Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ימי מכירות/מבצעים?

TAL-H
שימו לב! השרשור הזה בן 5152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר אני ואבא שלי הולכים למאזדה לראות את ה3 החדשה, ועל הדרך גם נעבור בעוד כמה סוכנויות עד שנהיה בטוחים איזה רכב.

יש ימי מכירות/מבצעים בסוכנות כלשהי? וגם שמעתי מהרבה שבמאזדה מאוד קשה לקבל הנחה או אפילו להוציא מהם חיישני רוורס(סתם לדוגמה) זה נכון או שזה תלוי בסוכנות? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה אכן קשה ביותר. בזמנו (דצמבר 2007), בדיוק לפני ירידת מחירים כתוצאה מסיבות כאלו ואחרות, התמקחתי איתם על מאזדה 6 פרימיום. כל מה שהצלחתי להוציא היה את כל התוספות המקומיות על חשבון הברון (DVD קורא MP3 עם צ'יינג'ר, חיישנים קדמיים ואחוריים ואיתוראן. יכול להיות ששכחתי משהו). עכשיו זה לא רע אבל בהתחשב במצב ששרר בשוק באותו זמן, אז זה לא היסטרי. יש סיבה די ברורה לזה, אנחנו כצרכנים משלמים את ההנחות של הליסינג. וכמובן הכמות של המאזדות שנמכרת בארץ. יש מקומות בהם ניתן לקבל יותר אם זה מה שחשוב לך.

אני בכל אופן עם דלק מוטורס גמרתי כי לא כל כך בא לי לממן את הליסינג - שישלמו לבד על המכוניות שלהם...

לדעתי מומלץ לרוב עם ישראל לעשות חרם על "ליסינג מוטורס" ודומיהם...חחח על מי אני עובד, רק בארץ :)

לגבי ההבדלים בסוכנויות, אז כנראה שכן יש הבדלים מסוימים, אבל בגדול יש מדיניות מסויימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני יגיד דלק-מוטורס(או לפחות הסוכנות של מאזדה בבאר שבע) מרגישים שהם מוכרים מכוניות על. ביררנו על ה3 החדשה 2.0 ספיריט, המחירון שלה 136K קודם כל הנחה הם לא רצו לעשות, ועוד הסוכן אומר שהוא בא לקראתנו בזה שהוא נותן לי אזעקה וחיישנים מתנה, אחרי שראינו שזה המצב יצאנו. היינו בצמפיון והסוכנים שם אמרו שב25-28 הם עורכים ימי מכירות של מבצעים והנחות והם אמרו שלא שווה להזמין ועדיף לחכות(כמה מוזר) לעומת זאת בפורד המצב אחרת לגמרי הם כן היו מוכנים לתת הנחה ואפילו מסכים וחיישנים מתנה בפוקוס. ולגבי יונדאי אין מה לדבר, כאילו עולם אחר. קודם כל השירות והיחס אחר ולא דומה לאף סוכנות, הם גם מוכנים לעשות טרייד אין במחירון, גם לתת הנחה של יותר מ5K ועוד מתנות ואביזרים. בינתיים קבענו שנלך לימי מכירות של צמפיון אבל עד אז עדיין מחפשים את "האחת"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדיניות ההנחות של דלק מוטורס היא כזאת עוד מאז הלאנטיס וה-626.

גם טויוטה היו כאלה עד הקורולה הרובוטית שנמכרה במבצעי סוף עונה כדי לחסל מלאים לקראת הדגם האוטומטי.

אצל יונדאי המצב שונה לגמרי, היחס באולם התצוגה הרבה יותר אישי ונעים והם ממש באים לקראת הלקוח. מניסיון של קרובי משפחה היחס לא נעלם אחרי החתימה על ההזמנה וגם השירותי במוסכים מאוד אדיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...