Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר - מי שבר להורים את האוטו שלהם או של העבודה?

SubaMan
שימו לב! השרשור הזה בן 7787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקי, רשימת הדברים שעשיתי ללנטיס מהעבודה של אבא במשך שנה-----

שתי נשיקות מאחורה(רברס לילי)..

גלגל שנדפק במדרכה(במקום נטוש) גרם לבעיית היגוי קלה...

זהו בעצם.. :D

ובוולבו 76---

פנס קדמי שבור...לסובארו שנכנסתי בה נמעכו עוד כמה דברים וגם לזה שמלפניה

אבל הוולבו? כלום.. :lol:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילדים של אנשי ציבור יותר בטוח!

http://www.news-israel.net/articles/index/index148.html

חחחחחח, חזק !!!

למזלי עד עכשיו לא הרסתי את האוטו של ההורים שלי אבל האוטו מהעבודה של אבא שלי זה כבר משהו אחר . . .

קודם כל הקדמה, לאבא שלי אין אוטו צמוד, הוא עובד בסניף הראשי של בנק דיסקונט (עמדה מאוד גבוה, זה ארוך מדיי לפרט ולא נראה לי שזה כ"כ יעניין אתכם), כשהוא צריך אוטו הוא פשוט יורד לחניון ולוקח אוטו. פעם היו לבנק דיסקונט לאנסרים, לפני איזה שנה הם החליפו לדמיו, הם שמרו איזה 2-3 לאנסרים שהיו עם ק"מ נמוך והיה חבל למכור . . .

בקיצר, אני פשוט חולה על הלאנסר הזו, שלא תבינו לא נכון- הרכב גרוטאה רצינית, אפילו הידית הילוכים שלו (כמובן אוטומט) היא ברמת מחדל !!! הדבר היחיד שיש לרכב הזה זה בלמים מצויינים (ומנוע דיי טוב) . . .

בקיצר, כל פעם שאבא שלי מביא את האוטו אני קורע לו את הצורה !!! בפעם הראשונה שהרכב היה אצלי כשאבא שלי החזיר את הרכב הוא הלך ישר למוסך להחלפת צמיגים+בלמים (אני לא עשיתי שום דבר :roll:, זה הכל בלאי :wink:!!!) . . .

ברכב עבודה כמו ברכב עבודה יש רק 2 מצבים לדוושת בנזין:

לחוץ עד הסוף או לא לחוץ בכלל . . .

כל רמזור דוושה עד הסוף חריקת צמיגים, פעם אחרונה הלכתי גם לאיצטדיון ר"ג בשביל לעשות קצת הרמת בלם יד, התאמנתי גם קצת על 360 !!!

ברכב הזה גיליתי שכל רכב אוטומטי הוא גם רכב ידני !!! לא, אני לא מדבר על טיפטרוניק וכל ה"שטויות" האלה, אני פשוט משתמש בהילוכי כח (1,2,3) !!! הופתעתי לגלות שגם כאשר מגיעים ל-7 אלף סל"ד, הרכב לא מעביר הילוך !!! אין לכם מושג איזה כייף זה . . .

בקיצר, הרכב עובר אצלי שחיטה מקצועית, מתברר שהרכב באמת סופר שמור כי אחרי כל ההתעללויות שלי הוא לא עושה בעיות בכלל . . .

כותב ההודעה אינו בנאדם שפוי ולכן לא מומלץ לנסות את מעלליו על רכבכם, הנסיעות היו בשעות הקטנות של הלילה תוך הקפדה על כביש נקי ממכוניות (וגרוטאות עם צ'קלקות כחולות על הגג :wink:). הכותב מודע טוב מאוד למגבלותיו המוטוריות וכל דבר שהוא עשה (כגון לקחת כיכר ב-60 קמ"ש עם קצת בלימה בדרך בשביל קצת אקשן, הרמת בלם יד, 360 מעלות וכו') הם אחרי אימון מתמשך ומדורג . . .

כותב ההודעה מאוד מקווה שאבא שלו לא נמצא בפורום מכיוון שהוא לא יתן לו להתקרב לשום רכב עבודה יותר בחיים :wink: . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך השנה וקצת שאני נוהג היו לי 4 תקריות

הראשונה: רוורס ברחוב משולב כזה (נו אלה שמותר בהם 25 קמ"ש) בקיצור, עשיתי רוורס מאוד איטי, ולא יכולתי לראות שמאחוריי מעין עדנית כזאת מלבנים - הנזק: שריטונת ממש מתחת לרכב במעין מגן פלסטיק, לא נראית אם לא חופרים בכוח

השניה: שפשוף קל ברוורס במכולה, טיפה צבע מעל בית הגלגל, אחרי כמה שניות עם סקוץ' לא נשאר זכר

