Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

6x9 ובניית מגש

ELI172
שימו לב! השרשור הזה בן 7323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי שאני לא חותך את המגש המקורי (השני במספר) לאחר שהראשון נגנב (המגש פשוט שווה הון אז גנבו אותו למרות שחתכתי אותו והיו מחוברים אליו רמקולים של חברה עלובה cerwin vega,משהו כזה... :shock: ).

מגש של קליאו עולה 400 ש"ח וחתיכת העץ שקניתי עלתה 35ש"ח (עובי 1 ס"מ).

ועכשיו לשאלה:

פינות המגש (המקורי) הן בדיוק 90 מעלות וצורתו מלבנית (95ס"מ אורך,36ס"מ רוחב)הבעיה מתחילה שצלע אחת של המגש,זו שפונה אל החלון האחורי היא קשתית וכך בגלל חישוב שיכול להתבצע רק ע"י (איך שאני מחשב אסור לתת לי להחזיק מסור) כאשר שמים את המגש החלופי מהעץ נוצר פער של בערך 4ס"מ מהבגאז' וגם אפשר לראות דיי טוב מה יש שם בפנים מלבד רמקולים למעלה (שעד לא הותקנו אז אני פתוח לכל הצעה).

ועכשיו באמת לשאלה:

האם לא יווצר סאונד פחות טוב כאשר הבגאז' לא אטום לגמרי כמו תיבת תהודה והאם ההבדל ניתן לשמיעה באוזן מזוינת או לא ,חשוב לציין שבאס הוא מרכיב חשוב מאוד אצלי בשמיעת מוזיקה וסאבוופר אני כרגע לא מתקין.

תודה מראש לכל הסובלים שקראו את השאלה המתישה שיותר מכל דומה לשאלה במבחן מתמטיקה...

a.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיו מחוברים אליו רמקולים של חברה עלובה cerwin vega,משהו כזה... ).

סרווין ווגה בכלל לא חברה עלובה. נהפוכו :roll:

חברה מעולה, ומתמחה בכל הקשור לאודיו לרכב.

ולפי דעתי, כל עוד אין לך סאב מאחורה, לא תרגיש הבדל גדול מהתפוקה של הרמקולים האחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיו מחוברים אליו רמקולים של חברה עלובה cerwin vega,משהו כזה... ).

סרווין ווגה בכלל לא חברה עלובה. נהפוכו :roll:

חברה מעולה, ומתמחה בכל הקשור לאודיו לרכב.

ולפי דעתי, כל עוד אין לך סאב מאחורה, לא תרגיש הבדל גדול מהתפוקה של הרמקולים האחוריים.

זה בסדר צחקתי,בשביל זה היה הסמיילי,אני לקוח וותיק של cerwin vega ולמרות שלא היה לי סאב גם אז התפוקה שהם ניפקו היתה מדהימה הן מבחינת איכות הסאונד והן מבחינת העמידות בעוצמות גבוהות בעליל (המגבר אז היה של רוקפורד).

הציוד שיהיה עכשיו:

מגבר: rockford fosgate 551X

רמקולים אחוריים: infinity kappa 6x9 692.5i

קומפוננט קידמי: MB quart DSC 214

JVC KD-SH9700 :HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, הHU שאתה קונה מצויין... הוא בבעלותי כבר משהו כמו חצי שנה ואני נהנה מכל רגע שאני משתמש בו... המגבר גם טוב... כל הזמן ממליצים עליו פה למרות שלא שמעתי זו באמת קניה טובה...

בקשר לקומפוננטס... ל MB QUART שלי ה טוויטרים נורא צעקניים ואני לא ממש אוהב את זה תנסה קודם לשמוע קומפוננט של MB לפני שאתה קונה, זה מה שהייתי צריך לעשות ולצערי לא עשיתי...

חוצמזה, לדעתי תוסיף גם סאב... יהיה הבדל של שמיים וארץ בשמיעה.

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא של הMB לא צעקני בכלל לטעמי אבל הרבה מאוד יסכימו איתי(כולל אייל) שהטוויטר של פוקל רעשני מידי וחזק

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של טעם וככלל הטוויטרים של MBQ הם טיטניום ולכן קצת "חזקים" לחלק מהאנשים. כנ"ל לגבי הפוקאל אבל אסור לשכוח שלשתי החברות יש רמקולים מצויינים והרבה אנשים מאוד אוהבים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, הHU שאתה קונה מצויין... הוא בבעלותי כבר משהו כמו חצי שנה ואני נהנה מכל רגע שאני משתמש בו... המגבר גם טוב... כל הזמן ממליצים עליו פה למרות שלא שמעתי זו באמת קניה טובה...

בקשר לקומפוננטס... ל MB QUART שלי ה טוויטרים נורא צעקניים ואני לא ממש אוהב את זה תנסה קודם לשמוע קומפוננט של MB לפני שאתה קונה, זה מה שהייתי צריך לעשות ולצערי לא עשיתי...

חוצמזה, לדעתי תוסיף גם סאב... יהיה הבדל של שמיים וארץ בשמיעה.

את כל הציוד קניתי כבר (ארה"ב) הוא רק יושב לי בארון,את הרמקולים של MB קניתי לפני שנתיים וחצי (עד שגנבו את כל המערכת אבל השאירו את הקומפוננט) ואני מסכים איתך ב-100%,הטוויטר שלהם באמת לא הכי נעים לאוזן ובכלל דיי התאכזבתי מהם,גם אני כמו רבים רצתי לקנות מה שמומלץ ולא שמעתי אותם,כרגע התקציב שלי (החובות יותר נכון) לא מאפשר לי קומפוננט חדש.

ושוב לשאלה הראשונה: צורת המגש לא בעייתית לסאונד? אין למישהו מושג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...