Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד F150 חדשים בצה"ל?

asaftri
שימו לב! השרשור הזה בן 5183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני דקות אחדות נצפו על כביש 6 לכיון דרום שתי מובילים עם 6 פורדים חדשים!

אני חושב שזה F150 חד קבינה עם ארגז סגור.

יש מידע?

לאיזה שימוש מיועד?

!you ate today? thanks to the farmer

חימושניק פנתר הוא חימושניק מאלתר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שצה"ל ירכוש רכבים חדשים עם מנוע בנזין?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ( נהג צבאי ) הולכים להביא כ150 יחידות כאלו וזה לא במקום זה בתוספת כי יש מחסור ברכבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור איש קבע אני יענה לכם ,

ford f-350 רשאים לנהוג עלייהם רק נהגים עם היתר ג' (מעל 4 טון )

ford f-150 רשאים לנהוג עלייהם כל בעל רישיון 02 פרטי.

נוחות ויותר אפשרויות לנהגים בלי היתר ג' לצאת למשימות עם רכבים יותר גדולים ולא באיזה קנגו קטנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בצה"ל מאוד "דואגים" לנושא מניעת זיהום האויר.

עם כל הכבוד (ויש כבוד) לפורד F350 צה"ליות, אני לא רואה איך F350 עם מנוע דיזל מפלצתי מזהמת פחות מפורד F150 עם V6/V8 בנזין.

אני שואל את זה כי מוזר לי שנוכח ניסיונות הדיזליזציה בצה"ל של פחות או יותר 30 שנה האחרונות, פתאום החליטו לקנות (לא לחכור, לקנות) רכבים חדשים עם מנוע V8 בנזין גדול וצמא.

ההסבר שלי, זה שנחתה הוראה מלמעלה לרכוש בכספי הסיוע האמריקאי טנדרים F150, כי בארה"ב המכירות שלהם ירדו בגלל משבר המשכנתאות של 08-09. והיות והתנאי של הסיוע האמריקאי זה לקנות מוצרים עם תווית MADE IN USA, והדוד סם לחץ, אז יש טנדרים חדשים לצה"ל. עכשיו למה לא דיזל - כנראה כי אין כזה דיזל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או משום שזה מה שהיה במלאי וצריך לנקות את המדפים.

בכל אופן, אני מאמין ששמנמניאק צודק.

מחזק.

בדיוק אותה הסיבה שבגללה נרכשו משאיות אינטר' חדשות ולא משאיות פרייטליינר חדשות...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור נהג ביחידה דיי מובחרת אני יכול להגיד שהגיע משלוח דיי גדול שלהם.

השבוע הייתי בצריפים וראיתי אולי 50 כלים מכל סדרה של F,וגם מה150 החדשות.

עדין לא הכניסו אותן לשירות,בתוך זמן קצר הן יכנסו.

הן מיועדות לנהגים שלא עשו קורס ג' ורשאים לנהוג על עד 3.5 טון. בעיקרון באו כתחליף לDMAX ולהיילקס.

בקרוב נכנסות גם אלינו ליחידה כמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבאי פשוט נראה כמו F350 יותר קצר.

לפני כחודש היה אצלי בבסיס אחד כזה עם לוחיות 'במבחן', כמובן הרכב היה חדיש לגמרי (וגם נראה מאובזר, הגריל היה כסוף ולא שחור כמו בF350).

TFSI Power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור נהג ביחידה דיי מובחרת אני יכול להגיד שהגיע משלוח דיי גדול שלהם.

השבוע הייתי בצריפים וראיתי אולי 50 כלים מכל סדרה של F,וגם מה150 החדשות.

ראית F650?:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...