Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל מה שאני מוריד מהאינטרנט מראה שההורדה הושלמה אך היא לא הושלמה

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי בבעיה רצינית בחודש האחרון, למשל אני מוריד קובץ בגודל 700 מגה-בייט, באמצע ההורדה למשל 12% מראה לי שהקובץ הושלם והכל תקין, אך כשאני מפעיל את הקובץ הוא ממש לא תקין, ואכן הורדו רק 12% ולא 100% כמו שאמור להיות, זה כולל כל הקבצים, תוכנות, סרטים, תמונות. כולל סרטונים כמו של יו טיוב שלוקח זמן לטעון אותם ונתקעים באמצע מראים שהשלים אך כשאני מתקדם בסרטון פתאום נעצר עד איפה שהוא הצליח לטעון ולא ממשיך משם

ניסיתי לנתק את הראוטר ולחבר ישירות ל-ADSL עדיין אותה בעיה, חיברתי LAPTOP אחר לגמרי עדיין אותה הבעיה, התקשרתי לתמיכה של הספק וגם לבזק, שניהם אומרים שהכל בסדר ולא רואים שום בעיה בקו.

מה נשאר לי לעשות?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי 3 דפדפנים, CHROME, FIREFOX, explorer 8

ניסיתי גם דרך תוכנות הורדה למשל FLASHGET

יש מעל 300 ג'יגה פנויים

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את זה גם, בסוף התברר שהאנטיוירוס אשם. היה לי קספרסקי.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני גולש בנטוויז'ן והם מנסים להאשים אותי שיש לי וירוס, אבל ניסיתי עם כמה מחשבים מחוברים לאינטרנט מהבית שלי וגם אצלהם הייתה אותה תקלה, Edward216 תשים לב בבקשה שרשמתי שהשתמשתי ב-FLASHGET. יש לי אנטי וירוס של AVG מותקן שנים, אני בטוח שלא זאת הבעיה מכיוון שזאת תקלה חדשה.

koprman אתה יכול בבקשה לפרט כי אולי זה קשור לספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התחיל הבעיה כול פעם שאני מנסה להוריד משהו

נגיד 500 מגה, אז מוריד לי חצי ואומר לי שהורדה הסתיימה בהצלחה.

אני משתמש בפירפוקס, ויש לי אינטרנט סיקיורטי של קספרסקי.

מותקן לך פיירוואל במחשב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הפיירוול המקורי של וינדוס לא שיחקתי איתו ולא נגעתי בו, פתרת את הבעיה כבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

החלפתי את המודם ADSL שלי לאחד חדש בבזק סטור, הבעיה עדיין ממשיכה, במחשב בנייח עשיתי פורמט והתקנתי וינדוס 7, עדיין הבעיה ממשיכה, מה נשאר לי עוד להחליף? הרמתי ידיים!:cry:

עכשיו זה קצת שונה, מראה שהקובץ ירד בעוד X זמן, והזמן נתקע, וגם רואים שמגבייטים של ההורדה לא עולים, נשאר רק ללחוץ CANCEL

95847473.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקפיץ את הדיון כי היום ראיתיו וההודעה שלי יכולה לעזור להרבה אנשים.

אם לא פתרת את הבעיהף הורד את NETLIMITER 2 PRO ועקוב אחרי התעבורה שלך ברשת. כך תוכל לדעת בדיוק מתי זה קורה.

בדוק שההגדרה של KEEP CONNECTION ALIVE בראוטר על 0 = UNLIMITED.

יכול להיות שאתה מתנתק מהרשת כל כמה דק' ואז מתחבר אוטומוטית שוב, מס' סיבות לתופעה המעצבנת: השרת DHCP של נטויז'ן לא טוב, הגדרת הMTU לא בסדר, רעשים בקו של בזק, פילטרים לא תקינים\ישנים ובלויים בשקעים של בזק(או בכלל חוסר של פילטרים), טלפון חדש שהוכנס לבית וגורם לשיבושים בקו.

זוהי לרוב לא בעיה הקשורה לספק שלך, למחשב או לתוכנה אצלך, אלא לתשתית.

תראה דרך עמוד הבית שלה ראוטר שלך או דרך whatismyip.com ברגע שנפסקת הורדה אם האייפי שלך השתנה. אם כן - הבעיה היא ניתוקים ומציאת הסיבה לניתוקים בראש ענייניך מעתה.

בהצלחה!

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול לא בבעיה אך בסימפטום יהיה להוריד דרך מאיצי הורדה למיניהם כמו פלשגט או DAP.

100% עובד.

+1

גם לי הבעיה הזו הופיעה משום מקום,וזה קורה גם כשיש לך מנוי בתשלום (לדוגמה RS).

התקנתי תוסף מנהל הורדות של השועל בשם DownThemAll! ובא לציון גואל :)

מועדים לשמחה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הפילטרים קשורים לעניין?

אני בכלל עובד בלי פילטר והכל רץ חלק. הפילטר נועד לסנן את הרעש של ADSL על הקו כדי שתהיה אפשרות גם לדבר מאוותו הקו. אני לא מדבר מהקו של האינטרנט ולכן לא משתמש בפילטר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...