Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירוקו או גולף - 160 כ"ס

ow-polo
שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה היתה לי התלבטות בין שני הרכבים הללו.

הזמנתי גולף 160 לבנה לבסוף, יש זמן עד שהיא תגיע ואני עוד יכול לשנות את דעתי.

כאמור אין שירוקו 160 לביצוע נסיעת מבחן וביצעתי נסיעה על ה 2 ליטר, כמובן שזה היה נחמד מאוד, אך לדעתי לא מספיק משקף.

השירוקו ירדה לבסוף בגלל הכסא המאוד נמוך והעובדה שהיא די מכונית שצועקת "תסתכלו עלי".

אך כעת אני חושב על זה שוב והזמנתי נסיעת מבחן נוספת.

מה דעתכם?

אגב, בדר"כ יש רק 2 אנשים ברכב, כך שהמושבים מאחורה פחות רלוונטים..

תודה,

אורן

VW scirocco , 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי הבחירה היא לפי טעם אישי .

אני היתי מעדיף את השירוקו בגלל העיצוב המדהים שלה , אבל אני חוזר ואומר טעם אישי.

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירוקו בלבן ממש לא צועקת תסתכלו עלי.

לי אישית התנוחת ישיבה בשירוקו היתה יותר נוחה מהגולף.

בכללי לי אישית היתה הרגשה יותר נעימה בשירוקו מאשר הגולף.

גש שוב לנסיעת מבחן אם יש לך ספקות,170K + לא הולכים ברגל.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי יכול להסתפק בפרקטיות של השירוקו, הייתי בוחר בה ללא ספק.

מצטרף להצעה לבחור אותה בלבן.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה שני רכבים נורא דומים אך מקטגוריות שונות.

השירוקו הוא רכב ספורט על כל המשתמע מכך (מתלים קשיחים, הגה חד וכו'...) והגולף רכב משפחתי (על כל המשתמע מכך) חזק.

מה אתה מעדיף נוחות או התנהגות?

לדעתי הגולף 160 הרבה יותר נעימה מהשירוקו בנסיעה מנהלתית.

לי היה קצת מוזר לעבור לשירוקו בנסיעת מבחן לאחר השלווה שבנהיגה בגולף.

השירוקו הייתה חדה יותר, רעשנית יותר (מחוברת יותר לכביש), וחצופה (אולי בגלל שזאת הייתה גרסת ה2 ליטר טורבו).

לי השירוקו הייתה = כיף, לאבי הגולף הייתה = כיף.

הזמנתי את השירוקו ולאחר מכן ביטלתי את ההזמנה בשביל הGTI החדשה כי הרגשתי שה1.4 הוא סוג של פשרה.

לי אישית היה פחות עניין ב160 בגלל שחיפשתי רכב ספורט ורק רציתי להרגיש את מנוע ה1.4 כפול המגדשים, אך התרשמתי עמוקות מהרכב ואם הייתי מחפש רכב לכיוון המשפחתי ופחות הספורט אז ברור לי שזאת הייתה הגולף.

אם עניינך בפאן הספורטיבי שבנהיגה אז לך על השירוקו, אחרת חוץ מהעיצוב השונה אין לך שום עניין בשירוקו.

באותה מידה, אם אינך שם לב להבדלים בנהיגה בין שני הרכבים, לך על הגולף.

אם עניינך בפוזה שכח כל מה שאמרתי עד עכשיו, אינני מבין גדול בתחום אבל מכיוון שהשירוקו מיוחדת בנוף הישראלי ובעלת מראה קרבי לדעתי אמורה לספק פוזה גדולה יותר מהגולף. (למרות שגם לגולף בגרסת ה160 טונה של פוזה לדעתי, חברה שלי שראתה אותה במקרה התרשמה ממנה יותר מאשר השירוקו.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

תודה על התגובות.

ראשית עלי לומר שאת הפוזה הצעקנית של השירוקו מניתי בתור חיסרון.

אני מחפש רכב ייחודי,חזק ונוח, לא בהכרח רכב ספורט למרות שהנאה בפניות תהיה מבורכת.

אני אבצע שוב נסיעת מבחן על השירוקו ואז אחליט..

VW scirocco , 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה אנשים חושבים שלשירוקו יש פוזה צעקנית.

בצבע לבן אם היא תסע לידך אתה לא תבחין בה כלל,זה כמו שתסע לידך מזדה 3 אדומה ושירוקו אדומה.

שתיהן ימשכו לך את העין לחצי שניה וזהו,לא מדובר בפרארי או למבורגיני או כל רכב נדיר אחר.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיתמם - השירוקו היא לא מכונית לאנשים צנועים. בהחלט שמים אליה לב ברחוב, גם בצבעים נייטרליים כמו לבן ושחור. יחד עם זאת, היא לא מכונית ספורטיבית למהדרין, למרות המראה. היא מעין פשרה. וזה אומר שהיא נוחה יחסית ודי מרווחת - כן, גם מאחור. במושבים האחוריים יש שפע של מקום לרגליים, ואם אין לך ילדים קטנים ו/או צורך בבוסטרים, איך מניעה להשתמש בה להובלה של ילד או שניים.

נשמע כאילו השירוקו תפורה בדיוק למה שאתה מחפש. היא מכונית יומיומית שמתפשרת על דינמיות לטובת נוחות, והיא יחודית מספיק - ובוודאי שיותר מהגולף המדוברת. אם אתה יכול לחיות עם המבטים והיעדר שתי הדלתות, אתה לא תצטער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שבחרתי בסוף גולף 160 (למרות שאישתי הנהדרת הסכימה שארכוש שירוקו) היא שהשירוקו קשה מידי על הכביש. לי זה הפריע.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שבחרתי בסוף גולף 160 (למרות שאישתי הנהדרת הסכימה שארכוש שירוקו) היא שהשירוקו קשה מידי על הכביש. לי זה הפריע.

תודה,זה באמת עוד משהו שכדאי שאבדוק שוב, אני ייחסתי את ההתנהגות למנוע החזק יותר,

זה ממש מתסכל שלא ניתן לבצע נסיעה על השירוקו 160..

VW scirocco , 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...