Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין הליאנה החדשה לאקסנט

tom01
שימו לב! השרשור הזה בן 7298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

אני מתלבט בין ה- יונדאי אקסנט החדשה gl1.5 אוט' לבין ה- סוזוקי ליאנה החדשה gl1.6 אוט'

הייתי שמח לדעת איזו מהשתיים עדיפה מבחינת בטיחות, נוחות, מרחב פנימי, הנאת נסיעה...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן בסיסיות למדי, ולכן גם זולות. משפחתית נורמלית בת שנה-שנתיים תהיה עדיפה עליהן בכל התחומים. אבל אני מבין שאתה מעוניין בחדשה...

מבחינת בטיחות אף אחת מהן אינה מובילה במיוחד, שתיהן לא נבחנו ב-NCAP אבל נושאות ציוד בטיחותי מתחת לרמה הנהוגה כיום.

נוחות - אין לי מושג.

מרחב פנימי - האקסנט היא סופרמיני עם בגאז'. הליאנה יותר גדולה אבל בסיס הגלגלים שלה קטן ולכן המרחב מאחור בינוני בלבד.

הנאה מנהיגה? אתה באמת צריך לשאול?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי בסוזוקי הבינו את הטעות למה הם לא מצליחים למכור ליאנות. כי לא היה בהן כ-ל-ו-ם ! אז לפי מה שאני שמעתי הליאנה החדשה מאובזרת עד הגג.

עוד שיקול שהייתי לוקח לתשומת ליבי:

סוזוקי: יפן.

יונדאי: דרום קוראה.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן בסיסיות למדי, ולכן גם זולות. משפחתית נורמלית בת שנה-שנתיים תהיה עדיפה עליהן בכל התחומים. אבל אני מבין שאתה מעוניין בחדשה...

מבחינת בטיחות אף אחת מהן אינה מובילה במיוחד, שתיהן לא נבחנו ב-NCAP אבל נושאות ציוד בטיחותי מתחת לרמה הנהוגה כיום.

נוחות - אין לי מושג.

מרחב פנימי - האקסנט היא סופרמיני עם בגאז'. הליאנה יותר גדולה אבל בסיס הגלגלים שלה קטן ולכן המרחב מאחור בינוני בלבד.

הנאה מנהיגה? אתה באמת צריך לשאול?

רוני

גם אני חשבתי כמוך עד שהלכתי והסתכלתי על המפרט של הליאנה החדשה...

http://www.suzuki.co.il/mifrat.html

בדגם היקר יש גם כריות אויר צידיות...

היא נחמדה בוא נגיד ככה אם היה לי אפשרות אחת לא הייתי מקרב אבל אם אתה אומר בין אקסנט לבין ליאנה בהחלט ליאנה

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקסנט זו המכונית החדשה הזוועתית ביותר שראיתי.

לא הייתי נוגע בה.

בקרב הזה אני בטוח שהליאנה מנצחת (ראיתם את החצאיות שהוסיפו לה? ממש רכב ספורט! :lol: )

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהם לא ממש בטיחותיות (יש לי אקסנט) אני אומר שביופי אין מה להשוות הליאנה ממש מכוערת היתרון של ליאנה הוא שזה רכב יפני שתי המכוניות בעלי שילדה רעה מאוד התוצאות חוסר יציבות נסיעה לא חלקה

מבין השניים הייתי הולך על האקסנט למרות שאני קצת לא נטרלי אבל הליאנה ממש מכוערת

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק ליאנה, או ליתר דיוק, ללא ספק לא אקסנט.

מכיוון שהקליאו הקודמת שלנו (שתמות :) ) בילתה הרבה במוסכים בילתי שבועות עם אקסנטים. הדבר היחיד החיובי שהצלחתי למצוא ברכב זה המזגן. נוחות מזוויעה, כסאות עוד יותר, היגוי מת, איכות הרכבה וחומרים ירודה, וצריכת דלק מאוד גבוהה.

הליאנה תהיה אופציה נוחה, מאובזרת ומרווחת יותר.

קח נסיעת מבחן על שתיהן

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

אני מתלבט בין ה- יונדאי אקסנט החדשה gl1.5 אוט' לבין ה- סוזוקי ליאנה החדשה gl1.6 אוט'

הייתי שמח לדעת איזו מהשתיים עדיפה מבחינת בטיחות, נוחות, מרחב פנימי, הנאת נסיעה...

תודה

סליחה שאני שואל : האם מדובר ברכישה פרטית או ברכב ליסינג :?:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים ממש לא פאר היצירה המוטורית. : :silly:

עד היום מי שקנו את הליאנה היו בעיקר חברות השכרה ועולים חדשים :silly: ( שבשבילם לעלות לליאנה זה כמו לקנות יגואר...)

היתרון שיש לאקסנט היא סחירות מטורפת ,חלפים זולים ויבואן חזק. :evilbat:

אישית אם היתה לי אופציה לבחור בין שתיהן...הייתי נוסע במרצדס ( עם מונה וכובע צהוב...) :king:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...