Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות בקשר למגבר Zed Audio Leviathan

yo-yo
שימו לב! השרשור הזה בן 5152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהסתכלתי ב SPEC שלו היה רשום שבערוץ גישור אפשר לחבר רק רמקול של 4 אום ומעלה, היתכן? שבוע שעבר קנית אולטימו בגרסת ה 2 אום ועכשיו אני "תקוע" איתו?

רציתי גם לשאול איפה אני יכול לשמוע אותו על הרכב שלי... כי אין לי את הנסיון לשמוע אותו ברכב אחר וממש להחליט האם אני גם יאהב אותו על הסט שלי (בחתימה).

אם אני לא מחליף לליוויתן (בגלל הסאב או עד שאחליף את הסאב) אז אני כנראה אשדרג את המגבר טוויטרים שלי (קנווד) ואשים מאוורר לקראת הקיץ לאדיסון (שאני מרוצה ממנו עד הגג!!!) אני פשוט מחפש משהו קריר ונציל יותר אבל בגדול בלי לרדת מהאיכות (שסביר להניח גם ככה תשתפר כי הקנווד שלי כנראה פחות טוב מהלוויתן הזה). עוצמה יש לי בכל האפשרויות שאבחר.

תודה מראש לחבר'ה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי הגישור - אני מתאר לעצמי שזה נכון - רוב המגברים לא ניתנים לעבודה מתחת ל4 אוהם בגישור גם ככה.

הלוויתן מוציא במוצהר 150 וואט RMS כשהם עובדים בהספק מוצא גבוה ו36 RMS לערוץ בזמן עבודה בהספק מוצא נמוך.

אבל בפועל זה יותר לכוון ה185 וואט וה 50 וואט

בכל מקרה - זה לא ממש מספיק בשביל להריץ אולטימו על ערוץ בודד

סטפן בעצמו לא ממליץ להשתמש ברמקולים שהם מתחת ל4 אוהם התנגדות בשביל לקבל את מלוא האיכות מהעבודה עם המגבר הזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, לא ידעתי שהגישור ב 2 אום כזה רגיש. האדיסון שלי מעיף את הסאב יופי טופי.

השאלה אם זה יעבוד בכלל ב 2 אום הסאב שלי (600W) - אני מניח ואין סיבה ללכת ראש בקיר אם אלו ההצהרות.

איזה באסה! :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תגביר את הסט אקטיבית על האודיסון ותקנה מונו לסאב , לא עדיף לך?

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין הגיון בלהחליף את ה-Audison LRX 4.1K

כמו שהצעתה תשדרג את המגבר טוויטרים שלך

יש מספר מגברי גנסיס סטריאו 60 פורום יד שניה באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העניין הוא שאני מעדיף מגבר קריר ונציל יותר. בנוסף אשמח מאוד למגבר 1 לכל המערכת שלי במקום 2 שיש לי עכשיו (שום תכנון, אפילו לא קרוב ל 3way).

את שלושת השיקולים (מבחינתי הם חשובים) הללו הלוויתן פותר לי בהנחה והוא באותה רמה של האדיסון +-.

אני לא אקנה מונו כשיש לי את האדיסון, אם כבר אקנה מגבר SQ לטוויטרים שיעלה לי פחות ממונו ויתן לי איכות מקסימלית לטוויטרים. אה, גם אין לי מקום פיזי למונו, הקנווד נכנס בלחץ ומגבר 2 ערוצים יכנס שם בשמחה.

קיצור באסה עם ה 2 אום הזה... עדיף לא ללכת ראש בקיר עם ההמלצות הללו, נכון?

גורל, זו הסיבה שאני רוצה לבדוק אותו בעצמי על הרכב שלי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה

מה שהוביל אותי לרכישה של לוויתן הן הרבה סיבות נוספות הרבה מעבר לSQ

בפורום יש לך היום יבואנים טובים שמביאים ציוד לא פחות ממעולה גם בסדרות הכניסה

אליקו מייבא לך מגברים של סאן דאון ושל טרו

סאן-דאון זה עניין של סאונד נטו, אתה מקבל כאן מותג חדש יחסית עם עיצוב אפור ומשעמם אבל סאונד שנותן תמורה שקשה מאוד להתחרות בה ביחס למחיר ובאמת - ברמה גבוהה מאוד ובמחירים שפויים.

