השקוף .

mwgd3zmzucoy.jpg

k2jnwgqm0mm2.jpg

l2admfmymoxu.jpg

שלב ח':

הוצאת הפנס על ידי קפפות ,חובה בד כי מניילון הם יימסו .

הוצאת הסמרטוט שעל העדשה והפרדת העדשה מבית הפנס .

zcwdy1tynnmr.jpg

3m1amm0kzmzj.jpg

nq5rghdmozmd.jpg

tmwindgcmrnd.jpg

שלב ט' :

בעדשה נמצא הרקע מפלסטיק של הפנס צריך להפריד אותו על ידי שחרור בורג קטן פלוס .

lzfwjymztgzj.jpg

שלב י':

ליטוש הרקע פלסטיק על ידי נייר מיים 500 לשים מים ולשפשף עד לגוון לבן ולנגב אם סמרטוט נקי .

htkv2mdyznwo.jpg

tjmlnxazwdho.jpg

zck5mkmy1zjt.jpg

יש אפשרות לעשות מה שאני עשיתי ולהשאיר חישוק של ניקל על ידי כיסויי החישוק אם נייק דבק .[ניתן גם גם בלי לכסות לצבוע ולאחר כמה שניות לעבור על החישוב אם נייר קטן רטוב מהציטון ]

2mdmj2yzmdyz.jpg

שלב כ':

לצבוע את הרקע עם ספריי של טמבור "שחור מבריק ".לרסס פעם אחת מרחוק ובקטעים לתת לזה להתייבש ועוף פעם נוספת לחסות את המקומות הרייקים .

nxtdhlumwmij.jpg

שלב ל':

הדבקת הלדים לרקע אחרי שהתייבש .

אני קיבלתי לדים מחבר כחולים רצוע באורך כ 90 ס"מ גזרתי אותה לאורך של 15 ס"מ והנחמתי אם בדיל ושני חוטים במינוס ופלוס של הרצועה וכך נוצרו לי 2 רצועות אחת שאני הנחמתי והשנייה אם החוטים שבאים סטנדרט.[חוטים שבאים מחוברים לרצוע ניתן לחתוך את הרצועה ללא חששה באיזה מקום שתרצו רק להזהר לא לשבור את אחד הלדים אלול לגרום קצר].השתמשתי ב30ס"מ סך הכל נשארו לי עוד 60 ס"מ בצד.

dkdnylzmiqjn.jpg

כך זה נירא לאחר הדבקת הלדים לרקע

22vnuyljwzng.jpg

2tyjylinzjym.jpg

שלב מ':

זהו הגיע הזמן לחבר את הרקע לעדשה ואת העדשה לבית הפנס .

טיפ קטן \גדול את החוטי מינוס פלוס כדי להחזיר לפני שמחזרים את העדשה לבית הפנס כך הייה יותר קל .[דרך אגב הוצאנו את החוטים כדי שלא יימסו בתנור את רגישים לחום ].

5anzt4yn2zmk.jpg

שלב נ':

שלב אחרון חיבור הפנס לכל החיבורי בחשמל ברכב וזו התוצא .!!!! הגיבו בקשה חג שמח לכל הפורום .

ממני קמרן סימנדייב -KOMKOM.

yzxx4tyzgm2y.jpg

yzmixjnummgh.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה!! צריך זוג ידיים טובות בישביל לעשות דבר כזה

רק דבר אחד, כל העיניין עם התנור מיותר לגמרי.

הוא פוגע בעדשה שהיא עשויה מפלסטיק, אפשר לראות אפילו בתמונות שהעדשה לא כמו שהיא הייתה בהתחלה והיא הינה שקופה עלה יותר "עכורה".

אני עשיתי פרוייקט דומה ברכב הקודם שלי וברכב הנ"ל, ברכב הקודם העדשה הייתה מפלסטיק ובנוכחי היא מזכוכית אז ההפרדה הרבה יותר פשוטה.

בישביל להפריד אני השתמשתי בפן פשוט, ההפרדה הייתה קלה ונוחה.

דרך אגד, איך חיברת תפנס בחזרנ? אני הישתמשתי בסיליקון חדש, צריך להוריד תישן קודם, קצת עבודה אבל ככה אתה יכול להייות בראש שקט שלא תיהיה כניסה של מים (ובמקרה של גשם אדים) לפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיבור של העדשות חזרה בעזרת סיליקון שחור עבודה קשה להוציא את הסיליקון הקודם אבל מסתדרים .

והקשר להדיית הפנסים הפרוייקט הבא הוא חידוש פנסים ככה שלא תהייה בעיה :]

menly תודה על התגובה חג שמח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, עבודה יפה.

בדיוק היה שרשור שהלדים הם לא בדיוק הדבר הכי יפה על האוטו

ונותנים לזה מראה ערסי וכו'.

צריך להזכיר להם שזה באווירת פורים :silly:

חג שמח ושבת שלום :-P

90 קמ"ש זו רק המלצה (:roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי, אתה צבעת את הרפלקטור בפנס.

כך שתאורת הפנס נפגעה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...