Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה כפולה לצד המדרכה

mayrun
שימו לב! השרשור הזה בן 5164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

רציתי לדעת אם ניתן לקבל דו"ח על חניה כפולה לצד המדרכה (כחול-לבן אם זה משנה) כאשר אין חלוקה למספר חניות ע"י שימוש בקו מפריד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון את הסיטואציה שתארת, ישנה תקנה האוסרת לחניה כפולה ואין זה משנה מה צבע המדרכה, כי העברה שבצעת היא חניה כפולה, אז התשובה היא כן.

עצירה (כולל העמדה וחנינ)

לצד רכב אחר.

"עצרת את הרכב הנ"ל לצד רכב אחרשעמד לצד הדרך,

בניגוד לתקנה 72 (א) ( 10 ) לתקנות התעבורה.

סמל הסעיף 5969

קנס 100 ש"ח (החנ"א שברושתי מעודכנת לשנת 2005 ולכן אולי הקנס יכל להיות גם 250 ש"ח).

ניקוד 0.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל התקנה שהעלת מדברת על חניה לצד רכב אחר שעומד בצד הדרך.

השאלה שלי הייתה האם יש עילה לקבלת דו"ח על חניה כפולה כאשר אני חונה אנכית לרכב ולא במקביל אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מחניות כפולות, תעצור פשוט בנתיב שאתה נמצא בו, ולך לקנות LM אדום ומצית בשקל. ושכל העולם יחכה

:-P

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעשן, הכסף הזה יכול ללכת למקומות טובים יותר 8)

בכל מקרה, לא דיברתי על עצירה רגעית אלא על חניה באופן קבוע, אני לא נצמד לרכב שממולי או מאחורי אלא משאיר קצת רווח ולכן השאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מתכוון לנייה עם הפנים לכיוון המדרכה ולא חנייה במקביל למדרכה?

במידה וכן אז למיטב הבנתי כל עוד אין הפרעה לתנועה מכל סוג שהיא (גם משאית לצורך הדוגמא) אז אין בעיה.

כמו כן כנראה שתלוי "בנורמה" של המקום, לדוגמא אם כולם חונים במקביל ואתה היחיד שחונה עם הפנים\בג'אג'.

מה שכן אני לא מבין גדול בחניות ככה שבכל מקרה עדיף לחכות לחבר פורום שהוא שוטר תנועה לדוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שכל מה שמעניין אותך זה חוקיות הדבר. זה שאתה דופק נהג אחר (שרוצה לחנות אבל בגללך אין לו מקום) ממש לא מעניין אותך.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיש - אני מתכוון לחניה במקביל למדרכה.

MoonKnight - לא מדובר במקום בעייתי מבחינת מקומות חניה. ובכל מקרה אם אתה מתעקש אז כן, יותר מטרידה אותי העובדה שיש שם בחוץ אנשים שנוסעים אחורה ולא מפסיקים עד שהם שומעים רעש \ נצמדים לך טמבון לטמבון מאשר עצם העובדה שגזלתי עוד חצי מטר חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתכוון לחניה כשהוא לא נצמד לרכב מלפניו או מאחוריו, ובעצם מפריע לאדם הבא להחנות.

פשוט תחנה במרחק סביר מהרכב הבא בשורה, ותלמד להבא שחניה כפולה זה לרוב כשאתה מחנה בנתיב ליד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיש - אני מתכוון לחניה במקביל למדרכה.

MoonKnight - לא מדובר במקום בעייתי מבחינת מקומות חניה. ובכל מקרה אם אתה מתעקש אז כן, יותר מטרידה אותי העובדה שיש שם בחוץ אנשים שנוסעים אחורה ולא מפסיקים עד שהם שומעים רעש \ נצמדים לך טמבון לטמבון מאשר עצם העובדה שגזלתי עוד חצי מטר חניה.

נראה לי שעכשיו הבנתי את הכונת המשורר.

אתה מתכוון שכולם (כולל אותך) חונים במקביל למדרכה אבל אתה שומר יותר מרחק מהנורמה מהרכב שמלפניך\מאחוריך?

אם זאת הכוונה שלך ואין סימונים של מקומות החנייה אין שום בעיה כי איך השוטר יידע מי ממכם חנה אחרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש סימון, אתה חייב לחנות בתוך התא המסומן.

הדבר מופיע באחד החוקים, לא זכור לי כרגע אם בתעבורה או בחוקי עזר עירוניים, אבל מופיע.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...