Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנוגע בחירה של ג'אנט לאאודי

tt for ever
שימו לב! השרשור הזה בן 5172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לא מזמן קניתי את הרכב ועשיו הגיע הזמן להשקיע כמה אגורות על גאנטים , פה אני רוצה לקבל את דעתכם (למורת כמובן שאין להתווכח על טעם וריח).

אז ככה מדובר באאודי A4 כמו בסמלון התקציב שלי הוא בסביבות 4K לג'אנטים המידה שאני רוצה להגיע אליה היא 225/45/17, בואו נעזוב לרגע את נושא האישורים (למרות שאני לא רואה סיבה לא לתת לזה אישור).

נתחיל בטעם שלי אני אישית אוהב רק ג'אנטים מקוריים לרכב מסוג זה כמובן שיש לפעמים יוצאים מין הכלל כאן לדוגמה אני חושב שBBS יושבים פשוט מעולה .

זה הג'אנט הראשון שחשבתי עליו והוא פשוט נראה לי הכי מתאים לרכב

b6a4001.jpg

aly58770u.jpg

הג'אנט השני שחשבתי עליו הוא רפליקה של RS4

audi251.jpg

השלישי והדיי מוכר הוא

33718330001large.jpg

הרביעי

1069980090216192427audi.jpg

אשמח מאוד אם יש לכם עוד דוגמאות שיכולות לעניין אותי . :)

Audi A4 2002 2.4 V6

פשוט כי הגיע הזמן להתקדם ! 8)

206CC לעולם נזכור :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיי מתלבט בין הראשון לשלישי , השאלה אם השלישי נראה טוב על הצבע שיש לי ...

Audi A4 2002 2.4 V6

פשוט כי הגיע הזמן להתקדם ! 8)

206CC לעולם נזכור :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...