Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החל שיווק הפונטו איבו

123 boom
שימו לב! השרשור הזה בן 5188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החל שיווק הפונטו איבו

יבואנית פיאט לישראל החלה בשיווק הפונטו המחודשת, חמושה במנוע המולטיאייר ומערכת עצור וסע. החל מ-95 אלף שקלים

586999-5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן ציטוט מהכתבה:

גרסת הבסיס אקטיב מצויידת במנוע ה-1.4 ל' הוותיק שהספקו 77 כ"ס כשאליו משודכת תיבת הילוכים ידנית ומחירה יחל ב-95 אלף שקלים. מצויידת בתיבת הילוכים רובוטית דיואלוג'יק, יעמוד מחירה על 100 אלף שקלים או 105 אלף שקלים בגרסת הדיינמיק.

נפחו של מנוע המולטי אייר עומד על 1.4 ל' והוא מפיק 105 כ"ס בגרסתו זו שתצוייד בתיבת הילוכים ידנית וברמת הגימור הגבוהה. משפחת המנועים החדשה מציגה נתוני הספק גבוהים ביחס למנועים המקבילים, יחד עם צריכת דלק חסכונית יותר ופחות זיהום אוויר. מחירה של גרסה זו שתכלול גם חישוקי סגסוגת ובקרת אקלים מפוצלת יעמוד על 110 אלף שקלים.

סוף ציטוט

במלה אחת, יקר.

בשתי מלים, יקר מדי.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית הראשונה עם stop start בארץ.

אני עובר על כמה אתרים בחו"ל,ניראה לי שזה הרכב הכי נקי וחסכוני בארץ.

על הפריוס המכוערת הייתם משלמים יותר?

זה יותר נקי וחסכוני.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשורה פה פריוס? היא בערך סגמנט וחצי למעלה עם מוניטין הרבה יותר טוב.

הפונטו מאוד חסכונית גם בלי המערכת הזאת ועדיין אתה לא רואה את כולם רצים לקנות אותה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי רוב בעלי הפונטו (ויש הרבה כאלה) נוכחו לדעת שהשד של האמינות לא כל כך נורא, השד ידידותי אפילו. הבעיה שלרכב יש תדמית של רכב זול לכו תג המחיר מרתיע, כשיהיה מפרט מלא שאפשר להשוות אז התמונה תתבהר, למשל בניגוד לכתבה בסוכנות סיפרו שלא יהיה מגנזיום הכתבה מסםרת סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם האבזור הזה היה הייתה צריכה להימכר כבר מההתחלה - רק אז היה יכול להיות לה סיכוי. עכשיו, אני חושש, מתחיל להיות קצת מאוחר מדי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימים חישוקים קלים ברמת הגימור "דינמיק".

אני התעניינתי בגירסת הספורט 105 כ"ס, לא ה 77, ב77 עדיף לחכות שנה וחצי ולקנות גרנדה בחצי מחיר מציי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

105 כ"ס מתחת למכסה המנוע ואבזור גבוה יש לי כבר כמעט שנה וחצי, בשילוב האמינות הגבוהה של סקודה. לצערי פיאט לא חידשו כלום עם ייבוא הפונטו מתוחת הפנים, מלבד כיעור משמעותי של תא הנוסעים - לדעתי זו הנוכחית מעוצבת הרבה יותר יפה מבפנים (אבל העיצוב החיצוני קצת יותר יפה בחדשה, בעיקר עקב עיצוב הגריל ויחידות התאורה מחדש).

המחירים גבוהים (במחיר של פונטו 105 כ"ס ידנית ניתן כבר לקנות פאביה 105 כ"ס ידנית ועוד לקבל עודף), אני לא רואה איך הלקוח הממוצע מעדיף פונטו על פאביה (מלבד אלה שנעולים על המותג האיטלקי או כאלו שרוכשים רכב רק ע"פ עיצובו).

אינני יודע כיצד מערכת ה"סטארט-סטופ" אמורה לפעול, אבל אם המנוע ייכבה בכל עצירה ויותנע מחדש באופן אוט' עם לחיצה על דוושת הדלק, הדבר יכול להכביד מאוד על הסטארטר (בלאי גבוה עקב שימוש מוגבר) וגם על המצבר (אני מניח שאין צורך לפרט מדוע). כמו כן לא ברור לי איך המזגן ימשיך לעבוד עם מנוע כבוי (אם בכלל).

כאחד שגדל על פיאט וכאחד שהיה חובב המותג שנים רבות, חוששני שאני מתחיל לפזול לעבר המכוניות הגרמניות (או בעלי הטכנולוגיה הגרמנית: סקודה ופולקסווגן). זה טוב או רע? :?

כך או כך, אני מאחל בהצלחה לסמל"ת, תחרות תמיד טובה ללקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו כח סוס לא אומר התנהגות שקולה וכח זמין זהה, ומספרים על צריכת דלק ברמה של אלטו, עם עיצוב פנימי יפה (לטעמי), ועיצוב זה לא סיבה אבל תמיד שיקול מבין רבים, אחרת כל חובב הגה היה נוסע על אימפרזה טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...