TRU - אין צורך להוסיף.

יש לך את DANNYG שמייבא מגברים של סלסטרה וגם כן מדובר בסחורה מעולה עד פרפקטית.

ויש עוד יבואנים מחוץ לפורם הזה כמו אודיו סיסטם שמייבא הרץ, אקליפס, אודיסון - לא צריך להרחיב, השמות מדברים בעד עצמם.

אז ככה שיש לך לא מעט מבחר כאן בפורום ומחוצה לו בארצנו הקטנה והיפה.

אני בחרתי בלווייתן מהסיבות הבאות:

1. מגבר ששומר על רמת איכות גבוהה מאוד למרות היותו קלאס D פול ריינג'.

2. מגבר שמסוגל לעבוד בהספקים משתנים ובכך לחסוך הרבה מאוד מצריכת החשמל ברכב - זו הסיבה העיקרית שבסוף ירדתי ממגבר של TRU שללא ספק היה משדרג אותי באותה רמה לפחות.

3. מגבר שישה ערוצים עם קרוס מתקדם מאוד לכל הערוצים - סופר גמיש ביחס למגבר.

4. מגבר שישה ערוצים מאוד קטן פיזית (ביחס למגבר שישה ערוצים שמוציא 6*150...)

5. כמו ב2 - אני אמנם רוצה להשתדרג לרכב גדול יותר אבל כמו שאני מכיר את עצמי הרצון לחסכון בדלק בטח יכניע אותי ואני אקנה איזו בינבה שאני אסע בה רוב הזמן ולכן - מגבר שמסוגל לצרוך פחות אנרגיה על ערוץ של 150 וואט לרמקולים הגדולים ו36 וואט לרמקולים הקטנים יותר - יתקבל בברכה!

6. הרצון לחדשנות טכנולוגית ולפתרון ירוק יותר.

הלוויתן באמת נותן את כל מה שרשמתי ובתג מחיר של 3500 שקלים אחרי משלוח ומיסים, לרמת סאונד שכזו - הוא חסר תחרות בעיניי.

אבל - רק שתדע, אני מצהיר על זה בפני כל הפורום בלי חשש שידעו מזה - המגבר שלי יצא בליין הייצור השני מיד אחרי האב טיפוס ומתברר שיש בו פאק והוא מייצר היס שנשמע כמו יללת אלטרנטור.

קיבלתי כבר קיט תיקון מסטפן שגם מוכן לקחת על עצמו את התיקון עצמו אבל כמובן - לא את עלות המשלוחים

וזו בעסה רצינית וזה מרגיז לדעת ששילמתי 3.5K בשביל לקבל מגבר שיצא מליין הייצור עם תקלה סדרתית.

בפועל - זה ממש לא משהו שמפריע לי כי 99 אחוז מהזמן לא שומעים את זה בכלל ורעשי נסיעה בכלל מבטלים את זה לחלוטין - בדקות הראשונות שהמנוע מתחמם שמים לזה לב טיפה יותר אבל בשניה שמוזיקה מתחילה לנגן זה נעלם לגמרי.

אבל אין ספק - זה מרגיז.

לגבי הרעשים של התקתוקים והצקצוקים - מתברר שזה הDRC של הביט 1 - וזה משהו שהתחיל אצלי אחרי שהתקנתי את הלוויתן אז אני תקוע כרגע עם שתי תקלות שלאחת מהן היצרן מכחיש את התקלה ולשניה היצרן מקבל את התיקון אבל לא את עלות המשלוחים.

למזלי - אני לא רוצה בכלל לתקן את זה כל עוד זה לא מפריע לי וכל עוד אני נוסע ברכב הנוכחי - אבל לקראת המעבר לרכב הבא זה יתוקן בדרך כזו או אחרת רק בשביל השקט הנפשי.

לא יכול להיות יותר כנה מזה.

לסיכום - כן, כמו שגורל אמר

אני מרוצה מהמגבר עד הגג כי מה שהוא עשה למערכת ברכב זה פשוט שידרוג של שמיים וארץ ואני מחייך כל פעם מחדש שאני נכנס לרכב הזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהסיבות שאתה קנית גם אני רוצה כזה, בנוסף למה שרשמתי מקודם.