השלישית: בחור זקן עם A4 מרופטת ממכות, נתקע בי ברוורס, הוא היה אשם, לא נראה סימן כמעט אבל ראוי לציין שהוא יצא הסתכל וביקש סליחה וסיכמנו שאין כלום

הרביעית והגרועה מכל, וכאן בעצם הסיפור העיקרי (כל השאר היו התקלויות מסכנות): יצאתי ל"טיול עפר", מכיוון שאני מאוד נהנה מכבישי עפר, כלומר אני אוהב את התנהגות הרכב בשטח

מה שקרה זה שנכנסתי רחוק מידי למקום שאני לא מכיר (טעות), וירדתי ירידה עם חול שוקע

אחרי הירידה הבנתי שאין סיכוי שאצליח לעלות אותה, אז ניסיתי לחפש יציאה אחרת וחטפתי מכה באגן השמן, חור ענקי, הנזק כ-770 שקל (השתתפות)

וזהו בעצם, נקווה שבאמת זהו, טפו טפו טפו :?

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, התאמנתי גם קצת על 360 !!!

:wink: . . . .

שאלת (אחד שעושה עצמו) תם- איך ביצעת 360?

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו.

כמה תאונות עשיתי עם האוטו של אמא שלי.. הסופר לנסר בצבע ירוק פחחות .לפני שנים רבות, ביקום מקביל שנקרא "חיפה", חי לו ילד שחשב שהוא יודע הרבה על מכוניות. מכיוון שהיה לו הרבה ניסיון שהתבסס בעיקר על קריאה ב"קאר", הוא האמין באמת בתמים שהוא יודע לנהוג.

ידענותו הסתכמה בעיקר ביכולת להיכנס לסיבוב,להרפות מהגאז,לעשות עם הידיים כל מיני תימרונים שגבלו בפארקינסון או לסירוגין ביצוע עצבני במיוחד של ה"למבדה" (לא החיישן-השיר) ולהשתומם מההחלקה המרהיבה שהסתיימה לרוב בחלקים שונים של הנוף החיפאי,שכן הילד ידע מה עושים ב"החלקת כוח" אבל הוא לא קרא מעולם את הפרק על "תת היגוי"- מה שהעציב עד מאוד את סוכנת הביטוח שלו שהיתה גם אימו- מה שלא מנע מאותו ילד לדבר על העברות משקל,החלקות ושאר מרעין בישין כאילו שמינימום שבמינימום הוא נייג'ל מנסל (אליל משופם של אותם ימים).

היו לי יותר מעשרים תאונות על האוטו של אמא שלי. חלקן קשות (כולל פציעות) וחלקן קלות (כולל מקיף).

אני לא יודע בכלל איפה להתחיל ומכיוון שזה היה לפני שנים,אני לא זוכר הכל (קוראים לזה הדחקה ונטייה לאינפנטיליות) אבל הנה מה שאני כן זוכר...

בשבוע הראשון שהיה לי רישיון, נסעתי לביתו של חבר שלי ארז (להלן אייירז) שהיום חי בשוודיה שמח ומאושר ונשוי לאיזה אחת עם ציצים גדולים (אני חושב שהוא הגשים חלום ילדות שלנו... ציצים גדולים).

מכיוון שעברתי בטסט ראשון יום אחרי שהיתי בן 17 וחצי, לא היה לי ניסיון- בכלל. בכלום.

נהג שפוי זוכר את הנסיעה הראשונה שלו כמה זה מלחיצה. ההורים צועקים מאחור,הנהגים האחרים צופרים,רק לכבות את האוטו לצאת החוצה.לי זה קרה רק כשאבא שלי היה באוטו.

אחרי שבוע, בפעם הראשונה שקיבלתי גלגלים (ככה קראו למכונית),כבר שמתי את הקסטה שהכנתי מראש בטייפ (פיוניר. יווו!!!) וטסתי לארז על 100 קמ"ש ברחוב הגליל בנווה שאנן.זה שלא נהרגתי באותו יום זה רק בגלל שאיזה כוח עליון החליט לפרוש עלי את חסותו. נראה לי MOTUL...

בכל אופן - בבית של אייירז האטתי כדי להיכנס לחנייה ולא שפטתי נכון את מרחק הבלימה- מה שהסתיים בחיפושית אדומה ופגוש על הריצפה. פדיחה.

אבא שלי היה קול. אז זה קורה. ניחא.

אחרי איזה חודש בערך נכנסתי לתת היגוי בכיכר בקצה אינטרנציונאל והורדתי אדנית. פגוש. מכסה מנוע.רדיאטור.כתף פרוקה וחבלות בחזה.

