Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת חלקים לרכב באנגליה, ומשלוח "עצמאי" לארץ

FunkyP
שימו לב! השרשור הזה בן 5075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי חלק שאני מאד מעוניין בו, ולא מצליח למצוא בשום מקום אחר למעט באנגליה ורק אצל אותו האדם.

הוא לא מוכן לשלוח לישראל,

שירות כמו USADDRESS שבו מקבלים כתובת בארה"ב ושולחים לשם את המוצרים,

השאלה היא האם קיים כזה שירות באנגליה?

תודה רבה,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצאתי חלק שאני מאד מעוניין בו, ולא מצליח למצוא בשום מקום אחר למעט באנגליה ורק אצל אותו האדם.

הוא לא מוכן לשלוח לישראל,

שירות כמו USADDRESS שבו מקבלים כתובת בארה"ב ושולחים לשם את המוצרים,

השאלה היא האם קיים כזה שירות באנגליה?

תודה רבה,

נאור

אני נתקלתי בבעיה דומה והצעתי למוכר תשלום מראש ועוד כמה לירות אקסטרה, הוא הסכים בסוף והחלק אצלי:wink:

הכל עניין של משא ומתן.

בדרך כלל המוכר הנו בעל חיבה כל שהיא לרכב, תנסה לנגןלו על זה שאתה חייב את החלק לצורך שיפוץ של האוטו, בעיקר אם מדובר ברכב אנגלי...

בהצלחה

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לו מייל,

אני מקווה שהצלחתי לדבר לליבו..

תודה רבה,

נאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בגישה של JuniorGT- לא רוצה, לא צריך.

אני אפילו לא רוצה להתחיל לחשוב מדוע הוא לא רוצה לשלוח לישראל, והאם משלוח ללבנון היה נענה בחיוב :twisted:

מבחינתי זה בדיוק כמו לנפוש באנטליה.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא אנטי-ישראלי. הוא לא רוצה לשלוח לשום מקום שהוא לא אנגליה, וזוהי זכותו, למען האמת זה הרבה התעסקות לשלוח חבילה לחו"ל, ואני יכול להבין אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם כמה מוכרים מאנגליה שלא רוצים לשלוח מחוץ לאנגליה, זה פשוט מניסיון מר שהיה להם עם חבילות שהלכו לאיבוד או שהגיעו ניזוקות, או שמכרו בעבר לישראלי שעשה להם סרטים.

ואני דווקא חושב שכדאי לנסות לשכנע אותם למכור במידה והחלק קשה להשגה, הרבה פעמים מוכר מסויים לא מוכן לשלוח מחוץ לאנגליה והמכירה ניסגרת במחיר ממש נמוך ממה שאני הייתי מוכן לשלם לו על החלק, צריך להסביר בנימוס למוכר פעם אחת לא יותר מזה,

כאשר מדובר על מוכרים אנטישמיים רואים את זה בצורת הכתיבה שלהם, כמו אחד שכתב לי "israel, now way"

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הרבה מוכרים מאנגליה נפגעו מבעיות משלוח, אין שום קשר לאניטשמיות, למה בכלל לצאת מנקודת הנחה כזו? בד"כ התשובות הן uk only זה לא הופך את המוכר לאנטישמי אלא אם כן אנחנו מסתובבים עם רגשי נחיתות:-(

שי, אתה יכול לשאול אותו והרבה אחרים אם הם מוכנים לשלוח ללבנון, סוריה או כל מדינה אחרת ואחרי התשובה תוכל לקבע דעה, אני חושב שדעתך תשתנה...

אני לא טוען שאין אנטי ישראלים באי ביי אנגליה אבל מכאן ועד להכליל ולסמן את כולם ככאלו המרחק הוא עצום, למען האמת יש הרבה כאלו דווקא באי ביי גרמניה, שם נתקלתי בתגובות ממש אנטי ישראליות ודווקא שם יש המון חלקים לגולף שלי :-( הבעיה העיקרית שם זה שהם דורשים העברה בנקאית ולא פייפאל...

אם החלק נדיר וחשוב אז כדאי לדבר לליבו של המוכר, האינטרס הוא שלנו בסופו של דבר.

אני הצלחתי למצוא את הגומיות לחלונות צד window scrappers באנגליה והמוכר לא היה מוכן לשלוח אותם לארץ כי הוא טען שמשלוחים הולכים לאיבוד ולא מגיעים או ניזוקים ובסופו של דבר הוא מחזיר את הכסף ונשאר בלי החלק.

הסיכום היה שאני אשלם אקסטרה על ביטוח ומעקב לחבילה ואכן הגומיות הגיעו אלי מהר מאד.

מדובר היה בגומיות נדירות שאני מחפש כבר שנה ולא הצלחתי למצוא בשום מקום ולכן לא הייתי מוכן לוותר.

בסוף 4 פסי גומי עלו לי מעל ל 1000 ש"ח אבל היה שווה:wink: .

חבר מועדון 13925

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח מאנגליה בעייתי במיוחד משתי סיבות.

הראשונה, הוא פשוט יקר בטירוף. משלוח דואר משם יוצא סכומים לחלוטין לא הגיוניים.

הסיבה השניה, הדואר הבריטי באמת לא משהו (כמו כל הממלכה...) בשילוב עם הדואר הישראלי שגם הוא לא משהו, לא פלא שמוכרים לא רוצים להתעסק עם זה.

הפתרון הוא פשוט: אלא אם כן מדובר במשהו גדול במיוחד, שווה להוסיף כמה לירות ולשלוח בחברת שילוח כגון dhl ביחס לדואר הבריטי המטורף ההפרש לא כבד כל כך, אפשר לארגן את זה מפה כך שלמוכר אין שום בעיה ובאים לקחת את זה ממנו, יש לך מעקב קבוע אחרי החבילה שבאה מהר, ומשום מה זה גם יצא לי הכי זול במכס כל פעם שעשיתי את זה.

קניתי עכשיו שתי משאבות הגה כח מגרמניה, המוכר ביקש 40 יורו על משלוח כזה. לא ברור לי איך זה יכול להיות כל כך זול, אבל במחיר כזה זה יותר זול מהדואר!

לדעתי, אם החלק חשוב - שווה בדיקה אצל חברות שילוח כאן.

בהצלחה

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

בסוף הוא הסכים לשלוח לי את החלק. כדי לסבר את האוזן מחיר השילוח לחבילה של בערך 1.5-2 קילו יעלה 20 לירות שטרלינג

אבל,

השגתי חלק נדיר (גם מבחינת יופי וגם מבחינת המצאות אצל מוכרים אחרים) בטירוף :-P :-P :-P :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

בסוף הוא הסכים לשלוח לי את החלק. כדי לסבר את האוזן מחיר השילוח לחבילה של בערך 1.5-2 קילו יעלה 20 לירות שטרלינג

אבל,

השגתי חלק נדיר (גם מבחינת יופי וגם מבחינת המצאות אצל מוכרים אחרים) בטירוף :-P :-P :-P :-P

סוף וןב הכל טוב .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אבל,

יפה מאוד.

היה שווה להתעקש ולא להסתגר תחת קונספירציית האנטי ישראלית:lol:

חבר מועדון 13925

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...