Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה|האם נכון לסיים נסיעה כך? (או "לפי איזה סדר לשלב P ולשים אמברקס(הנדברקס))

dor8
שימו לב! השרשור הזה בן 5174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

עד לא מזמן הייתי חונה בסדר הזה:

1.מעבר לP

2.הרמת המברקס

אך ,לא מזמן חבר שלי הציע לי את השיטה הבאה מהסיבה שזה מוריד עומסים מהגיר.

1.מעבר לN (לחיצה על דוושת הבלם)

2.הרמת המברקס (לעזוב את הבלם ולתת לאוטו להדרדר טיפה עד שהוא נעצר )

3.מעבר לP

מה דעתכם?

האם השיטה השנייה באמת מורידה עומסים מהגיר?

תודה,

דור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש פחות או יותר ישר לא צריך להיות הבדל, והעיקר הוא הלחץ עם הרגל על דוושת הבלם (שהיא חזקה יותר מבלם היד).

אגב, לעניין הכותרת (שנערכה, אני משער): השם ארמברקס נכון לחלוטין, זהו פשוט השם הגרמני שלו, בניגוד לשם האנגלי שאנחנו משום מה אימצנו לאחרונה פה בפורום מסיבה שלא ידועה לי

אה, כן, מלבד הנסיון בעולם המודרני של ה"מזרח התיכון" (אם אני במזרח, מי במרכז?) לחקות את "בני-בריתנו" האמריקניים ה"מתקדמים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז השאלה היחידה היא האם אתה רוצה להעמיס על הגיר או על הארמברקס

במישור אין לזה משמעות, בירידה/עליה חדה זה כן חשוב, אישית במקרה כזה אני מעדיף להעמיס על הארמברקס ולהוסיף את הP בשביל החיפוי, גלגלים מופנות לצד ובכלל אתה מסודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו שטויות, איפה בידיוק אתה מעמיס על הגיר?

אתה לוחץ על הברקס בחוזקה, מעביר ל P ואז מרים אמברקס ומשחרר ברקס, נגמר הסיפור.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו שטויות, איפה בידיוק אתה מעמיס על הגיר?

אתה לוחץ על הברקס בחוזקה, מעביר ל P ואז מרים אמברקס ומשחרר ברקס, נגמר הסיפור.

כנראה בגלל שכשאתה מעביר לP יש עוד אססיטנס שעוצר את הרכב מדרדור, ואם אתה מפעיל קודם את האמברקס ונותן לרכב להתדרדר אז הוא מחזיק בלחץ שונה מאשר רק עם P.

מיישר קו עם כללי החתימה באתר, כעת החתימה שלי לא עקומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הP הוא סוג של פין שנועל את הגיר, ולבחור החכם שטען שזה לא משנה כל עוד אתה מחזיק את הבלם - שים לב שכשאתה בירידה, שם בלם-יד ועוזב את הבלם הרגיל, הרכב זז כמה ס"מ. אם תשים גם P אז הרכב עלול להינעל על הפין של תיבת ההילוכים במקום שכל המשקל ילך לבלם היד.

לכן אני באמת ממליץ על שיטת הניוטרל-בלם יד ואז P.

תזכרו - להחליף סוליות\רפידות\כבל בלם יד- עולה הרבה פחות מלשפץ גיר אוטומטי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הP הוא סוג של פין שנועל את הגיר, ולבחור החכם שטען שזה לא משנה כל עוד אתה מחזיק את הבלם - שים לב שכשאתה בירידה, שם בלם-יד ועוזב את הבלם הרגיל, הרכב זז כמה ס"מ. אם תשים גם P אז הרכב עלול להינעל על הפין של תיבת ההילוכים במקום שכל המשקל ילך לבלם היד.

לכן אני באמת ממליץ על שיטת הניוטרל-בלם יד ואז P.

תזכרו - להחליף סוליות\רפידות\כבל בלם יד- עולה הרבה פחות מלשפץ גיר אוטומטי.

או במילים אחרות זה בדיוק מה שאמרתי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא במילים אחרות - זה בהרבה יותר מילים :)

... או במילים אחרות: פירטתי!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת עצרתי את האוטו מ70 קמש בזה שהעברתי את הגיר מD לP וזה היה מחוסר ברירה(לא אני נהגתי) זה היה לפני 8-9 חודשים בערך ועד עכשיו הגיר שלי בלי בעיות, אז לא נראה לי שבזה שהגיר יעצור את האוטו 5 סנטימטר יהיה נזק לגיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת עצרתי את האוטו מ70 קמש בזה שהעברתי את הגיר מD לP וזה היה מחוסר ברירה(לא אני נהגתי) זה היה לפני 8-9 חודשים בערך ועד עכשיו הגיר שלי בלי בעיות, אז לא נראה לי שבזה שהגיר יעצור את האוטו 5 סנטימטר יהיה נזק לגיר

אווצ' למה יש לי הרגשה שהגיר שלך לא נועל גלגלים ב-P

לתשומת ליבך.

ולעניין השרשור כן עדיף להכניס את הגיר ל-N ולהרים בלם יד לעזוב ברקס ורק אז להכניס ל-P

מיכאל.

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר קריטי בעליה עדיף גם במישור , גם אתה עומד עם גלגל אחד טיפה יותר גבוה יקרה אותו דבר לפין הזה.

מצד שני השמועה אומרת שאחינו האמריקאים בכלל לא משתמשים בהנדברקס.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...