Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פערי מחיר משמעותיים קניות ציוד אודיו מאתרי אינטרנט ?

Monolitus
שימו לב! השרשור הזה בן 7326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לקנות HU שקורא MP3. בבחינה ראשונית של הנושא ראיתי כי פערי המחירים בין אתרי האינטרנט לחנויות "אמיתיות" גדולים מאוד. למשל Pioneer 560MP נע בין 1200 ש"ח (אינטרנט ...) ל-1700 ש"ח בחנות.

מדוע הפער הגדול כ"כ והאם משתלם לקנות בחנויות האינטרנט (בכל מקרה - המלצות על חנויות באיזור ראשל"צ / אתרים טובים). לפי מה שאני מבין קיימים מספר טריקים בנושא - יבוא מקביל / מוצרים ש"הורכבו" מחדש ועוד ...

מה עם נושא הסוגיה של התקנת המכשיר מרכישה מחנות וירטואלית ? האם שאגיע למתקין הוא "יקנוס" אותי על כך שלא קניתי אצלו ? (כמה עולה התקנה של HU ?)

בנוסף להתייחסות לסוגית On line מול חנות אשמח לקבל המלצות על HU עד ל-1300. פרמטרים : אמינות, מהירות קריאת MP3 ומעבר בין ספריות (random playback), קליטת רדיו.

בתודה מראש,

מונו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה560 מתאים לתקציב שלך בול.

למה הפערים גדולים ? כי אנשים לא עושים סקר שוק ולא בודקים והחנויות רוצות לעשות קופה.

חוץ מזה לא כל החנויות יקרות יש חנויות שיש להם גם חנות וירטואלית והמחיר זהה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שלהבדיל מחנויות רגילות חנויות אינטרנט לא צריכות לשלם על שכירות, מתקינים(וכל מה שקשור ללהחזיק חנות) והם לרוב מנהלים מבית הבעלים. ובנוסף המחיר שאתה משלם באינטרנט לא כולל התקנה ובחנויות כן.

אני מאמין שאפשר למצוא חנויות רגילות שבהן המחיר של המכשיר פלוס התקנתו יהיה משתלם כמו קניה באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טריק קטן שנקרא "דמי טיפול ומשלוח", על התקנה תשלם אצל מתקין 100-140 ש"ח ובסופו של דבר זה יצא אותו מחיר, ואל תשכח עוד משהו-אם המכשיר מתקלקל תצטרך לפרק אותו מהרכב לצורך שליחה ליבואן כמה אתה חושב פירוק והתקנה שוב יעלו לך???

כאשר אתה קונה בחנות יש לך אבא ואמא ולוקחים את הכל עליהם כמו כן מחיר החנות יותר יקר בגלל ביטוח שכירות חשמל מים ועוד.....

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - תודה על התשובות. רק עוד מספר דברים לחידוד:

המלצה על HU בתקציב (1200~) לאו דווקא של פיוניר (נ.ב. האם ה-460 שונה משמעותית מה-560 ?)

שנית - האם מישהו אכן קנה דרך חנויות האינטרנט שיעודיות לאודיו לרכב (stereo4sale / stereo4car / rechtman) משום שלי יש נסיון לא רע (היה מצוין עד הרכישה האחרונה ...) עם אולסייל והבנתי גם שהאתר הגדול השני טוב.

האם המכשירים בחנויות האינטרנט מיובאים ביבוא מקביל ולכן אין אחריות של היבואן הראשי ?

תודה בשנית.

מונו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.ה460 וה560 שני דגמים שונים. שניהם פריימיר אבל יש הרבה הבדלים ביניהם:

עיצוב, תצוגה שחורה מול כחולה, 3 יציאות מול 2 וממה שהבנתי ב560 מקבלים שלט הגה ולא שלט אלחוטי רגיל.

2.כמעט כל החנויות האלה אמינות, רק תבדוק שיש לך מספר טלפון שם לשירות לקוחות והרכישה מתבצעת דרך קישור מקודד.

3.למה אין אחריות של היבואן הראשי !? איפה ראית את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התכוונתי לקנות אצל רייכטמן. מכיוון שאני גר בחיפה קפצתי אליו לבדוק איך נראה המקום ומה הוא יכול להציע לי. כשהגעתי למקום מצאתי חנות קטנה, כמו החנויות הקטנות האלה (אם אתם מכירים) שמוכרות שעונים בגודל מטר על מטר. האתר נראה לי די מושקע, ותארתי לעצמי שזה מקום רציני, למרות שלא שמעתי עליו לפני כן. החנות אכן מכרה שעונים ודברי חשמל למיניהם (דיסקמנים ומכונות גילוח למיניהן) ועל המדפים העליונים היו מוצרי אודיו לרכב בתוך קופסאות קרטון. זה, לפי דעתי, עונה לשאלה ששאלת. אין צורך במקום ענק עם מתקינים ומקצוענים, אלא רק מוכר שהשקיע באתר, שקונה דברים מיבואנים ומוכר באינטרנט לכל המעוניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכטמן נחשבת בחיפה לחנות מאוד אמינה

גם שני המתחרים שלו לידו -טופסאונד ואריק אמינים עם ותק של לא מעט שנים בתחום מנסיון אל תפחד לקנות אצל אף אחד מהם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר שהם לא אמינים! אני פשוט מדגיש את העניין למה המחירים באינטרנט זולים. כל אחד והניסיון שלו! אם אתה קונה מיבואן ומוכר את זה הלאה זה לא אומר שזה מקולקל או שזה פגום במידה כלשהי. אפילו יותר טוב, כי זה זול יותר וזה ישירות מהיבואן לצרכן ללא עמלות תיווך. כל אחד ושיקולי הקניה שלו. אתה אף פעם לא יודע במדויק מי ומה מוכרים לך אם אתה לא מדבר עם המוכר ישירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי אצל רכטמן לשני חצי שנה שתי סאבים שדופקים טוב, לא היתה לי אפשרות להגיע אליו בשעות הפתיחה אז נפגשנו באמצע הלילה באיזה מקום שם,

מה שאני רוצה להגיד לך זה שרכטמן זאת חנות שיש על מי לסמוך ולא סתם איזה בוטקה שמוכר שעונים.

עוד חנות טובה בחיפה זה דוראלקאר DORELCAR

קניתי ממנו לפני שנה מגבר ואני תמיד שולח אליו חברים שלי שלא מתאכזבים.

לרוב... החנויות שמפורסמות ב ZAP הם אמינות ומתחרות אחת בשניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...