אבא שלי עדיין הפגין קוליות מרשימה כשהגרר הוריד את האוטו שלי ממה שהיה בתהליכי בנייה של הקמת כיכר ממש יפה. בגללי לא בנו שם איזה חודשיים אח"כ.

כמובן שבגשם הראשון נכנסתי ב,שימחה גולן" לתת היגוי היסטרי ששתל את האוטו בגדר - במקום שבו נמצא היום ה"גראנד קניון".

מאז שקיבלתי רישיון, אבא שלי התחיל לקבל מחלות לב... אמא שלי לא ידעה להסביר ב"כלל" למה יש כזאת עלייה במספר הפוליסות.

אז לקחו לי את המפתח.

באסה.

אז שיכפלתי בלילה מפתח והיתי מתגנב ונוסע בלילות. כאילו שאבא שלי לא היה שם לב לדלק...

בטיפשותם,ההורים שלי נסעו פעם לחו"ל... מכיוון שהיה להם שכל,הם החביאו את המפתחות.

אבל לי היה אחד משלי...

אני זוכר את הטלפון לצרפת שבו ניסיתי להסביר שהאוטו תקוע על קצה מצוק בכביש כלא דמון -בית אורן...

נסעתי לביתו של חבר שלי שי (גר היום לידי בר"ג,נשוי,RSI עם אגזוז) שאבא שלו נחשב תותח על כי היה לו באוטו (אפלאוז) הגה עם שם של ערס (על פי חבר שלי רן) - קראו לו מומו...

ישר דהרנו לכביש בית אורן. הכביש שבו כמעט נהרגתי איזה 5-6 פעמים. היום הכביש הזה נראה לי מסוכן בלילה ואני עושה אותו ביום רק כשאני בקריזה-אבל פעם היו לי ביצים הרבה יותר גדולות (כי לא ידעתי מה זה סקס). איזה תת היגוי... איך המשכתי בקו ישר,על איזה 100 קמ"ש,לתהום. איך האוטו נעצר על הקצה ושנינו צרחנו - אההההההה וגוננו על הפנים בציפייה לפגוש את ז'יל וילנב (נהג מירוצים שאפילו אז היה מת למדי. איירטון סנה היה אז ילד בשיא פריחתו). אחרי שההורים שלי חזרו, די הצטערתי על שאלוהים לא העניק לי מוות מהיר באותו יום..

היתה גם הפעם ב"כאמל" בחיפה ("איזה מגניבים אנחנו, אנחנו שיכורים. איזה חבר'ה" ,כשנכנסתי לחנייה עם בלם היד ו"גזרתי" (הי הי, גם אני גזרן :lol: ) פגוש של רנו קליאו על הדרך...

היתה הפעם שחזרנו מאחת מהיציאות המגניבות שלנו (ר' ערך "איזה חבר'ה מגניבים אנחנו, הי הי אנחנו שיכורים,איזה מגניב") ואני היתי זה שאמור לנהוג. אני חושב באמת ובתמים שהיה עדיף אם היתי זה ששותה...

ההחלקה האדירה (קראתי לזה סחיפת כוח) בכביש "שימחה גולן" איפה שהיום הגרנד קניון הצליחה לסחוט קריאת התפעלות משלל השיכורים למחצה שישבו באוטו . על "אפקט המטוטלת" כנראה עברתי רק בריפרוף... אני זוכר את החדות שבה התחת עף לצד השני. את הפגיעה במדרכה...

את המיתלה הימני אחורי מתגלגל לו לתוך שדה (כולל גלגל ). אני יודע היום מאיפה הנטייה להעמיד אוטו על שלושה גלגלים... איך הציר האחורי דחף למעלה את ריצפת הבגאז' ושבר את השילדה...

ואת השאר אני פשוט כבר לא זוכר...

היה היה ילד אידיוט, ביקום מקביל שנקרא חיפה, שעשה שאסי באוטו של אמא שלו גם מקדימה וגם מאחור.

אני לא אשכח את הבעת הניצחון על פניו של אבא שלי ביום שהוא ירד למטה וחזר עם חיוך ואמר "גנבו את האוטו!!!".

לא היה מאושר מאבא שלי באותו יום. היומנאי במשטרה היה בהלם. אני היתי בטראומה.

אח"כ, מסיבות מובנות, במקביל לרכישת המכונית הבאה, עזבתי את בית הורי ולא חזרתי לגור שם עד היום...

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דפקתי מכונית שאתה מקבל סיפוק שאתה דופק אותה.

דייהו לאנוס

דפקתי אותו איזה 3 4 פעמים וכל מכה קטנה הייתה עושה חור בפח. וגם אמא שלי דפקה אותה לא מעט פעמים.

