Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

golf gti vs polo gti

liav_pn
שימו לב! השרשור הזה בן 5180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההורים שלי החליטו שהם קונים אוטו שישמש גם אותי עוד מעט אני לקראת רישיון,אז אני צריך ממכם עזרה.

מה אתם ממליצים יותר, GOLF GTI 1.8 1999-2000 COUPE או POLO GTI 1.6 2000 COUPE

מבחינת אמינות, תיחזוק , ביטוחים(כולל נהג צעיר) , צריכת דלק , בטיחות(איזה אוטו יותר יציב על הכביש) ובכללי איזה אוטו אתם ממליצים מבין שתי אלו.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך [כלומר, מבקש, במטותה, אם לא קשה ואפשרי, במחילה מכבודך, בהכנעה ובבקשת סליחה על שלקחתי מזמנך היקר] שתתן לי תשובה מלאה לגבי כל מה שכתבתי כאן.

מה יותר עדיף GOLF GTI או POLO GTI (שתיהם הדגם קופה) ואם תוכלו להסביר למה ומה, אני יודע לכם מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגולף ולא הפולו הם רכבים במרכב קופה. יש להם 3 דלתות, לא 2.

http://img440.imageshack.us/img440/7596/photos022vt2.jpg התכוונתי לפולו כזאת, ולגולף בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף פולו, גם כי הוא ידידותי יותר לנהג חדש ועושה פחות פרווקציה. אבל יחד עם זה נראה טוב ויש לו התנהגות כביש מצוינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לחפש כבר מעכשיו את 2 המכוניות האלו, תיתכונן (בעצם תכין את אבא) לשלם הרבה מעל מחירון ולישלול לא מעט רכבים בבדיקה עד שתימצא את הכלה המבוקשת.

כמו כן תכין את ההורים לגבי עליות האחזקה של הרכבים הנ"ל וכל אחת והחלקים הבעייתים שלה.

(מבחינת עלויות וחיפוש חלקים)

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תצבור כמה שנות נהיגה ולאחר מכן תחשוב על רכבים בסגנון הזה.

אתה עוד חסר ניסיון על הכביש, למרות ההרגשה, מניסיון אישי ואני בטוח שהרוב, אם לא כולם כאן יסכימו איתי.

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מחפשים את זה.בא לפה נהג חדש שרוצה להנות מהרשיון שלו,אז נכון הוא לא מנוסה אבל זה לא שהוא הולך לקנות מרצדס עם מנוע 5000 או יותר,אני מאמין שההורים שלו מפנקים אותו כי הוא הבטיח להיות זעיר,אז למה במקום לנסות לעזור לו בבחירת הרכב אתם מורידים אותו מחווית הנהיגה שהוא מחפש.

זה סה"כ מנוע 1800,אז מה אם יש לו טורבו מי שישמע,חבר שלי התחיל עם מנוע 3200 ולא היו שום בעיות.

ואני נסעתי לא מעט על מנועים עממים של 1600 ופשוט הרגשתי שזאת עגלה וה-100 כוחות סוס האלו בכלל לא מספיקים לי.

בקיצור-שתי המכוניות מוצלחות לדעתי,תבדוק מי יותר שמורה (בעיקר מבחינה מכאנית כי ברגע שאתה נופל ברכב כזה על מנוע גמור וכדומה ההוצאות כבדות) ותיבחר,שתיהם יתנו מענה טוב,בנוגע לאחיזה בכביש זה תלוי איזה צמיגים תחליט להשים להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...