Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תווי חניה בתל אביב כשהרכב לא בבעלותך ואיך חולדאי מדבר

volcane
שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כמו שידוע (או לא), עיריית תל אביב לא הסכימה בעבר לתת תו חניה כשהרכב לא בבעלות מבקש התו (גם כשהרכב בבעלות בן משפחה)

לאחר שעו"ד אשר סירבו להנפיק לו תו חניה לרכב בבעלות אחיו, הגיש עתירה נגד עיריית תל אביב, העירייה נאלצה לשנות את החוק.

וככה זה נשמע מפי ראש העיר חולדאי - חולדאי: תווי חניה? נעשה לכל בנאדם את המוות

אני כבר יודע למי לא אצביע בבחירות הבאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק היית יודע כמה קומבינות היו נעשות ועדיין נעשות...

לדוגמא : אנשים שהם לא תושבי תל אביב שינו כתובת במשרד הפנים רק כדי להוציא תו ולאחר מכן שינו בחזרה.

לדעתי זה דיי הגיוני שאתה לא תשתמש ברכב שהוא לא בבעלותך ואם אתם גרים באותו בית אז בעל הרכב גם ככה יוציא תו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נכון שזה לא היה מפגן מרשים במיוחד של שפה יפה, איפוק ודרך-ארץ,

אבל בשורה התחתונה הוא צודק ב-100%.

ולמי שחושב שבערים הגדולות/צפופות בחו"ל המצב שונה, טעות בידו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אזרח X שונה מאזרח Y?

יש לי חובות ואני שם את הרכב על שם אמא שלי, מה זה עניינם? אני תושב ומגיע לי תו!

זה לא שכל אחד עכשיו יבוא ויבקש ויקבל סתם ככה תו, צריך להביא תצהירים וכ"ו. הם פשוט מאוד רוצים להקל על האנשים הצעירים ואני לא רואה סיבה למנוע את זה מהם. אם לא יעשו את זה, זה יפגע רק באוכלוסיה החלשה של העיר (צעירים שקיבלו רכב ורצו לחסוך כמה שקלים על ההעברת היד). אגב, מה עם מישהו שגר בת"א ויש לו רכב מהעבודה? גם לו לא מגיע תו?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק היית יודע כמה קומבינות היו נעשות ועדיין נעשות...

לדוגמא : אנשים שהם לא תושבי תל אביב שינו כתובת במשרד הפנים רק כדי להוציא תו ולאחר מכן שינו בחזרה.

לדעתי זה דיי הגיוני שאתה לא תשתמש ברכב שהוא לא בבעלותך ואם אתם גרים באותו בית אז בעל הרכב גם ככה יוציא תו.

לא הגיוני?! לא הגיוני שהורים קונים לילד שלהם רכב אבל משאירים אותו על שמם? מעבירים את הרכב לילד אבל לא רוצים להעביר יד בגלל איבוד ערך? לא הגיוני שאדם טס לחו"ל לתקופה ומשאיר את הרכב לאחיו ולא מעוניין להעביר יד כי הרכב יחזור אליו?

ולידעתך, בעיריית תל אביב מלבד חוזה ורישום במשרד הפנים, הארנונה צריכה להיות על שם מבקש התו.

...אבל בשורה התחתונה הוא צודק ב-100%.

ב100%, לא פחות...

אייל והנס, הלוגיקה שלכם מאד מעניינת, אתם אומרים שאם יש סיכוי שמישהו ינצל לרעה את החוק לטובתו, במקום למצוא דרכים על שמירת החוק צריך פשוט לאסור אותו על כולם, כולל אלו שמגיע להם תו. מעניין מאד... זה באמת נשמע כמו פתרון "ישראלי" טיפוסי. יש אנשים שעוברים על חוקי התנועה, מה דעתכם שבמקום לאכוף את החוקים פשוט יאסרו על כולם לנהוג?

אגב, מה עם מישהו שגר בת"א ויש לו רכב מהעבודה? גם לו לא מגיע תו?

למי שיש רכב מהעבודה, צריך להביא תצהיר ממחלקת הכספים בחברה בה הוא עובד. כמו כן, חוזה של רכב שכור מעל חודש זכאי לתו גם כן. למקרים האלה העירייה מצאה פתרון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני?! לא הגיוני שהורים קונים לילד שלהם רכב אבל משאירים אותו על שמם? מעבירים את הרכב לילד אבל לא רוצים להעביר יד בגלל איבוד ערך? לא הגיוני שאדם טס לחו"ל לתקופה ומשאיר את הרכב לאחיו ולא מעוניין להעביר יד כי הרכב יחזור אליו?