בכל מקרה כנראה ואקנה מהסדרות שמיוצרות בימים אלו או בעתיד הקרוב ולכן הבעיה שיש אצלך כנראה לא קיימת כבר - תודה על האזהרה. זה רק אומר שאם אני קונה זה חדש מהמפעל וגרסא מתקדמת ללא הבעיה.

טוב, אני כנראה (כמו תמיד :wink:) אצטרך להחליט בעצמי אם להחליף סאב וללכת על הלוויתן או ללכת לכיוון ה 2 מגברים עם שדרוג מגבר טוויטרים.

שורה תחתונה - יש איפה לשמוע אותו על הרכב שלי? אין סיכוי שאבצע כזו רכישה בלי לשמוע אותו לפני זה, בניגוד לכל המערכת שיש לי עד עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק להציע לך השמעה במערכת שלי אבל לפרק את המגבר אני לא מפרק.

והתקלה הזו היא באמת לא משהו כל כך קריטי - כמו שאמרתי 99 אחוז מהזמן לא שומעים את זה בכלל ולא שמים לב לזה.

וכן - סטיבן לוקח אחריות על התיקון ואפילו סיפק לי קיט תיקון במידה וארצה לתקן אותו בעצמי או למסור למעבדה, אבל אני לא רוצה לתקן אותו כי זה באמת לא מפריע לי. לפחות לא בהתקנה הנוכחית.

מעבר לזה - המגבר הזה הוא אחד ה-מגברים אם לא המגבר שאפשר לקנות ב3.5K

ולא התקלה הזו לא תהיה קיימת החל מהליין ייצור השלישי של המגברים האלו - עובד במפעל של ZED אודיו פוטר מהעבודה שלו בגלל הפאדיחה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי שכחתה לציין נתון אחד, ב2 אום כל ערוץ נותן כי 250+ רמס.

ה"היס" ניתן לשמוע רק כשמגבר נדלק ובעוצמה שמע נמוכה מאוד.

לוויתן הוא מגבר סוף הדרך אבל כשטוויטרים שלך תפוסים בזווית לא מתאימה, כל מגבר נשמע לא משהו.

תקנה מונו לסאב שלך כי אני לא חושב שמישהו יפרק מגבר כזה כדי להתקין אצלך לכמה דקות. יותר מדיי חוטים לפרק.

אדי, העובד לא פוטר אך הוא יחוייב על החלפה של מגברים ושילוח חזרה. זה מה שנקרה שירות אמריקאי :lol:.

צריך לעדכן חתימה....

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אדי, העובד לא פוטר אך הוא יחוייב על החלפה של מגברים ושילוח חזרה. זה מה שנקרה שירות אמריקאי :lol:.

לי סטיב אמר שהוא פוטר...

מצד שני הוא גם אמר לי בהתחלה שלא יכול להיות שיש תקלה כי הוא בדק אישית את המגבר לפני שהוא יצא, אז אני לא יודע כמה זה אמין :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להתעסק בזוטות של סטיב וגורלו של העובד שלו ואני לא מתכוון לפרק עכשיו את המגבר - זה לא מפריע לי.

וגם אצלי - 99 אחוז מהזמן לא שומעים את זה בכלל.

שומעים את זה כשהרכב עומד בעיקר, בעוצמות נמוכות או שירים מאוד שקטים ובדרך כלל זה גם נחלש אצלי טיפה אחרי שהמנוע כבר חם אז ככה שזו הפרעה מאוד מינורית ולא שווה בשבילי כרגע להשבית את המערכת בשביל זה.

סטיבן התחייב בפני שאפילו אם בעוד שנה או שנתיים אני אשלח את המגבר כדי שהוא יתוקן במפעל היצרן כי ככה בא לי - הוא יתקן לי אותו בחינם, לא רק זה הוא גם הציע לתקן עבורי את הסוני שלי בחינם באותה הנשימה.

הוא בסדר ואין לי כוונה לעשות שום דבר כרגע בנידון - פה זה נסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעוזרים.

הוצע לי (כנראה בעצה חכמה כי מילא אני אבל אף אחד פה לא הציע זאת) לחבר לבינתיים את הסאב לא בגישור ב 2 אום.

האם זה אפשרי? (מגבר בחתימה)

המגבר נותן 285 ב 2 אום ובפועל אני בטוח שיותר.

הסאב שלי מבקש 600W, אני מאמין שלתת יותר מחצי זה מספיק עד ההחלפה במיוחד שאצלי הגיינים הם תמיד באמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...