Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה במכונית EV של בטר פלייס

idandavid
שימו לב! השרשור הזה בן 4184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי עכשיו בבטר פלייס בנסיעת מבחן (קטנטנה) במכונית החשמלית שלהם.

הייתי ממש מופתע לטובה!

הרכב מבפנים מאוד יפה, אין שעון טורים ובמקומו יש שעון מתח או וולט שמראה כמה חשמל זורם למנוע (מתנהג כמו שעון טורים).

ככל שלוחצים יותר ככה המד עף למעלה. הרכב חזק (יחסית) ונותן תאוצה חזקה עם מומנט חזק ועושה את זה בשקט מוחלט.

אין שם גיר וזה אחלה אז אין העברת הילוכים ותקיעות ומכות מהגיר. פשוט נסיעה חלקה ושקטה למעט הרוח :)

כל זה ועוד בלי דלק !

אותי הם קנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר ראשון מדובר ברנו ולא רכב של בטר פלייס בגלל כל מה שכתבתה.

לגבי עניין החשמל , בטר פלייס יודעת שהישראלי הוא פראייר לא נורמלי לכן יתן לה כל חודש סכומי עתק על מה שהיא מקבלת כמעט בחינם , ולמעשה יהיה לכל משפחה עוד הוצאה טופחת בחשבון החודשי , בטח יחתימו על התחיבות חד צדדית ל40 שנים , משהו בסגנון אתה תשלם מה שנרצה כמה שנרצה ונוכל גם לעלות את המחיר לשמיים , תקבל רכב בלי שרות ותתחייב ל40 שנה.

תרצה לשדרג אחרי 3 שנים תאלץ לשלם לנו כמו 10 מכוניות בלבד.

דבר אחד אני לא מבין למה בטר פלייס הלכו עם רנו ולא עם עוד איזה פחנוע יפני כמו מאזדה , אז העסקה העתה נסגרת יותר בקלות ,ולא היה יוצא שם רע לרנו , כנראה שרנו רוצה למכור יותר מכוניות בלי לחשוב על ההשלכות לעתיד החברה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כל הפרוייקט של בטר פלייס פשוט מיותר. יהיו בקרוב רכבים הברידיים וחשמליים שניתן להטעין אותם משקע חשמל בבית.

חוץ מזה יש שתי סיבות להמנע מרכבים חשמליים כרגע - מרחק נסיעה קצר מאד, מבטיחים 160 ק"ם, שזה גם מעט, אבל בפועל עם מזגן ועומס הסוללות אולי יחזיקו 100 ק"מ בכוח (זה כמובן ניחוש בלבד). הסיבה השנייה זה שאין עדיין פתרון לקרינה מהסוללות. הבעיה הזאת קיימת גם ברכבים הברידיים.

דווקא את העניין של סכנה בגלל שהרכב שקט קל לפתור, פשוט יתקינו מערכת שתעשה צלילים דומים למנוע בעירה פנימית וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון בסוגיית בטר פלייס הוא ארוך ומייגע, אבל בכל מקרה, אין מה ללמוד על תוצאות הפרוייקט מנסיעת המבחן הזו. מדובר במכונית שונה מהתוצר המוגמר, שעברה הסבה די "שכונתית" להנעה חשמלית.

אתם מוזמנים לקרוא את ההתרשמות האישית שלי מההשקה של מרכז המבקרים כאן: http://www.thetruthaboutcars.com/review-project-better-place-renault-laguna-ev-mule/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"משך זמן טעינה הוא כדקת טעינה לכל דקת נסיעה"

ז"א שאם לוקח לי שעה נגיד לעבור 100 ק"מ, אז יקח לי עוד שעה להטעין אותה? הבנתי נכון?

ואם אני נוסע לאילת מת"א אז אני אצטרך לעשות 3 הפסקות לטעינה, שזה 3 שעות שרק הולכות לטעינה, לא?

בקיצור, בעל רכב כזה יבזבז יותר זמן בטעינת הרכב מאשר בנסיעה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודל הוא לא פר סוללה, אלא פר קילומטרים. כלומר, אתה משלם על מספר הקילומטרים שאתה נוסע במספר "חבילות" - כמות מוגדרת מראש או עם מחירים משתנים בהתאם לעלויות שהחברה קובעת. מה שהם מאוד מדגישים זה שהתהליך שקוף עבור הצרכן ואת כולו מנהלת תוכנה חכמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהבנתם כל כך את המצב היום.

כל העולם מחפש פתרונות איך לרדת בצריכת הדלק!

וזה בשביל שלא נכלכל את אויבנו וכדי שנפסיק לזהם את העולם כמו שהיום.

אולי זה נשמע לחלק מכם כשטויות של ממש אבל זה המצב.

וזה ממש לא מטריד אותי והרבה אנשים שהם לא יוכלו לסוע 200 ק"מ על טעינה אחת. רוב האנשים נוסעים פחות מזה לעבודה!

והרעיון הוא שבזמן שאנשים עובדים האוטו נטען.

אז תחשבו על זה בצורה כזאת ולא בצורה של "האודי לוקחת אותה פתיחות" או "זה עולה 200 שקל יותר בחודש"

וזה גם ממש לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה מכונית חשמלית?

בבקשה יש למיצובישי,כבר נמכרת בעולם בקרוב בארץ.

גם לרנו\ניסן יש מכוניות שיוצאות השנה.

באנגליה כבר כמה שנים מוכרים את ה GWIZ

בטר פלייס צריכים לשווק את כל המכוניות החשמליות בשיטת הליסינג שלהם ולשכוח את הרעיון שרנו יעשו להם מכונית מיוחדת להם.

24800-4.jpg

gallery-1.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...