Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליית מחיר במוו .X1 ל300 אלף לפני שהעלו רכב אחד לכביש

niv
שימו לב! השרשור הזה בן 5199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע התקשרתי לקמור לאחר שהשארתי פרטים האתר האינטרנט שלהם לגבי התענינותי לרכישת X1.

לאחר כמה ימים שראיתי שלא חזרו אלי התקשרתי ישירות אליהם ודיברתי עם נציג מכירות.

פרטי השיחה

"מה המפרט ורמות האיבזור"

"אנחנו לא יודעים נדע רק שהרכבים יגיעו לארץ אבל אני יכול להגיד לך מה המחיר"

"כמה"

"300"

"זה לא היה 280"

"כן העלנו את המחיר"

"במחיר הזה יש ריפודי עור?"

"אני לא יודע אולי"

"פחות או יותר אתה יודע דברים בסיסיים אם יש ברכב כי קמור אלופים בלהפשיט את המחירים?"

"אין לי מושג"

בקיצור אני לא מבין למה קמור משקיע כמויות כאלה של פירסום אם אין להם מושג מה המפרט של הרכב ובטח שמתקשרים מתעניינים אין להם תשובות.

לגבי אין סיכוי שאני יקנה את הרכב הזה במחיר הזה שב20-30 אלף יש כבר Q5 EX37 XC60 גדולות יותר מאובזרות יותר ובעלות מנועים חזקים הרבה יותר ודרך אגב X5 ביבוא אישי מתחיל ב330.חבל.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אין סיכוי שאני יקנה את הרכב הזה במחיר הזה שב20-30 אלף יש כבר Q5 EX37 XC60 גדולות יותר מאובזרות יותר ובעלות מנועים חזקים הרבה יותר ודרך אגב X5 ביבוא אישי מתחיל ב330.חבל.

למען האמת קשה לי להבין איך אתה יורד (כן, כן - יורד) מהאלפא שלך (שבסמלון) למכוניות האלה.

נהגתי על הוולבו וזו הייתה חוויה מבאסת למדי, האינפיניטי לטעמי טובה יותר ולגבי האודי אין לי מושג.

אני בכל אופן, לא הייתי מחליף אלפא (או שווה ערך) באחד מהג'מוסים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים.

כל הרכבים שציינת הם הרי לא טובים לשטח, ומצד שני נחותים על האספלט מ-90% מהפרייבטים שאפשר לקנות בתקציב.

מעניין לשמוע מה השיקולים שלך לעבור מ-159 לג'יפג'יפון (אלא אם כן אתה לא עובר, וזהו רכב לאשתך או משהו אחר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה את האלפא אני לא מחליף יש ברשותי גם מאזדה6 פרימיום 2007 שאותה אני מחליף.

דרך אגב אל האינפיניטי והאודי כבר נהגתי על הוולוו עדיין לא אבל אני יעשה את זה בקרוב.

דרך אגב לאלפא באמת אין תחליף

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...