הקיצר שהחזרנו אותה היה יותר פח עקום וסרוט מאשר פח ישר...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויבא המשך

מממ

ערב ראשון עם האוטו לבד....

שפשוף קיר בחנייה

ופעם שניהה ניסיתי לחתוך דרך כיכר רחבה רכב שאותת ימינה ואני ישר

מסתבר שהבנאדם רצה שמאלה ועיקמתי לו את האלנטרה מהעבודה עם הלנטיס הקשוחה שלי!!!!

30 אלף שח לבנאדם ו10 לי ( סה"כ 40........ ביטוח כמובן :) )

אך היו ימים........

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהג 8 חודש וטפו טפו טפו לא עשיתי עדיין כלום עם האוטו של אבא , רק נשיקות קלות לברזל של החניה באת כניסה ברוורס, ללא שריטה אמנם .. אבל היה נגיעה :)

בקשר לאוטו שלי ... הממ... ברוורס... כמעט עף בחור לאוויר :) לאור הצעקות של מספר אנשים נבלם האוטו בזמן , אח"כ התברר שהבחור אשם בכך שראה אותו מתקרב והחליט שהוא "גבר" וישאר לעמוד ואני אראה אותו ויעצור .. מה חבל שהעיניים שלי לא כיסו את כל החלק האחורי . נו טוב.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעברי הצעיר, המופרע וחסר הנסיון(כן גם אני חשבתי שאני יודע לנהוג :oops: ).

(1)סובארו 1.6 GLF רכב בן-יומו(שדיד) 84'-נסיעה לאחור ו....בום, מאיפה צצה המכונית הזו, שניה אחת לפני כן היא לא היתה פה :roll: הנזק: פנס אח' שמ',פח אח' ומכסה תא מטען.

הרכב שייך לאבי שמקצועו בעברו מורה לנהיגה, הרכב עוד לא הספיק לבצע שעת עבודה אחת וכבר הוא בהוצאות.

(2)ווקסהול שבט 78'-נסיעה פרעית בשבילי יער בן-שמן ליד שילת, מעל לואדי(ליד המצוקון לפני מתקן אדם), שילוב של שביל בוצי קמעה וחלקלק וחוסר נסיון בהיגת ראלי(נו באמת למי נחוצים הקורסים הללו :oops: ) והמפגש הבלתי נמנע של דלתות הרכב מצד שמ' עם גדר היקפית.

הרכב היה שייך לאמי.

(3)A112 שנת 86' שייכת לאויס,בסה"כ הייתי אמור לשנע אותה חזרה מן המכון לאיזור התעשיה של לוד(המוסך ומגרש המכירות של אויס).

יציאה לכיוון בית דגן, איבוד שליטה על הרכב כאשר אני עובר מנתיב שמ' אל השול הימני, נסיון עליה מהיר חזרה לכביש(טעות פטאלית) בשילוב רכב חונה על השול והתוצאה: פליק-פלאק באויר בשילוב צוקארה ובורג.

הנזק-טוטאל-לוסט או בעברית-אובדן מוחלט.

שאר הנזקים היו ברכבים אשר היו בבעלותי(גם פה לא חסרים סיפורים :cry: ).

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני עשיתי :?: חשבתי ששנייה על הגז בניוטרל עד 8000 סל"ד לא תעשה כלום.... אני לא יודע מה הייה יותר אדום אבא שלי או המנורת אזהרה באוטו

זה הייה מצחיק

נ.ב

תומר אני האח הקטן שלך :!::!::!:

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת דפקתי הונדה סיווק ינדית בחמש הדקות הראשונות עם האוטו.

לחצתי קצצצצצתתתתתת יותר מידי חזק על הגז........ למזלי זה היתה מכה מאוד קטנה אפילו לא שריטה, שהביאה לי בום גדול לאגו.

תירוץ:אני לא צריך לספר לכם עד כמה חזקה ההונדה.125 כ"ח על תיבה ידנית. (בהתחלה,לאחר מכן זה השתנה לקצצצת יותר)

וזהו לבינתיים.

אתם טועים למה הונדה?

בלשון חברתי אני נקרא "ערס חמוד".[מיזרחי כבדדדד(ממש לא בווליום)(הונדה סיווק משופרת רק מבפנים,)]

אני חולה על סוגריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, התאמנתי גם קצת על 360 !!!

:wink: . . . .

שאלת (אחד שעושה עצמו) תם- איך ביצעת 360?

כמובן שבאוויר !!! 360 על הכביש זה משחק ילדים !!! תנסה גם אתה 360 באוויר ואז תראה כמה זה קשה :wink: . . .

חבר'ה, תמשיכו עם הסיפורים, אני לא יכול להפסיק לצחוק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...