Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנים הרכב בעיקר המושבים במצב מזעזע מחפש מכון ניקוי בצפון שמתעסק בניקוי פנים הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 5167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

הרכב שרכשתי C3 במצב מצויין רק המושבים במצב מזעזע, גם לתקרת הרכב, מבפנים כמובן, לא יזיק ניקוי. כנראה ככה זה מתי שיש ילדים. בעיקר כתמים למיניהם.

אני מחפש מקום טוב ומקצועי בצפון, איזור חיפה וצפונה. שיכול לעזור לי בנושא ובתקווה להעלים את הלכלוך ולהחזיר את המושבים למצבם המקורי כמה שניתן. כמובן אם יש אנשים שממש ביקרו במקומות כאלה ויכולים להעיד ממקור ראשון זה עדיף.

עד עכשיו השתמשתי בספריים למיניהם של STP ו PRESTON שניהם עזרו רק לטשטש את הכתמים אבל הם עדיין נראים.

הודה לעזרתכם.

יום נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ,שמעתי על המקום, אך לצערי הוא דיי רחוק מכיוון שאני גר בצפון הרחוק, איזור נהריה.

לכן אם יש מישהו שיש לו נסיון עם מקום באיזור הצפון שיכול להמליץ עליו.

לדוגמא, "דורשיין", אני אשמח.

יום נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו הנושא חברים,מכון שעושה דייטלינג בצורה מקצועית ללא עוררין,אז קלין קאר זה המקום? אני צריך לצחצח ג'י אם סי ספארי שלא הכי נעימה מבפנים.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הומלץ פעם לפרק את המושבים של הרכב, להעביר שטיפה עם צ-י-נ-ו-ר !

לקרצף אותם עם שמפו רגיל, לשטוף היטב, ולשים בשמש להתייבש כמה ימים.

אם אתם יכולים להיפרד מהרכב כמה ימים, אז זה מצויין.

אני פירקתי מושב אחורי והעליתי הבייתה. ריססתי בספריי לשטיחים, נתתי להתייבש ואז העברתי שאיבה בקירבי

עם ראש מברשת מסתובב. שיפר בהרבה אבל עדיין דרעק.

אני אנסה את השיטה הנ"ל אבל עם אבקת כביסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה דבר הכי פשוט

שים בקערת מים חמים מעט סבון כביסה לכביסה עדינה .

בעזרת מברשת עם סיבים קשים תנקה את המושבים .

בסוף עשה אותו דבר רק בלי סבון במים .

תוצאות מובטחות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לא לתעסק יותר מידי בניקוי המקור.

עדיף לעשות ניקיון יסודי שכמוון לא יוריד את הכתמים ולאחר מכן להשקיע פעם אחת בריפוד מסוג טוב, באפלו למשל של הדר רוזן.

בקשר לגג יש רפדים שעושים ריפוד חדש לגג, השאלה כמה זה משתלם.

בהצלחה.

צח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על מקום לניקוי רכבים (שטיפה ידנית) "ברייט אנד קלין" הם נמצאים בצמוד למכון טסטים "טסטקאר" ליד צומת הצ'קפוסט.

אני שוטף את רכבי שם כבר כמה שנים והם חברה מקצוענים.

עושים עבודה ידנית (בלי מכונות שדופקות מראות ואנטנות), נקיון רגיל עולה באיזור 55 ש"ח ונקיון יסודי (לפני הקניה) עולה 1100.

לא היתי שם כמה שבועות אז אולי המחירים קצת השתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על מקום לניקוי רכבים (שטיפה ידנית) "ברייט אנד קלין" הם נמצאים בצמוד למכון טסטים "טסטקאר" ליד צומת הצ'קפוסט.

אני שוטף את רכבי שם כבר כמה שנים והם חברה מקצוענים.

עושים עבודה ידנית (בלי מכונות שדופקות מראות ואנטנות), נקיון רגיל עולה באיזור 55 ש"ח ונקיון יסודי (לפני הקניה) עולה 1100.

לא היתי שם כמה שבועות אז אולי המחירים קצת השתנו.

1100?!

על מה ולמה? דיטיילינג בקלין קאר לא עולה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טעיתי.

נקיון יסודי של כלי הרכב עולה באיזור 1000 (אלף) ש"ח ולא רק במקום הזה.

חבר שלי שמכר את הרכב שלו, עשה סקר שוק לפני המכירה ולא מצא מקום טוב שזול משמעותית מזה.

אולי אנחנו מדברים על דברים שונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על מכון שטיפה שנמצא הצומת קרית אתא בצמוד לתחנת דלק של "דלק"

גש לבחוב בשם מריו

הם עושים עבודה מצויינת,הרכב יצא לך כמו חדש

מנסיון של מספר רב של רכבים שהיו אצלו(מספר רב של רכבים אני מתכוון על יותר מ300 שבדקתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אני באמת ינסה בסופ"ש את ההצעה לגבי אבקת הכביסה ואני יעדכן בתוצאות.

לגבי המקום בקרית אתא, מדובר על פנים הרכב על ריפודים שהיו מלוכלכים שיצאו כמו חדשים? כי ניקוי כללי אין לי צורך בו מדובר רק על פנים הרכב בדגש על מושבים ותקרה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...