ולידעתך, בעיריית תל אביב מלבד חוזה ורישום במשרד הפנים, הארנונה צריכה להיות על שם מבקש התו.

ב100%, לא פחות...

אייל והנס, הלוגיקה שלכם מאד מעניינת, אתם אומרים שאם יש סיכוי שמישהו ינצל לרעה את החוק לטובתו, במקום למצוא דרכים על שמירת החוק צריך פשוט לאסור אותו על כולם, כולל אלו שמגיע להם תו. מעניין מאד... זה באמת נשמע כמו פתרון "ישראלי" טיפוסי. יש אנשים שעוברים על חוקי התנועה, מה דעתכם שבמקום לאכוף את החוקים פשוט יאסרו על כולם לנהוג?

...

המקרים האלו הם מקרים שיכולים בהחלט לקרות אבל הם לא מאוד נפוצים ,לדעתי ההתעלמות מהם תפתח פירצה ענקית לכל מיני חאפרים שאינם תושבים העיר.

אני מעריך שהיה אפשר למצוא פתרון טוב יותר,עם זאת אני לא חושב שבערים אחרות בארץ הנושא שונה. (כולל הצורך בלהעביר יד)

בכלל, כל הקטע הזה של לא להעביר יד, או לרשום את הרכב על מישהו אחר (חובות או כל תירוץ אחר) זו גם סוג של קומבינה ישראלית, אז בחייכם.

נ.ב. אתה לא צריך להסביר לי, אני מכיר את כל הפרוצדורות, אני גר כבר 8 שנים בתל אביב וכבר הוצאתי תו או שניים.

אפילו הצלחתי לקבל דוח חניה מתחת לבית שלי למרות שיש לי תו איזורי, אבל זה כבר סיפור לשרשור אחר :)

נ.ב.2 למי באמת תצביע בבחירות הבאות? לשמאל הקיצוני שרוצה להעביר את העיר לרשות הפלסתינים ולקפוץ קפיצת ראש לים? :D

לדעתי חולדאי עושה עבודה מצויינת, תסתכל לדוגמא על המצב הכלכלי של העיר החל מהקדנציה הראשונה שלו ותבין על מה מדובר.

מגירעון בצורת בור ללא תחתית, למצב כלכלי מצויין.

תאמין לי שגם אותי העיר הזאת דפקה פעם או פעמיים אבל צריך לדעת להסתכל על התמונה המלאה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

volcane:

אתה יודע מה? צודק, לא 100%. אולי 80%.

אם כולם היו צדיקים טהורים, לא היה צורך בחוקים נוקשים למיניהם.

אבל האחוז הלא-קטן-בעליל של קומבינטורים ושאר רמאים מחייב לפעול,

ואין בררה אלא להקשות גם על האנשים הישרים כדי שיהיה קצת סדר.

אל תאשים את העירייה, תאשים את הישראלי המצוי,

ה"לא פראייר", שמהות חייו היא לדפוק את האחר

ולבכות על כך שהאחרים דופקים אותו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הגיוני בזה ?...

את הרכב הקודם אבא שלי רכש דרך מבצע לוועדי עובדים שהתקיים במקום עבודתו של אחי הגדול.

רצינו לרשום את הרכב על שם אבא שלי אבל בגלל שהמבצע יועד אך ורק לעובדי החברה ולא לבני משפחותיהם אבי נאלץ לרשום את הרכב על שם אח שלי.

הרכב כמובן היה בשימוש מלא של אבא שלי.

אבא שלי תושב בת ים, אחי תושב ראשל"צ.

מבין את הרצון לסייע למצוקת החנייה הקשה בעיר,ועדיין,זו לא דרך להתנהל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היום אלפי אזרחים מנסים לרמות ולזכות בהטבות חניה שלא מגיעות להם תוך כדי רמאויות שונות ומצגי שוא.

התופעה הזאת שחולדאי הצביע עליה תגרום לכך שהתופעה תתרחב לעשרות אלפי מתחזים ובכך בעצם תגרום למצוקת חניה אדירה שתאלץ את העירה להחמיר עם כולם בכדי למצוא פתרונות.

אני מכיר מבוגר שגר מחוץ לת"א שבכדי לזכות בהטבות החניה העתיק את כתובת מגוריו לת"א. לדאבון ליבו, התברר לו אח"כ שהשינוי הזה בבוא היום יגרור גם את קבורתו בבית עלמין ירקון ולא כפי שרצה בעיר מגוריו בפועל. בסופו של דבר הוא החליט לקנות חלקה בעשרות אלפי שקלים בכדי לשריין לעצמו מקום בעיר מגוריו.

