Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמרור עצור בחניון-נחשב תמרור עצור?

אליה
שימו לב! השרשור הזה בן 7302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי קיבל היום דו"ח על אי עצירה מוחלטת בתמרור עצור.

העניין הוא שזה היה בחניון של קניון חיפה..וזכור לי שנכתב כאן משהו על "עצור" בתוך חניון-שהוא איננו תקף.

עוד משהו: הקנס הוא 250. כמה נקודות מקבלים?

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל תמרור הנך חייב לציית.

לאחר מעשה שבו לא ציית להוראת התמרור, הנך יכול לערער על חוקיותו, יש צורך לפנות לרשות התמרור המקומית ולבקש את פרוטקול הישיבה אשר בה הוחלט על הצבתו(אם הוא קיים שנים רבות הוא נהנה מחיסיון גם אם אין בנמצא פרוטוקול).

כמו כן גובה התמרור קובע את חוקיותו(כמדומני אמור להיות כ-1.8 מ' מהתחתית).

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המחסום של החניה של הבניין שלי יש תמרור עצור כשאני רוצה להכנס לחנייה.

האם עליי לעצור למרות שהשער פתוח? :twisted:

האם מישהו בודק שאכן התמרורים בחניונים מוצבים בצורה חוקית והגיונית?

(מישהו ביקר פעם בחניון של גן העיר? )

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המחסום של החניה של הבניין שלי יש תמרור עצור כשאני רוצה להכנס לחנייה.

האם עליי לעצור למרות שהשער פתוח? :twisted:

האם מישהו בודק שאכן התמרורים בחניונים מוצבים בצורה חוקית והגיונית?

(מישהו ביקר פעם בחניון של גן העיר? )

חובה לציית לתמרורים

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קיבל היום דו"ח על אי עצירה מוחלטת בתמרור עצור.

העניין הוא שזה היה בחניון של קניון חיפה..וזכור לי שנכתב כאן משהו על "עצור" בתוך חניון-שהוא איננו תקף.

עוד משהו: הקנס הוא 250. כמה נקודות מקבלים?

איך בדיוק אכפו את החוק? השוטרים היו בתוך החניון?

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר האם מי ששם את התמרור שם הוא מישהו שיש לו אישור מהמועצה או המשטרה

אלה שתי הרשויות היחידות שיש להן סמכות להציב שלטים יכול להיות שזה סתם מישהו מהקניון או מישהו מהעירייה שאין לו סמכות להציב שלטים שם אותו שם ולכן אין לשלט חוקיות...

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי לברר טוב-טוב לגבי חוקיות התמרור.

לגבי הגובה אני לא יודע אם זה מה שיציל אותך, אבל התמרורים האלו בד"כ מוצבים נמוך מאוד, בגובה חצי מטר אולי ולא 1.8מ כמו שעמית אמר - שווה בדיקה אצל עו"ד כלשהו.

בקניון חולון מפוזרים עשרות (!) תמרורי עצור כל 3 מטר, זה המקום היחיד שאני לא טורח לעצור כי זה לא סביר בעליל מה שהולך שם. (ואני מנחש שכל התמרורים הנ"ל הוצבו ע"י בעלי הקניון ללא אישור העיריה)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה להיות במחלקת התחבורה של הרשות המקומית מפת תמרורים. כל תמרור שאינו מופיע במפה, ולא עבר את הליך האישור המתאים - הוא תמרור שתקפותו מוטלת בספק (למעט תמרורים שמצויין עליהם "באישור קצין משטרה" שלפעמים שמים זמנית עד הליך האישור).

אני די בספק אם מי שבנה את החניון הלך ודאג לאשר בהליך התקין את התימרור בתוך החניון.

אם זה תמרור ביציאה מהחניון זה כבר סיפור קצת אחר. אם אני זוכר נכון יש חוק מחייב לגבי יציאה מחניון, בלי קשר לתמרור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על קניון חולון וראיתי שהקדימו אותי, זה ממש דבילי מה שהולך שם .... אלו אמורים להיות תמרורים של תן זכות קדימה, אבל סתם לעצור במקום שומם שלא עוברות בו מכוניות ושיש לך שדה ראיה עצום של מה שהולך מכל כיוון זה פשוט טימטום, כנראה שמישהו שם התבלבל בין הכף יד למשולש ... 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...