Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוך כמה זמן מתעדכן חשבון הבנק המזוכה לאחר ביצוע העברה בנקאית?

yoyoking
שימו לב! השרשור הזה בן 5184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחר אני הולך לרכוש מזדה 3 שבדקתי ואני מעוניין בה,

שאלתי היא - האם צריך לחכות זמן מה אחרי העברה בנקאית

בשביל לקבל את הרכב?

או שהמוכר רואה את ההעברה מיידית אחרי שאני מבצע אותה ונותן לי את הרכב במקום?

תודה מראש,

יוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורוק, התשובה שלך נכונה חלקית. רק אם מדובר בהעברה המתבצעת בתוך אותו בנק, כלומר: גם חשבון המוכר וגם חשבון הקונה מתנהלים אצל אותו בנק, רואים את ההעברה באופן מיידי. במידה ומדובר בשני בנקים שונים, מתבצעת סליקה בין-בנקאית בסוף יום העסקים, והחשבון המזוכה מקבל את הכסף כעבור יום עם ערך של יום קודם.

אם תביא מהבנק שלך אישור על כך שההעברה בוצעה, זוהי אמורה להיות אסמכתא מספיק טובה לכך שהתמורה אכן שולמה.

אישור כזה ניתן לקבל אפילו בפקס - נגיד אם שניכם נמצאים כבר בדואר כדי להעביר בעלות והמוכר מבקש את התשלום, אתה פשוט מתקשר לבנק, מבצע את ההעברה ומבקש מהם לפקסס אליך את האישור. סה טו.

יוני, ברוך הבא. הנושא שפתחת אינו מתאים לפורום יעוץ ברכישת רכב והכותרת אף היא אינה נכונה. הפעם ערכתי לך, אבל נא שים לב להבא.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר קל להוציא מבעוד מועד המחאה בנקאית ע"ש המוכר?

היו: CJ5, CJ6, סמוראי, גולף קבריו, טראנו, פרוזה, סופה, אונימוג, דיפנדר, דיסקברי

ועכשיו עו דיפנדר.... קשה להיגמל מהרגלים רעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב, כי זה אומר שכל צד צריך להגיע לבנק פיזית, הקונה בשביל להוציא, המוכר בשביל להפקיד.

חוץ מזה מחיר הקניה עלול להשתנות במעמד הקניה\סגירת העסקה.

בכל העולם נהוג לעשות העברות בנקאיות בסכומים גובהים ביותר, כאשר סוגרים עסקאות בין עולמיות במיוחד וכו'... אני לא רואה סיבה למה זה לא יעבוד גם במקרים יותר פשוטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד העיר וצדק - העברה בנקאית בין בנקים מתעדכנת רק בסוף יום (מניסיון בנושא הזה בדיוק)

למרות שלמיטב זכרוני יש העברת זהב אקספרס או משהו דומה שדורש עוד כמה שקלים אבל מבוצע מידית.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לשלם אך ורק בהמחאה בנקאית.

ראית את הרכב, העברת בעלות וקיבלת רשיונות ומפתחות - מסור אחד כנגד אחד את ההמחאה.

רק לצורך הדיון, מה תעשה אם תבצע העברה בנקאית, תבוא להעביר בעלות ותגלה שהרכב משועבד?

תרוץ באמוק לבטל את ההעברה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...