כנראה שהטבות החניה בת"א שווים השקעה של עשרות אלפי שקלים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הגיוני בזה ?...

את הרכב הקודם אבא שלי רכש דרך מבצע לוועדי עובדים שהתקיים במקום עבודתו של אחי הגדול.

רצינו לרשום את הרכב על שם אבא שלי אבל בגלל שהמבצע יועד אך ורק לעובדי החברה ולא לבני משפחותיהם אבי נאלץ לרשום את הרכב על שם אח שלי.

הרכב כמובן היה בשימוש מלא של אבא שלי.

אבא שלי תושב בת ים, אחי תושב ראשל"צ.

מבין את הרצון לסייע למצוקת החנייה הקשה בעיר,ועדיין,זו לא דרך להתנהל.

נו וזה לא סוג של קומבינה?

במדינות אחרות לא היו חושבים בכלל על הרעיון של לרכוש רכב ולרשום אותו על מישהו אחר, אם המבצע לא היה תופס על בני משפחה פשוט היו קונים בערוצים הרגילים ובמחיר הרגיל.

כשאתה קומבינטור, אתה צריך לקבל בהבנה שצריך לטפס מעל כמה מכשולים ושיש גם חסרונות לקומבינה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה ?

מה הקומבינה פה ?

אייל צא מזה,אין שום קומבינה, כולם ידעו ש-70% מהרכבים שנמכרים במהלך המבצע נמכרים למשפחה מקרבה ראשונה ולא לעובדי החברה שרובם ככולם מצויידים ברכב חברה חדיש.

היתה שם התעקשות מיותרת של מקום העבודה של אחי ש"אלה התנאים שנסגרו מול היבואן".

אגב,בשנים שלאחר מכן המבצע השנתי הפך להיות לעובדי החברה וקרובי משפחה מדרגה ראשונה,כפי שנהוג ומקובל בלא מעט מקומות עבודה.

אין פה שום קומבינה,זה לא שמישהו "הפסיד" כתוצאה מכך שאבא שלי קנה את הרכב ממבצע וועדי עובדים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שבמקרה שלי, שבו עברתי לפני חודש לת"א ושניתי את הספח בת.ז לתושב ת"א ע"מ להעביר על שמי גם את הארנונה מהדייר הקודם וגם כדי לקבל הנחה בארנונה, לא יעשו בעיות ויתנו לי את התו המזויין הזה.

למזלי, הרכב באמת על שמי, והספח והארנונה על שמי כתושב ת"א כבר קיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בושה!! :shock:

לאדם במעמדו לומר דברים כאלו, יהודים רמאים... גועל נפש.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה ?

מה הקומבינה פה ?

אייל צא מזה,אין שום קומבינה, כולם ידעו ש-70% מהרכבים שנמכרים במהלך המבצע נמכרים למשפחה מקרבה ראשונה ולא לעובדי החברה שרובם ככולם מצויידים ברכב חברה חדיש.

היתה שם התעקשות מיותרת של מקום העבודה של אחי ש"אלה התנאים שנסגרו מול היבואן".

אגב,בשנים שלאחר מכן המבצע השנתי הפך להיות לעובדי החברה וקרובי משפחה מדרגה ראשונה,כפי שנהוג ומקובל בלא מעט מקומות עבודה.

אין פה שום קומבינה,זה לא שמישהו "הפסיד" כתוצאה מכך שאבא שלי קנה את הרכב ממבצע וועדי עובדים.

לא אמרתי שיש כאן רמאות, אמרתי שיש כאן סוג של קומבינה ביודעין. אף אחד לא ביצע כאן דבר עבירה.

אני רק מקווה שבמקרה שלי, שבו עברתי לפני חודש לת"א ושניתי את הספח בת.ז לתושב ת"א ע"מ להעביר על שמי גם את הארנונה מהדייר הקודם וגם כדי לקבל הנחה בארנונה, לא יעשו בעיות ויתנו לי את התו המזויין הזה.

למזלי, הרכב באמת על שמי, והספח והארנונה על שמי כתושב ת"א כבר קיימים.

לא יעשו לך בעיות. תקבל תו צ'יק צ'ק, רק תביא את חוזה השכירות.

נ.ב. בפתיחת הסמסטרים יש עמדה של עיריית תל אביב באוניברסיטת ת"א כך שאפשר לעשות את הדברים האלה שם על המקום (יחד עם קבלת הנחה לארנונה) אז עדיף לך כבר ללכת לשם אם זה לא דחוף.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...