Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוקיה E72 מהעבודה או אייפון על חשבוני? וגם כמה הגיגים על אייפון

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 5122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לקבל מהעבודה נוקיה E72 (מחליף ה E71), כשלעצמו אמור להיות מכשיר מצויין, אבל אני רוצה מכשיר שיהיה גם נגן מוצלח.

המכשיר ברשת סלקום ואני יכול כמובן לקנות על חשבוני אייפון ולהעביר אליו את הסים.

השאלה היא אם אקנה לנוקיה כרטיס 16G ובהינתן זה שב E72 יש כבר פתח אוזניות סטנדרטי (מה שמאפשר חיבור אוזניות איכותיות) - האם הנוקיה יכול לשמש כנגן מוצלח?

הסיבה השניה שבגללה אני רוצה אייפון, מעבר להיותו נגן מוצלח, היא שמספר האפליקציות שיפותחו בישראל יילך ויתפח, כי ספקיות הסלולר מחוייבות להביא לישראל מאות אלפי מכשירים ולמכור אותם בסופו של דבר בכל מחיר.

מי שיהיה לו כל סוג אחר של מכשיר, יישאר מאחור מבחינת אפליקציות.

חשבתי על זה כשצפיתי בפרסומת החדשה של דיסקונט עם שייקה אופיר, מודי בראון וקטורזה.

אני מניח שבדיסקונט רואים את הנולד ומוכנים להשקיע המון בפרסומת שמטרתה לשווק את האתר שלהם לבעלי אייפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאם אתה מחפש מכשיר חכם, אולי אתה יכול לפזול לכיוון BLACKBERRY. זה מכשיר מעולה עם אחלה זיכרון ואם אתה רוצה לעשות איתו דברים רציניים ולא רק לשחק, הוא מעולה.

אני מגדיר את זה ככה: IPHONE זה לאנשים שרוצים לשחק, BLACKBERRY זה למי שרוצה לעבוד ולהיות מחובר תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי איתן,

אני הייתי באותה התלבטות עם אותם מכשרים, e72 מול האייפון.

לי אישית מאד הפריעו כמה דברים באייפון :

1.אין ביטוח.

2.אין אפשרות שלוח קבצים בבלוט' אלא אם אתה פורץ את המכשיר.

3.אין אפשרות ל multitasking

בסוף לקחתי את ה e72 ואני מאד מרוצה

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאפשר לעשות מולטי טאסקינג עם האייפון, אבל זה גם מותנה בפריצה והתקנת אפליקציה עבור זה (שעובדת אחלה אגב).

השמועה אומרת שבאחת הגרסאות הקרובות של האייפון כבר תהיה בתוכנה המובנת את האפשרות למולטי טאסקינג.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,רק שכשפורצים את המכשיר שיוצר מעל שבוע יצור 40 (שזה כל המכשירים שמשווקים ע"י החברות בארץ) בכל פעם שהמכשיר נכבה יש לפרוץ אותו שוב - עד שלא פורצים אותו המכשיר נעול לכל פעולה.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בלוטות' - קיבלתי עכשיו את ה E72.

בדף שצורף בנפרד לערכת המכשיר שבו סלקום מביאה לידיעת הלקוחות "מספר תופעות תפעוליות הדורשות את תשומת ליבם",

כתוב: "המכשיר אינו עובד עם דיבורית לרכב/ אביזר שמע בטכנולוגית בלוטות' כלל. מומלץ לבצע שימוש במכשיר משני מסוג מוטורולה ספיריט...".

האם רק מדובר בניסיון של סלקום למכור על הדרך מכשיר נוסף עבור הרכב ואני יכול להשתמש בדיבורית בלוטות' ניידת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי - לגבי עניין הביטוח - דווקא אני זוכר שאפשר - הוא פשוט נורא יקר.

פרנקוס - לגבי הבלקברי - זה נחמד להגיד - אבל לפחות לפני שנה - הדמי מנוי לבלאקברי לשרתים שהוא צריך היו 200+ ש"ח לחודש.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה טובה שלי רכשה את הE72 השבוע וצימדה אליו אזניית BT של פלאנטרוניקס ללא בעיה .

לידיעתך.

:wink:

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייה שכן יש ב E72 עם בלוט'ט היא בחיבור אוזניות סטריאופוניות למוזיקה,משום מה יש ניתוקים מרובים, לפי פורומים שונים בחו"ל זו בעייה ידועה ועובדים על עדכון תוכנה לעניין הזה.

עוד חיסרון - הספיקר לא מצטיין בחוזק רב,די חלוש.

חוץ מזה לא מצאתי שום חיסרונות - מכשיר נהדר.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דר"א- בשבוע שעבר סלקום החלה בייבוא נוקיה E52 בגרסתו האחרונה ונוטלת הבאגים. מדובר במכשיר מעולה, דומה מאוד ל E72 רק ללא מקלדת qwetery, פנס ואולי עוד כמה שטויות. בצד החיובי ניתן למצוא את הדברים החשובים- שירותי דואר בדחיפה, GPS, אינטרנט אלחוטי, תמיכה במסמכי WORD ומערכת הפעלה סימביאן שרצה במהירות גבוהה. אני "שינמכתי" את ה E72 שלי מכיוון שחשוב לי סלולרי שנכנס לכיס של המכנס, דבר שה E72 לא מצטיין בו והאייפון נכשל בו. בצד המאוד חיובי ניתן למצוא סוללה שמסרבת להיגמר, עוד יותר טובה מזו של ה E72 ורוחקה שנות אור מהדבר המצחיק הזה שיש באייפון ושהם מתעקשים לקרוא לו "סוללה", וזו הסיבה שמכרתי את האייפון שלי. העיצוב והגימור גם הם בצד הגבוה של של הסקאלה. אם אינך זקוק למקלדת מלאה- לדעתי המכשיר שווה בדיקה וגם תחסוך למעביד כמה שקלים. אני מסכים עם מה שכתבת לגבי האפליקציות, וגם אני חשבתי על זה ובדקתי את הנושא, אבל הגעתי למסקנה שאת כל הדברים החשובים אני במילא אעשה דרך המחשב או בשיחה טלפונית, והם אינם מהווים תחליף לשירותי דואר בדחיפה שלא מרוקנים את הסוללה תוך חצי יום כמו אצל המתחרה מבית אפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן,

באם מדובר על E71 הישן (ללא המצלמה) והוא במצב בסדר - אשמח לרכוש אותו ממך.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס - לגבי הבלקברי - זה נחמד להגיד - אבל לפחות לפני שנה - הדמי מנוי לבלאקברי לשרתים שהוא צריך היו 200+ ש"ח לחודש.

אאוץ'!

כיום אני משלם 300 ומשהו על חבילת גלישה מהירה בלי גבול, 300 הודעות חינם, 550 דקות בתוך הארגון ואני נהנה מכל רגע.

מה שנחמד זה שאני מחבר את הבלאקברי לרדיו של האוטו, שם רשימת שירים ביוטיוב ומקשיב בלי מגבלות כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמקבל טלפון מהעבודה בחשבון עסקי זה משהו אחד , מה שאני אומר לך זה הצעה לידידה לפלאפון פרטי.

הייתי שמח אם משהו היה מברר עלויות עדכניות האמת של זה מסקרנות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...